Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Yerevan CH. 1/4 Final 6 Minuten
2Armenian Ch./Rapid 15 Minuten
3Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 3 Std. 10 Min.
4ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ / 16:30 5 Std. 11 Min.
5ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ / 18:00 17 Std. 30 Min.
678th Armenian Ch. The Highest League 20 Std. 12 Min.
7Աշոտի շախմատի խմբակի գործունեության 25 ամյակին նվիրված մրցաշար 1 Tage 1 Std.
873rd Armenian Women's Ch. The Highest League 1 Tage 21 Std.
9Armenian Ch.1/2 F./ Rapid 1 Tage 23 Std.
10Loriu marzi kisaezrapakich 2 Tage 22 Std.
11Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 3 Tage 21 Std.
12Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 3 Tage 23 Std.
13A.Margaryan 8th Memorial- A1 U18 4 Tage 19 Std.
14A.Margaryan 8th Memorial- A2 U14 4 Tage 19 Std.
15Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 5 Tage 1 Std.
16Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 5 Tage 1 Std.
17A.Margaryan 8th Memorial - RR 5 Tage 1 Std.
181-ին կարգ. Աջափնյակ 10 Tage 19 Std.
19BLITZ - A 23 Tage 22 Std.
20BLITZ - B 24 Tage 1 Std.
21Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 24 Tage 1 Std.
22Ամանորյա Փառատոն 2008 - 2009թթ. 25 Tage 21 Std.
23 «Շախմատի ակադեմիայի գավաթ-2017» եզրափակիչ 25 Tage 23 Std.
24Ամանորյա Փառատոն 2010 - 2011թթ. 26 Tage
25Ամանորյա Փառատոն 2006 - 2007թթ. 26 Tage
26Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 26 Tage 1 Std.
27Ամանորյա Փառատոն 2005թ. և մեծ 26 Tage 3 Std.
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 1, 15։00)- Էրեբունի 26 Tage 20 Std.
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 2, 16։30)- Էրեբունի 26 Tage 20 Std.
30Մարզադպրոցի առաջնություն եզրափակիչ-Նոր Նորք 27 Tage 1 Std.
31Քանաքեռ-Զեյթուն մարզադպրոցի արագ շախմատի առաջնություն 28 Tage 1 Std.
32T.Petrosyan Chess House Final/Rapid 29 Tage
33T. Petrosyan Chess House Final 29 Tage 5 Std.
34<<Ձմեռ 2017>> միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 29 Tage 20 Std.
3511-14 տարեկանների Էջմիածնի առաջնություն 30 Tage
36Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 30 Tage
37Ամանօրյա Բլից Մրցաշար 2017 - Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 30 Tage 1 Std.
38CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 2 30 Tage 23 Std.
39CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 1 31 Tage 1 Std.
40Նուբարաշենի շախմատի արզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Ա 31 Tage 3 Std.
41Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Բ 31 Tage 3 Std.
421 Razryad Hrazdan school 2017 32 Tage 22 Std.
43Ավանի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ 33 Tage 20 Std.
44Երրորդ կարգի համար 33 Tage 20 Std.
45Մարզադպրոցի 1/4 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 33 Tage 23 Std.
464-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 33 Tage 23 Std.
47BLITZ B 34 Tage 23 Std.
48Արագ շախմատի հուշամրցաշար նվիրված Ալբերտ Օրդյանի հիշատակին 35 Tage 23 Std.
49Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյան 37 Tage 1 Std.
50Կայծակնային մրցաշար 37 Tage 2 Std.