Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Tsaghkadzor Open 2017 - B 1 Std. 31 Min.
2A.Anastasyan Memorial - blitz 1 Std. 32 Min.
3 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 2 Std. 45 Min.
4ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 2 Std. 45 Min.
54-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 3 Std. 42 Min.
6CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 4 Std. 45 Min.
7 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 4 Std. 58 Min.
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 5 Std. 20 Min.
9Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 5 Std. 37 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 5 Std. 44 Min.
11Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 9 Std. 45 Min.
12Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 9 Std. 51 Min.
13Tsaghkadzor Open 2017 - A 10 Std. 41 Min.
14T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 1 Tage 6 Std.
15Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 2 Tage
16Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 2 Tage 6 Std.
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 2 Tage 7 Std.
18Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 3 Tage 2 Std.
193rd Categori Tournament-CH 3 Tage 5 Std.
20II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 5 Tage 4 Std.
21T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 5 Tage 11 Std.
222nd Category Tournament/Ch.H. 5 Tage 11 Std.
233-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 7 Tage 6 Std.
24Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 8 Tage 2 Std.
25Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 8 Tage 5 Std.
26Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 8 Tage 10 Std.
27Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 8 Tage 11 Std.
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 9 Tage 3 Std.
29 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 9 Tage 4 Std.
30Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 9 Tage 4 Std.
31<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 9 Tage 6 Std.
3212-ая шахматная олимпиада среди школьников 9 Tage 11 Std.
33CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 11 Tage 5 Std.
34ՆՀՏ - արագ շախմատ 14 Tage 3 Std.
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 14 Tage 8 Std.
364-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 14 Tage 8 Std.
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 14 Tage 12 Std.
38Chess School of Abovyan is 10 year! 15 Tage 3 Std.
39T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 15 Tage 7 Std.
40T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 16 Tage 3 Std.
414rd Category Tournament /Ch.H. 16 Tage 8 Std.
42CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 16 Tage 8 Std.
43Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 17 Tage 5 Std.
44Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 17 Tage 11 Std.
45Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 17 Tage 20 Std.
46Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 17 Tage 20 Std.
47Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 18 Tage 5 Std.
48Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 19 Tage 5 Std.
493 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 20 Tage 7 Std.
504 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 20 Tage 7 Std.
Werbung