Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Tschechische Rep. (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2017 3 Minuten
2ŠSPK - Krajský přebor družstev III. třídy - 2017/18 56 Minuten
375 let TJ JAWA Brodce - 28.9.2017 1 Std. 10 Min.
4Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 1 Std. 35 Min.
5ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 2 Std. 7 Min.
6Mládí cup 2017_Hotel Lužnice C Planá nad Lužnicí 5 Std. 50 Min.
7Mládí cup 2017_Hotel Lužnice A Planá nad Lužnicí 5 Std. 51 Min.
8Mládí cup 2017_Hotel Lužnice B Planá nad Lužnicí 5 Std. 52 Min.
9Přípravný rapid - září 2017 Sokol Buštěhrad 13 Std. 48 Min.
10OP družstev Brno-venkov 2017/18 15 Std. 35 Min.
1131. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 23. 09. 2017 16 Std. 20 Min.
12Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2017 17 Std. 10 Min.
13Open Vysočina 2017 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 17 Std. 34 Min.
14Zasmuky zari 2017 druhy tur. 17 Std. 41 Min.
15Zasmuky zari 2017 17 Std. 42 Min.
16Přebor Kobylisy 2017 C 17 Std. 44 Min.
171. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Sedlčany - 30.9.2017 18 Std. 35 Min.
18Olympiáda družstev mládeže 2017 18 Std. 42 Min.
19Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2017-2018 19 Std. 8 Min.
20Krajská soutěž západ 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 15 Min.
21Krajská soutěž sever 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 20 Min.
22Krajská soutěž jih 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 28 Min.
23Krajský přebor II západ 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 33 Min.
24Krajský přebor II východ 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 38 Min.
25Krajský přebor I 2017/2018 - PDŠS 19 Std. 41 Min.
26Jihomoravský krajský přebor II. třídy 2017-2018, skupina B 20 Std. 27 Min.
27Bartečkův memoriál 2017 22 Std. 27 Min.
28Mistrovství ČR v bleskovém šachu čtyřčlenných družstev 2017 23 Std. 35 Min.
29Open Vysočina 2017 - rapid 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 23 Std. 39 Min.
30Šachklub města Dobrovice - Rapid x blesk dvojboj 23 Std. 58 Min.
31Comax Chess 2017 Memoriál Dr. Karla Treybala 1 Tage
32JmŠS KPIIA 1 Tage 1 Std.
332. liga - F ŠSČR 2017/2018 1 Tage 1 Std.
34Krajský přebor MKŠS 2017 - U20 1 Tage 1 Std.
351. liga - V ŠSČR 2017/2018 1 Tage 2 Std.
36Mládí cup 2017 TOP 6 "A" Planá nad Lužnicí 1 Tage 3 Std.
37Mládí cup 2017 TOP 6 "B" Planá nad Lužnicí 1 Tage 3 Std.
381. liga mládeže 2017-2018, skupina B 1 Tage 11 Std.
39ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 1 Tage 14 Std.
40Přebor Stříbrné Skalice 2017/2018 1 Tage 16 Std.
41ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18 1 Tage 17 Std.
42Kolešovický rapid 2017 1 Tage 18 Std.
43Prostějovský koník 2017 1 Tage 18 Std.
44QCC Cup České Budějovice 1 Tage 19 Std.
4519. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 1 Tage 19 Std.
46QCC Cup České Budějovice 1 Tage 20 Std.
47Líté boje pod radničním mečem 1 Tage 20 Std.
48OPEN Dolní Benešov 2017-MKO mládež 23. 09. 201 5. ročník rapid turnaje mládeže při Memoriálu Karla Osmančíka 1 Tage 21 Std.
49Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2017 2 Tage 3 Std.
50Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 2 Tage 13 Std.
Werbung