Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Tschechische Rep. (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Open Brno 2017 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 3 Minuten
2Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 29 Minuten
37. klubový páteční turnaj 17.11.2017 40 Minuten
4Školní přebor v šachu 41 Minuten
5MĚŠŤANSKÁ BESEDA OPEN 2017 20. ročník turnaje v rychlém šachu Pilsner Urquell 1 Std. 16 Min.
6Finále MČR juniorek 2017 - kat. D18+D20 1 Std. 24 Min.
7Mistrovství Čech mládeže 2017 - HD10 1 Std. 47 Min.
8Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, 14. ročník 1 Std. 57 Min.
9Turnaj všech generací - Růžena Suchá–Dobiášová*110 Přihlášky 2 Std. 29 Min.
10Open Zapovězených tváří 2017 3 Std. 20 Min.
11Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U14 Ostrava 17.11.2017 4 Std. 23 Min.
12Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U12 Ostrava 17.11.2017 4 Std. 36 Min.
13Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U10 Ostrava 17.11.2017 4 Std. 37 Min.
14Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U18 Ostrava 17.11.2017 4 Std. 41 Min.
15Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U08 Ostrava 17.11.2017 4 Std. 48 Min.
16Chomutovský král Podzimní 5. ročník 5 Std. 26 Min.
17Memoriál Fr. Černíka, 25. ročník; krajský přebor v bleskovém šachu, České Budějovice 6 Std. 14 Min.
18Open Brno 2017 - rapid 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 6 Std. 24 Min.
19O Losinského Kapra 2017 8 Std. 54 Min.
20SK OAZA Praha 2017 podzim 9 Std. 24 Min.
21Městský přebor 2017/2018 9 Std. 52 Min.
22Přebpr města Zdice 2017 - starší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 19 Std. 16 Min.
23Přebpr města Zdice 2017 - mladší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 19 Std. 16 Min.
241. kvalifikační turnaj PDŠS do 16 let 20 Std. 23 Min.
251. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let 20 Std. 25 Min.
26Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina I 21 Std. 30 Min.
27Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina II 21 Std. 30 Min.
28Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina IV 21 Std. 30 Min.
29Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina III 21 Std. 31 Min.
30Oddílový přebor Orel Opava 22 Std. 11 Min.
31Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 22 Std. 16 Min.
32Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 22 Std. 16 Min.
33Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 22 Std. 42 Min.
34Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 1 Tage
35Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Tage
36Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 1 Tage
37O putovní pohár SVČ (Listopad 2017) 1 Tage 2 Std.
38Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, Mládež, 14. ročník 1 Tage 4 Std.
39FIT FUN OPEN 1 Tage 6 Std.
40Mistrovství Čech HD8 1 Tage 6 Std.
41Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Tage 9 Std.
42Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 1 Tage 10 Std.
43BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj B 1 Tage 20 Std.
44BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj A 1 Tage 20 Std.
455. ročník Vánočního RAPID turnaje 1 Tage 21 Std.
46Bleskový Turnaj Kovářská 1 Tage 22 Std.
47Přebor ZŠ Dobrovského 630 Lanškroun 1 Tage 22 Std.
48Libcice rapid 30 min. 1 Tage 23 Std.
49Predvanocni_Kurim_2017 1 Tage 23 Std.
508.Memoriál Dr.Karla Treybala 2 Tage
Werbung