Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Ungarn (HUN)

Flag HUN
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Thermal Open B-csoport (U1800) 1 Std. 42 Min.
2MITROPA Cup 2017, Open 15 Std. 27 Min.
3MITROPA Cup 2017, Women 15 Std. 27 Min.
410th Berekfurdo Autumn 16 Std. 36 Min.
5 10 Berekfurdo Autumn Group B 16 Std. 36 Min.
6HUN Team League Pest Herczeg R1 17 Std. 31 Min.
7XIV. Kőbánya Open U1600 21 Std. 40 Min.
8Veszprém Megyei I. o-ú Felnőtt Csapatbajnokság 2017/2018 évekre 23 Std. 35 Min.
9Thermal Open A-csoport 1 Tage
10LIX. Szimultán Kupa A-csoport 1 Tage 4 Std.
11LIX. Szimultán Kupa B-csoport 1 Tage 4 Std.
1210. Csete-Szemesi Attila Emlékverseny 1 Tage 15 Std.
13Pest megyei Sakkverseny I. kcs. I. forduló 1 Tage 20 Std.
14Pest megyei Sakkverseny II. kcs. I. forduló 1 Tage 20 Std.
15Pest megyei Sakkverseny III.-IV. kcs. I. forduló 1 Tage 20 Std.
16Nagylók kupa 4. korcsoport 1 Tage 21 Std.
17Nagylók kupa 3.korcsoport 1 Tage 21 Std.
18Nagylók kupa 2. korcsoport 1 Tage 21 Std.
19Nagylók kupa kezdők 1 Tage 21 Std.
20Kalocsa Kupa 2017 felnőtt csoport 1 Tage 23 Std.
21Kalocsa Kupa 2017 1 Tage 23 Std.
22Ajka Városi Amatőr-Schnur Sakkegylet Nyílt Házi Bajnoksága 1 Tage 23 Std.
23IX. Tarcali Aszú Kupa - Senior 2 Tage 15 Std.
24IX. Tarcali Aszú Kupa - 50 év felettiek 2 Tage 15 Std.
25Maroczy Rapid 1st Round 2 Tage 16 Std.
26GyMS Megyei II. o. Sakk Csapatbajnokság dr. Bély Miklós csoport 3 Tage 16 Std.
27HUN Team League Pest Szalkai R1 3 Tage 22 Std.
28Gyomai Rapid Sakkverseny 2017.09.17 5 Tage
29Heves-Nógrád Sakk Csapatbajnokság 2017-18 5 Tage 18 Std.
30Széchenyi István Sakk Emlékverseny Balatonfüred 2017 Gyermek Csoport 5 Tage 22 Std.
31Széchenyi István Sakk Emlékverseny Balatonfüred 2017 Felnőtt Csoport 5 Tage 22 Std.
32Magyarországi ÖnkormányzatokOrszágos Szenior Egyéni RAPID Sakkbajnoksága 7 Tage
33Naszály Kupa-ID.Szobi Géza Emlékverseny/Felsős2017 7 Tage 17 Std.
34Naszály Kupa-ID.Szobi Géza Emlékverseny/Alsós2017 7 Tage 17 Std.
35XII. Sárrét Kupa A csoport 7 Tage 19 Std.
36XII. Sárrét Kupa B csoport 7 Tage 19 Std.
37Dr. Hetényi Géza emlékverseny Szeptemberi Lila Futó – Hóbagoly Kupa 7 Tage 20 Std.
38V. Bukkos Akos Memorial 2017 FIDE Chess Open B csoport 7 Tage 21 Std.
39V. Bükkös Akos Memorial FIDE CHESS OPEN 2017 7 Tage 22 Std.
40(E-16) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
41(D-14) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
42(C-12) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
43(B-10) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
44(A-08) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
45(F-18) 29. Batthyány-Kanizsa Kupa 8.Bagonyai Attila Emlékverseny 8 Tage 1 Std.
46V. Bukkos Akos Memorial 2017 FIDE Chess Open B csoport 8 Tage 16 Std.
47LVIII. Szimultán Kupa A-csoport 8 Tage 16 Std.
48Dr. Hetényi Géza emlékverseny Szeptemberi Lila Futó – Hóbagoly Kupa 8 Tage 17 Std.
49GyMS Megyei Sakk Csapatbajnokság 2017/2018 Chalupetzky Ferenc-csoport - I. osztály 8 Tage 19 Std.
5017th Kovacs Aladar-Simon Jozsef Memorial 8 Tage 21 Std.
Werbung