Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1T.Petrosyan Chess House Final U08 29 Minutes
22 Razryad Hrazdan 2 Hours 23 Min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 2 Hours 35 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 2 Hours 37 Min.
5Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 2 Hours 50 Min.
6III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 3 Hours 11 Min.
7Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 3 Hours 53 Min.
82-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 20 Hours 9 Min.
93-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 20 Hours 9 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 20 Hours 9 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 20 Hours 10 Min.
12T. Petrosyan Chess House Final U12 20 Hours 11 Min.
13T.Petrosyan Chess House Final U10 20 Hours 33 Min.
14Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 20 Hours 58 Min.
15 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 22 Hours 6 Min.
16Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 22 Hours 33 Min.
17Loru marzi 1/8 ezrapakich 22 Hours 56 Min.
18CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 23 Hours 5 Min.
193 razryad Hrazdan 1 Days 22 Hours
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2 Days 18 Hours
21Chess School of Abovyan is 10 year! 3 Days 15 Hours
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 3 Days 22 Hours
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Days
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Days 1 Hours
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 5 Days 3 Hours
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 5 Days 23 Hours
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 6 Days
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Days
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 Days 22 Hours
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Days
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 8 Days 21 Hours
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 8 Days 21 Hours
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 8 Days 21 Hours
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 8 Days 23 Hours
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 9 Days 23 Hours
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Days
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Days
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Days
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Days 20 Hours
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 16 Days 23 Hours
41Autumn - 2017 18 Days 23 Hours
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Days 22 Hours
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Days 22 Hours
442nd Yerevan Open 23 Days 22 Hours
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 26 Days 22 Hours
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 27 Days
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 29 Days 3 Hours
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 29 Days 22 Hours
49Tournament dedicated to Independence Day 30 Days
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 30 Days 2 Hours
Advertisement