Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Klubový přebor TJ Slovan Varnsdorf v rapid šachu mládeže 39 Minutes
2Harrachov FIDE Open 2017 40 Minutes
3Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD16 43 Minutes
4Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD14 43 Minutes
5Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD12 44 Minutes
6Národní Open 2017 1 Hours 3 Min.
7Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Mladší žáci 1 Hours 12 Min.
8Memoriál Vladimíra Mikuleho 2017 1 Hours 21 Min.
9Náborový turnaj TJ Slovan Varnsdorf a DDM Varnsdorf v rapid šachu mládeže 1 Hours 26 Min.
10Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Starší žáci 1 Hours 28 Min.
11Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Benjamínci 1 Hours 29 Min.
12Ústřední turnaj v šachu Moutnice 2 Hours 4 Min.
138.Memoriál Dr.Karla Treybala 5 Hours 56 Min.
14Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 7 Hours 59 Min.
15Znojemský dráček 2017 13 Hours 51 Min.
16Aesculap open 2017 13 Hours 53 Min.
17Okresní přebor škol v šachu 2017 15 Hours 31 Min.
18Okresní přebor škol 2017 Z2a Z3 15 Hours 56 Min.
193.páteční turnaj 20.10.2017 16 Hours 48 Min.
20Městská liga mládeže Opava 2017-2018 1. turnaj říjen 21 Hours 18 Min.
21Přebor škol v šachu Okresní kolo 1 Days 2 Hours
22Pankrac Cup 2017 mistrovsky turnaj jednotlivcu v sachu 1 Days 2 Hours
23Přebor Kobylisy 2017 B 1 Days 14 Hours
24Přebor Kobylisy 2017 A 1.kolo 1 Days 14 Hours
25Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 1 Days 15 Hours
26Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 1 Days 15 Hours
27Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 1 Days 16 Hours
28Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 1 Days 16 Hours
29Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 1 Days 19 Hours
30O putovní pohár SVČ (Říjen 2017) 1 Days 19 Hours
31Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Days 22 Hours
32O kone 2017-10-18 2 Days 3 Hours
33Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina B 2 Days 14 Hours
34Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 2 Days 14 Hours
35Unijazz Open - 8. turnaj 14. série (130) 2 Days 15 Hours
361. liga - zapad 2017/2018 2 Days 16 Hours
37Okresní přebor Bruntál 17-18 2 Days 20 Hours
38Přebor ZŠ Mořkov 2017 2 Days 23 Hours
39Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 3 Days 1 Hours
40Přebor Šachového klubu Bohnice 2017 3 Days 4 Hours
41GP Rapid Postoupky 2,turnaj 3 Days 5 Hours
42GP Rapid Postoupky 1,turnaj 3 Days 5 Hours
43Městský přebor Ostrava 2017/2018 3 Days 6 Hours
44Přebor Kobylisy 2017 C 3 Days 15 Hours
45Okresní přebor družstev okresu Opava 2017 - 2018 3 Days 16 Hours
46Přebor města Prostějova_2017 3 Days 16 Hours
47Přebor Praha 4 v rapidu 3 Days 16 Hours
48Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 3 Days 19 Hours
49Podzimní turnaj Kategorie mladší žáci 3 Days 20 Hours
50Podzimní turnaj Kategorie starší žáci 3 Days 20 Hours
Advertisement