Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Otevřený přebor Hostomic 2017 9 Hours 5 Min.
2Městský přebor Brno - město 9 Hours 23 Min.
3Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 2. stupeň ZŠ 9 Hours 55 Min.
4Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 1. stupeň ZŠ 10 Hours 4 Min.
5Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 1. stupeň ZŠ 10 Hours 7 Min.
612. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR 12 Hours 2 Min.
7Open Liberec 2017 17. ročník mezinárodního šachového festivalu 12 Hours 8 Min.
8Okresní přebor I. třídy Vyškov 13 Hours 32 Min.
9Open QCC České Budějovice 2017 14 Hours 38 Min.
10Okresní přebor Olomouc 2016/17 15 Hours 59 Min.
11tht Extraliga 2016/2017 16 Hours 6 Min.
129. ročník zimního turnaje - Pravonín 25. 2. 2017 Soutěž rodinných dvojic 16 Hours 51 Min.
13KP mládeže v rapid šachu ŠSPK (Amper5) turnaj starších 17 Hours 34 Min.
14KP mládeže v rapid šachu ŠSPK (Amper5) turnaj mladších 17 Hours 35 Min.
15Krajský přebor družstev mladších žáků 2016/17 18 Hours 6 Min.
16PORG OPEN 56 A otevřený turnaj mládeže do 18 let 18 Hours 40 Min.
17Tišnovská věž 18 Hours 57 Min.
18Memoriál československých legionářů Mezinárodní turnaj mládeže v rapidšachu 18 Hours 59 Min.
19PORG Open 56 B otevřený turnaj mládeže do 12 let 19 Hours 18 Min.
20Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D9 19 Hours 19 Min.
21Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D11 19 Hours 19 Min.
22Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D13 19 Hours 20 Min.
23Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D15 19 Hours 22 Min.
24Plzeňská šachová liga 2016/2017 - doprovodný turnaj k semifinále 20 Hours 51 Min.
25Bakovský Rákosníček 2017 20 Hours 56 Min.
26Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 5 22 Hours 58 Min.
27Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 33 1 Days 9 Hours
28Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2016/2017 1 Days 11 Hours
29Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, OPEN A 1 Days 12 Hours
30Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 1 Days 12 Hours
31Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid B 1 Days 12 Hours
32Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina D 1 Days 13 Hours
33Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina C 1 Days 13 Hours
34Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina B 1 Days 13 Hours
35Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina A 1 Days 13 Hours
36Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 11 1 Days 14 Hours
37Okresní přebor mládeže ve Vyškově v klasickém šachu 1 Days 15 Hours
38Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN B 1 Days 15 Hours
39Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN A U13 1 Days 16 Hours
40Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 4 1 Days 16 Hours
41Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 1 1 Days 16 Hours
42Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 3 1 Days 17 Hours
43Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 2 1 Days 17 Hours
44Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 21 1 Days 18 Hours
45Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 22 1 Days 19 Hours
46Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 12 1 Days 19 Hours
47Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 34 1 Days 20 Hours
48Teplice Open 2017 International Chess Tournament 1 Days 20 Hours
49Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Finálová skupina B 1 Days 21 Hours
50Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Finálová skupina A 1 Days 21 Hours
Advertisement