Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Praha-194. UniCredit Blitz Open (Velká cena ŠK DP Praha, 24.06.2017) EA Hotel Populus 13 Minutes
2Rapid turnaj Kunovice 25.6.2017- s účastí velmistrů Navary, Movsesjana a Hráčka 2 Hours 23 Min.
3Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN A U13 4 Hours 37 Min.
4Šachový festival České Budějovice 2017 6 Hours 17 Min.
5Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek, 2.třída 8 Hours 35 Min.
6Open Desko Liberec 2017 8 Hours 36 Min.
7Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek, 1.třída 8 Hours 56 Min.
8Mistrovství ČR seniorů nad 50 let 10 Hours 11 Min.
9Mistrovství ČR seniorů nad 60 let 10 Hours 11 Min.
10Mistrovství ČR seniorů nad 70 a 80 let 10 Hours 11 Min.
11Praha - Zlatá Praha Open - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 18 Hours 49 Min.
12Praha - Zlatá Praha Rapid Open - 13. festival 01.07.2017 19 Hours 31 Min.
13MEMORIAL ROSTISLAVA OBRLIKA-OPEN HODONICE 2017 20 Hours 16 Min.
14Jarní Kobylisy 2017 20 Hours 43 Min.
15MEMORIAL KARLA HRABCE OPEN HODONICE 2017 21 Hours 39 Min.
16Šachový festival České Budějovice 2017 21 Hours 52 Min.
17Šachový festival České Budějovice 2017 22 Hours 54 Min.
18Open České Švýcarsko 1 Days
19O pohár města Klatov B - Unileasing open 1 Days 1 Hours
20Letní blesková liga Ústí nad Orlicí 2017 - 2. turnaj 1 Days 3 Hours
21Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN B 1 Days 3 Hours
22VIII.Cyrilometodějský rapid 1 Days 5 Hours
23ŠO Praga Praha 2017_jaro sk.2A 1 Days 8 Hours
24SK OAZA Praha Open 2017 jaro 1 Days 8 Hours
25O pohár města Klatov A - Unileasing open 1 Days 9 Hours
26Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 1 Days 10 Hours
27Turnaj dvojic Kobylisy 2017 1 Days 11 Hours
2842. Přebor města Vsetína - Open A 1.-8.7.2017 1 Days 21 Hours
2942. Přebor města Vsetína - Open B 1.-8.7.2017 1 Days 21 Hours
30Mistrovství České republiky školních týmů 2017 - kategorie 6. - 9. třída 2 Days 6 Hours
31Mistrovství České republiky školních týmů 2017 - kategorie 1. - 5. třída 2 Days 6 Hours
32Mistrovství České republiky školních týmů 2017 - kategorie střední školy 2 Days 6 Hours
33Praha - Memoriál Karla Průchy - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 2 Days 20 Hours
34Otevřený přebor ŠK Praha 4 2 Days 21 Hours
35Turnaj mládeže Kobylisy 2017 kat.12 2 Days 23 Hours
36Otevřený červnový turnaj v rapid šachu 2 Days 23 Hours
37Závěrečný turnaj ŠK Dvorec 2016/2017 - skupina mladší 3 Days 2 Hours
38Praha - Zlatá Praha Senior Open - Memoriál gen. Františka Macka - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 3 Days 19 Hours
39Praha - Memoriál Františka Zíty (IM) - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 3 Days 19 Hours
40Praha - Memoriál Karla Opočenského (IM) - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 3 Days 19 Hours
41Praha - Zlatá Praha Blitz Open - 13. festival 08.07.2017 3 Days 20 Hours
42FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2017 jednotlivci HD10 3 Days 20 Hours
43FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2017 jednotlivci HD14 3 Days 20 Hours
44Open Kadaň 2017 3 Days 22 Hours
45Open Duras BVK 2017 - A tournament 17. ročník šachového turnaje 3 Days 23 Hours
46O Rohozecký soudek 2017 4 Days 5 Hours
47Turnaj mládeže Kobylisy 2017 kat. 18 4 Days 5 Hours
48Krajský přebor školní mládeže kategorie 7. - 9. třída ZŠ 4 Days 6 Hours
49Krajský přebor školní mládeže kategorie střední školy 4 Days 6 Hours
50Krajský přebor školní mládeže kategorie 4. - 6. třída ZŠ 4 Days 6 Hours
Advertisement