Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 10 Ч. 35 Мин.
2White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 10 Ч. 35 Мин.
3White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 10 Ч. 41 Мин.
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 10 Ч. 42 Мин.
5 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Blits Turnir" 25.02.18 (12:00) 11 Ч. 17 Мин.
6Azerbaijan Women's Championship 12 Ч. 47 Мин.
7I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 13 Ч. 6 Мин.
810 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 13 Ч. 11 Мин.
9"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 14 Ч. 56 Мин.
108 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 18 Ч. 26 Мин.
11"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 20 Ч. 9 Мин.
12"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 1 Дн. 12 Ч.
13Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 2 Дн. 19 Ч.
14I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 4 Дн. 10 Ч.
15 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 4 Дн. 16 Ч.
16TEMPO 17-02-2018 RSK 5 Дн. 12 Ч.
17"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 5 Дн. 14 Ч.
18Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 5 Дн. 16 Ч.
1912 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Дн. 18 Ч.
2012 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Дн. 18 Ч.
2114 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 6 Дн. 18 Ч.
2216 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Дн. 18 Ч.
2314 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Дн. 19 Ч.
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 8 Дн. 21 Ч.
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 8 Дн. 21 Ч.
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 8 Дн. 21 Ч.
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 8 Дн. 21 Ч.
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 8 Дн. 21 Ч.
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 8 Дн. 21 Ч.
30AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 8 Дн. 21 Ч.
31AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 8 Дн. 21 Ч.
32AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 8 Дн. 21 Ч.
33AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 8 Дн. 21 Ч.
34"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 9 Дн. 11 Ч.
3516 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 10 Дн. 19 Ч.
36" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 12 Дн. 14 Ч.
37" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 18 Дн. 16 Ч.
38TEMPO 03-02-2018 RSK 19 Дн. 12 Ч.
39"Kings of 64" - Masters group 19 Дн. 13 Ч.
40"Kings of 64" - Challengers Group 19 Дн. 14 Ч.
41"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 19 Дн. 14 Ч.
42ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 19 Дн. 20 Ч.
43II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 Дн. 13 Ч.
44CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 20 Дн. 16 Ч.
45IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Дн. 12 Ч.
46III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Дн. 12 Ч.
47Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 21 Дн. 18 Ч.
4827-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Дн. 13 Ч.
4927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Дн. 13 Ч.
50Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 22 Дн. 14 Ч.