Вибір федерації    ECU Logo

Вибір турніру

Сортувати відповідно до

Вибрана федерація: Serbia (SRB)

Flag SRB
Ном.ТурнірОстаннє оновлення
122. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 2 Год. 12 Хв.
2Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 2 Год. 49 Хв.
37.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 2 Год. 49 Хв.
4Amateri 1800 2 Год. 49 Хв.
5Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 2 Год. 50 Хв.
6XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 3 Год. 3 Хв.
7IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 3 Год. 42 Хв.
8GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 3 Год. 42 Хв.
9Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 3 Год. 49 Хв.
10Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 3 Год. 54 Хв.
11IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 3 Год. 55 Хв.
123. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 4 Год. 3 Хв.
13Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 4 Год. 5 Хв.
14TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 6 Год. 30 Хв.
15TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 6 Год. 30 Хв.
1657. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 6 Год. 33 Хв.
17Prva liga Sumadije 2017 8 Год. 1 Хв.
18Sah je imitacija zivota - sk Nestor 8 Год. 12 Хв.
19Rad Open 9 Год. 31 Хв.
20II liga Beograda - 2017 9 Год. 53 Хв.
21Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 10 Год. 54 Хв.
2257. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 11 Год. 24 Хв.
2357. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 12 Год. 4 Хв.
2457. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 12 Год. 55 Хв.
25BRZOPOTEZNI TURNIR ASK 2017 16 Год. 1 Хв.
26Turnir za osvajanje titule MK 1 Дн. 2 Год.
2715. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 1 Дн. 2 Год.
28Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 1 Дн. 2 Год.
29ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 1 Дн. 2 Год.
30IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 1 Дн. 3 Год.
31GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 1 Дн. 3 Год.
32Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 1 Дн. 3 Год.
33Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 1 Дн. 3 Год.
34Turnir za osvajanje II kategorije 1 Дн. 3 Год.
35Turnir za osvajanje I kategorije 1 Дн. 3 Год.
36EKIPNO KADETSKO PRVENSTVO SUMADIJE-DEVOJCICE 1 Дн. 10 Год.
371.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017-decaci 1 Дн. 11 Год.
38VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017“ FOND 30.000, 29.11.2017 1 Дн. 23 Год.
39II GP Cuger NAIS-Nis 2017, FOND 12.000, 12.12.2017 1 Дн. 23 Год.
40Blitz International 3 2 Дн. 2 Год.
41Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 2 Дн. 2 Год.
42Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2017/2018 3 Дн. 3 Год.
43Prvenstvo SK Centar za 2017 3 Дн. 7 Год.
44Cugerčić 3 - predškolci, I i II razred Sreda, 15.novembar 19:00 OŠ Dušan Radović 4 Дн. 3 Год.
45 Blitz International2 - Novi Sad 14.11.2017 4 Дн. 10 Год.
4622. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 6 Дн. 6 Год.
47Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 6 Дн. 10 Год.
48Blitz tournament 1 - Novi Sad 12.11.2017 7 Дн. 1 Год.
49ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - недеља 12.11.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 7 Дн. 4 Год.
50Otvoreno pojedinačno prvenstvo Srema u ubrzanom sahu - Sid 2017 7 Дн. 8 Год.
Advertisement