Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Greece (GRE)

Flag GRE
Br.TurnirZadnja izmjena
19th Lepanto Blitz 58 Minute
2ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 1 Sati 22 Min.
32nd Fischer Memorial Anogia GM-norm Tournament 2017 2 Sati 52 Min.
42nd Capablanca Memorial Anogia GM-norm Tournament 2017 2 Sati 53 Min.
53nd Sunday's ( ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ) open Chess Square under 1900 2 Sati 57 Min.
6ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΚ ΑΟΥΤ 3 Sati 26 Min.
7*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS 4 Sati 10 Min.
8*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS 4 Sati 14 Min.
9*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS 4 Sati 15 Min.
10*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS 4 Sati 15 Min.
11Sub Division by A.s.o.p DIAS- Α΄GROUP U1400 5 Sati 18 Min.
12Sub Division by A.s.o.p DIAS- B΄GROUP K1600 5 Sati 18 Min.
1323ο open Σ.Ο.Περιστερίου 7 Sati 27 Min.
1411ο Τουρνουά Περιστερίου 16 Sati 13 Min.
155o Νεανικό Πρωτάθλημα rapid- ΠΣ Περιστερίου 24/9/17 U12 17 Sati 11 Min.
165o Νεανικό Πρωτάθλημα rapid- ΠΣ Περιστερίου 24/9/17 U10 17 Sati 12 Min.
175o Νεανικό Πρωτάθλημα rapid- ΠΣ Περιστερίου 24/9/17 U8 17 Sati 13 Min.
185o Νεανικό Πρωτάθλημα rapid- ΠΣ Περιστερίου 24/9/17 U16 17 Sati 27 Min.
19165ο Τουρνουά Αμπελοκήπων (μόνο Τετάρτες) 17 Sati 33 Min.
203ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 17 Sati 57 Min.
21Beginning tournament 1 18 Sati 5 Min.
22Attica Teams Youth Championship 2017 18 Sati 7 Min.
23Kappa-69 18 Sati 58 Min.
2442ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 19 Sati 58 Min.
253rd royal chess rapid (group A) 22 Sati 16 Min.
263rd royal chess rapid (group B) 22 Sati 17 Min.
27Open Rapid AMO Galaxias 2017 1 Dani 2 Sati
281ο ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ RAPID ΣΚΑΚΙΟΥ "ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ" 1 Dani 7 Sati
29ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (-16 ΕΤΩΝ) ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 1 Dani 16 Sati
304ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) 1 Dani 19 Sati
314ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - 17.00μμ 1 Dani 20 Sati
32Νεανικο Τουρνουα ΝΕΠ - ΕΑΠ - Group A 1 Dani 20 Sati
33Νεανικό Τουρνουά ΝΕΠ - ΕΑΠ - Group Κοριτσιών 1 Dani 20 Sati
344ο ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ "ΚΑΙΣΣΑ" 2017 1 Dani 21 Sati
35ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝΤΩΝ Ή ΔΙΑΜΕΝΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 1 Dani 21 Sati
36SOP Blitz + Rapid 2017 (Blitz_1) 1 Dani 22 Sati
37Νεανικό Τουρνουά ΝΕΠ - ΕΑΠ - Γκρουπ Β 1 Dani 22 Sati
382ο Νεανικό Σκακιστικό Τουρνουά ΣΣΖ 2 Dani 2 Sati
39ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΧ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2 Dani 4 Sati
40ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΧ 2 Dani 4 Sati
41Νεανικο Τουρνουα ΝΕΠ - ΕΑΠ - Group A 2 Dani 5 Sati
426th Rapid Chess Tournament "THASSOS 2017" 2 Dani 5 Sati
435o Νεανικό Πρωτάθλημα rapid- ΠΣ Περιστερίου 24/9/17 (U08, U10, U12 και U16) 2 Dani 15 Sati
44ESOTERIKO PROTATHLIMA 2017-2018 2 Dani 17 Sati
45ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 2 Dani 17 Sati
461st Open Girls-Women Tournament SS Kyveleion En Passant 2017 A 2 Dani 17 Sati
47CHESS SQUARE ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 2 Dani 18 Sati
487o Φθινοπωρινό Νεανικό Open Σ.Ο.Αιγάλεω 2 Dani 18 Sati
49Νεανικό Τουρνουά ΝΕΠ - ΕΑΠ - Γκρουπ Β 2 Dani 23 Sati
5081ο RAPID ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Γ.Σ. 3 Dani 18 Sati
Advertisement