Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Romania (ROU)

Flag ROU
Br.TurnirZadnja izmjena
1Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Înv. Gimnazial 12 Minute
2Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Inv Primar 17 Minute
3Cupa Bibliotecii Judetene ANTIM IVIREANUL 2018 (Elo<2000) 1 Sati 1 Min.
4PETRA WEEKEND NR.15 elo peste 2000 3 Sati 32 Min.
5GIMNAZIADA ILFOV 3 Sati 38 Min.
6Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open A - Elo < 2200 ( Vaslui,23 - 25 Februarie 2018 ) 5 Sati 44 Min.
7Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open B - U12 ( Vaslui, 24 - 25 Februarie 2018 ) 5 Sati 44 Min.
8Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - A - OPEN 6 Sati 1 Min.
9Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - B - U14 6 Sati 1 Min.
10Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - C - U10 6 Sati 2 Min.
11Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - D - U08 6 Sati 2 Min.
12Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - E - U12 6 Sati 2 Min.
13Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - F - U08 6 Sati 2 Min.
14Cupa "Orasului Comarnic" - editia a IVa - 24-25februarie 2018 6 Sati 49 Min.
15Olimpiada Gimnaziilor - Tulcea 6 Sati 53 Min.
16Cupa de iarna Genius Galati 12 ani 14 Sati 31 Min.
17Cupa de iarna Genius Galati 10 ani 14 Sati 32 Min.
18Cupa de iarna Genius Galati incepatori 8 ani 15 Sati 52 Min.
19Cupa de iarna Genius Galati incepatori 12 ani 15 Sati 54 Min.
20Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 16 Sati 15 Min.
21Cupa Martisor la Hotel CARO - 8 ani 19 Sati 54 Min.
22Cupa Martisor la Hotel CARO - 10 ani 19 Sati 55 Min.
23Cupa Martisor la Hotel CARO - 12 ani 19 Sati 55 Min.
24Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 14 ani 19 Sati 57 Min.
25Cupa Martisor-fete-Buzau-2018 20 Sati 53 Min.
26Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 20 Sati 55 Min.
27Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 21 Sati 46 Min.
28Cupa Martisor-U14-Buzau-2018 21 Sati 52 Min.
29Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 21 Sati 54 Min.
30Campionatul Judetean ILFOV - Nelegitimati - 8 ani 23 Sati 49 Min.
31Cupa de iarna Genius Galati 8 ani 1 Dani 17 Sati
32Cupa de iarna Focsani - grupa A (Winter Cup - group A) 1 Dani 17 Sati
33Sah Rapid CUPA KOLPING Editia VIII-a 03.03.2017.Juniori si studenti Timisoara 1 Dani 19 Sati
34CUPA KOLPING Editia VIII-a Sah rapid 03.03.2018 Copii 10 ani Timisoara 1 Dani 19 Sati
35Cupa Micul Print Braila, Juniori sub 20 ani 1 Dani 20 Sati
36Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 8 ani 1 Dani 23 Sati
37Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 10 ani 1 Dani 23 Sati
38Cupa Micul Print Braila, copii sub 10 ani 2 Dani
39Cupa Micul Print Braila, copii sub 8 ani 2 Dani
40Festivalul Sahului Galatean ed.a IV-a Open 2 Dani 1 Sati
41Alege inteligent! JOACA SAH! selectie copii la scoala Tunari - jud. Ilfov 2 Dani 2 Sati
42Petra Weekend nr.14 2 Dani 2 Sati
43CUPA DE IARNA-ED.a IIa-URZICENI-2018 Winter Cup Urziceni-2018 2 Dani 7 Sati
44Cupa Martisorului 2018 Simeria - OPEN B 2 Dani 16 Sati
45Cupa Martisor 2018 - Simeria - OPEN A 2 Dani 16 Sati
46Concurs de Pregatire Maratonul de Sambata Nr.7 17.02.2018 2 Dani 20 Sati
47Cupa de iarna Genius Galati incepatori 6 ani 3 Dani 15 Sati
48Cupa Dragobetelui VULCAN U10 1020 TURNEUL E 3 Dani 18 Sati
49Cupa Dragobetelui VULCAN U1600 TURNEUL B 3 Dani 18 Sati
50Cupa Dragobetelui VULCAN Open TURNEUL A 3 Dani 18 Sati