Одабир савеза    ECU Logo

Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
БрТурнирПоследња измена
1Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 5 Сати 2 Мин.
2QCC Cup České Budějovice 6 Сати 33 Мин.
3Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 6 Сати 39 Мин.
4První liga družstev mládeže - skupina východ 6 Сати 46 Мин.
5Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 6 Сати 52 Мин.
6Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina B 7 Сати 5 Мин.
7Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 7 Сати 6 Мин.
8Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 7 Сати 9 Мин.
9Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 7 Сати 9 Мин.
10Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 8 Сати 6 Мин.
11Jihočeský šach.svaz,1. divize 8 Сати 18 Мин.
12Krajská soutěž jih 2017/2018 - PDŠS 8 Сати 37 Мин.
13KP ŠSOK 201718 9 Сати 26 Мин.
14EY šachový turnaj 2017 9 Сати 31 Мин.
15Líté boje pod radničním mečem 9 Сати 42 Мин.
16Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 9 Сати 45 Мин.
17Krajský přebor II západ 2017/2018 - PDŠS 9 Сати 51 Мин.
1831. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 9 Сати 59 Мин.
19OPEN Dolní Benešov 2017-MKO mládež 5. ročník rapid turnaje mládeže při Memoriálu Karla Osmančíka 9 Сати 59 Мин.
2019. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 10 Сати 42 Мин.
21Krajský přebor II východ 2017/2018 - PDŠS 11 Сати 5 Мин.
22Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2017 11 Сати 13 Мин.
23Jihomoravský krajský přebor II. třídy 2017-2018, skupina B 11 Сати 47 Мин.
24Okresní soutěř Karviná 2017/2018 11 Сати 50 Мин.
25KP3B 2017/18 12 Сати 26 Мин.
26Přebor Kobylisy 2017 C 12 Сати 37 Мин.
27Přebor Kobylisy 2017 B 15 Сати 54 Мин.
28Mládí cup 2017_Hotel Lužnice C Planá nad Lužnicí 16 Сати 36 Мин.
29Open Vysočina 2017 - blesk 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 18 Сати 5 Мин.
30Open Vysočina 2017 - rapid 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 18 Сати 5 Мин.
31Open Vysočina 2017 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 18 Сати 5 Мин.
32Krajský přebor MKŠS 2017 - U20 20 Сати 44 Мин.
33Krajský přebor MKŠS 2017 - U14 20 Сати 45 Мин.
34Krajský přebor MKŠS 2017 - U12 20 Сати 46 Мин.
35Krajský přebor MKŠS 2017 - U10 20 Сати 49 Мин.
36ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 21 Сати 8 Мин.
37Okresní přebor Karviná 2017/2018 21 Сати 15 Мин.
38Mládí cup 2017 TOP 6 "B" Planá nad Lužnicí 22 Сати 15 Мин.
39Mládí cup 2017 TOP 6 "A" Planá nad Lužnicí 22 Сати 19 Мин.
40Krajský přebor Vysočina 2017/2018 družstva 22 Сати 26 Мин.
41Mládí cup 2017_Hotel Lužnice A Planá nad Lužnicí 22 Сати 41 Мин.
42Mládí cup 2017_Hotel Lužnice B Planá nad Lužnicí 22 Сати 42 Мин.
43Comax Chess 2017 Memoriál Dr. Karla Treybala 1 Дани 7 Сати
44Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 1 Дани 7 Сати
45Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2017 1 Дани 8 Сати
46JmŠS KPIIA 1 Дани 8 Сати
47Otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře 2017 a Přebor Zlínského kraje 4-členných družstev v bleskové hře 2017 1 Дани 8 Сати
48Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2017-2018 1 Дани 8 Сати
49Krajský přebor I 2017/2018 - PDŠS 1 Дани 8 Сати
50Memoriál Oldřicha Šípka 2017 1 Дани 9 Сати
Advertisement