Одабир савеза    ECU Logo

Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Georgia (GEO)

Flag GEO
БрТурнирПоследња измена
1Al.Bokuchava Memorial 2017 14 Сати 50 Мин.
2ოთარ ხომერიკის XV მემორიალი 7 წლის გოგონები 15 Сати
3ოთარ ხომერიკის XV მემორიალი 7 წლის ჭაბუკები 15 Сати 1 Мин.
4ოთარ ხომერიკის XV მემორიალი 9 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 15 Сати 3 Мин.
5იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - ''Imereti Open-2017'' 18 Сати 5 Мин.
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Сати 8 Мин.
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 18 Сати 9 Мин.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 18 Сати 11 Мин.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 18 Сати 12 Мин.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 18 Сати 17 Мин.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგოთა შორის 18 Сати 19 Мин.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 18 Сати 23 Мин.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 18 Сати 30 Мин.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Сати 32 Мин.
15Open Rustavi Sunday (Blitz-46) 1 Дани 10 Сати
16საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-4 კატეგორიაზე 1 Дани 16 Сати
17საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 1 Дани 17 Сати
18Qual Tournament for I-II cat-1 1 Дани 19 Сати
19Qual Tournament for IV-III cat-5 1 Дани 19 Сати
20Qual Tournament for V cat-5 1 Дани 19 Сати
21ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე ბიჭები 5 Дани 17 Сати
22ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე ბიჭები 5 Дани 18 Сати
23ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე გოგოები 5 Дани 18 Сати
24ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე გოგოები 5 Дани 18 Сати
25GEO Women 74th Ch 7 Дани 16 Сати
26Open Rustavi Sunday (Blitz-45) 8 Дани 15 Сати
27Open Rustavi Sunday (Blitz-43) 13 Дани 21 Сати
28GEO B-12 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Дани 19 Сати
29Open Rustavi Sunday (Blitz-44) 15 Дани 15 Сати
30საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 10 წლის გოგონები 16 Дани 22 Сати
31Open Rustavi Sunday (Blitz-42) 17 Дани 12 Сати
32საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 8 წლის ჭაბუკები და გოგონები 17 Дани 19 Сати
33GEO B-10 Ch (I League - East Zone) 2017 17 Дани 20 Сати
34GEO G-10 Ch (I League - East Zone) 2017 17 Дани 20 Сати
35საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 10 წლის ჭაბუკები 17 Дани 20 Сати
36GEO G-12 Ch (I League - East Zone) 2017 17 Дани 20 Сати
37საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 12 წლის ჭაბუკები და გოგონები 17 Дани 21 Сати
38GEO G-8 Ch (I League - East Zone) 2017 17 Дани 22 Сати
39GEO B-8 Ch (I League - East Zone) 2017 17 Дани 22 Сати
40დედის დღისადმი მიძღვნილი ბლიც ტურნირი 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 22 Дани 21 Сати
41Qual Tournament for IV -III cat-4 22 Дани 21 Сати
42Qual Tournament for V cat-4 22 Дани 21 Сати
43დედის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი რაპიდში 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 23 Дани 19 Сати
44დედის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი რაპიდში 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 23 Дани 19 Сати
45Mothers' Day Blitz 24 Дани 21 Сати
46Rustavi 47th Championship 1/2 Final 25 Дани 4 Сати
47Chess Club Rustavi 1st Championship U18 25 Дани 5 Сати
48Geo Grand Prix 2017 (Blitz - 1) 25 Дани 16 Сати
49GEO Grand Prix (Rapid-1) 2017 26 Дани 15 Сати
50აჭარის ჩემპიონატი 14 წლის ჭაბუკები და გოგონები 27 Дани 18 Сати
Advertisement