Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Georgia (GEO)

Flag GEO
БрТурнирПоследња измена
1Open Rustavi Sunday (Blitz-50) 2 Сати 4 Мин.
2Geo Ch U7 Girls 3 Сати 55 Мин.
3Geo Ch U7 Boys 3 Сати 59 Мин.
4IV kategoriaze sakvalipikacio turniri 4 Сати 45 Мин.
5V kategoriaze sakvalipikacio turniri 5 Сати
6Qual Tournament for II - I cat-3 5 Сати 44 Мин.
7საქართველოს ჩემპიონატი 8, 10, 12, 14, 16 და 18 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 19 Сати 41 Мин.
8''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 11 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Дани 2 Сати
9''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Дани 4 Сати
10''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 9 წლამდე გოგონათა შორის 2 Дани 4 Сати
11''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Дани 6 Сати
12''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Дани 6 Сати
13''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2017'' - 7 წლამდე გოგონათა შორის 2 Дани 6 Сати
14საქართველოს ჩემპიონატი 16 წლის ჭაბუკთა შორის 3 Дани 18 Сати
15საქართველოს ჩემპიონატი 14 წლის ჭაბუკთა შორის 3 Дани 18 Сати
16საქართველოს ჩემპიონატი 12 წლის ჭაბუკთა შორის 3 Дани 18 Сати
17საქართველოს ჩემპიონატი 8 წლის ჭაბუკთა შორის 3 Дани 18 Сати
18საქართველოს ჩემპიონატი 10 წლის ჭაბუკთა შორის 3 Дани 18 Сати
19Kvemo Kartli Championship U16 Boys 4 Дани 4 Сати
20Kvemo Kartli Championship U12 Boys 4 Дани 5 Сати
21Kvemo Kartli Championship U08 Boys 4 Дани 5 Сати
223rd International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" ALL Participants 5 Дани 2 Сати
23Open Rustavi Sunday (Blitz-49) 6 Дани 21 Сати
24Qual Tournament for III-IV cat-8 7 Дани 6 Сати
25Qual Tournament for V cat-8 7 Дани 6 Сати
26GEO Grand Prix (Blitz-2) 2017. 8 Дани 1 Сати
27 GEO Grand Prix (Rapid-2) 2017 9 Дани 1 Сати
28Kvemo Kartli Championship U18 Girls 18 Дани 4 Сати
29Kvemo Kartli Championship U18 Boys 18 Дани 4 Сати
30Kvemo Kartli Championship U14 Boys 18 Дани 4 Сати
31Kvemo Kartli Championship U10 Girls 18 Дани 5 Сати
32Kvemo Kartli Championship U10 Boys 18 Дани 5 Сати
33Tbilisi Ch U14 Boys 19 Дани 3 Сати
34Tbilisi Ch U14 Girls 19 Дани 3 Сати
35სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 15 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 19 Дани 4 Сати
36სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 9 წლამდე გოგონათა შორის 19 Дани 4 Сати
37სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 11 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 19 Дани 4 Сати
38სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 19 Дани 5 Сати
39სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 7 წლამდე გოგონათა შორის 19 Дани 6 Сати
40სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 19 Дани 6 Сати
41ჭადრაკის მეგობართა ტურნირი 20 Дани
42Tbilisi Ch U10 Girls 20 Дани 3 Сати
43Tbilisi Ch U10 Boys 20 Дани 3 Сати
44Open Rustavi Sunday (Blitz-48) 21 Дани 1 Сати
45ქუთაისის ღია ჩემპიონატი რაპიდში 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 21 Дани 2 Сати
46ქუთაისის ღია ჩემპიონატი რაპიდში 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 21 Дани 2 Сати
47ქუთაისის ღია ჩემპიონატი რაპიდში 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 21 Дани 2 Сати
48Qual Tournament for III-IV cat-7 21 Дани 7 Сати
49Qual Tournament for V cat-7 21 Дани 7 Сати
50სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 7, 9, 11 და 15 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 23 Дани
Advertisement