Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 10 Minuti
2Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 16 Ore 39 Min.
3Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 1 Giorni 17 Ore
4European Individual Chess Championship 2018 1 Giorni 17 Ore
5საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 1 Giorni 19 Ore
6საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 1 Giorni 22 Ore
7საკვალიფიკაციო ტურნირი 3 Giorni 2 Ore
8Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 8 Giorni 17 Ore
9Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 8 Giorni 23 Ore
10Qual Tournament for IV-III cat-21 8 Giorni 23 Ore
11"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 9 Giorni 22 Ore
12"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 9 Giorni 23 Ore
13"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 10 Giorni 1 Ore
14საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 10 Giorni 18 Ore
15Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 15 Giorni 16 Ore
165 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 15 Giorni 20 Ore
174 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 15 Giorni 20 Ore
18Qual Tournament for III-IV cat-20 16 Giorni
19GEO 77th Ch (I League) 17 Giorni 22 Ore
20Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 22 Giorni 20 Ore
21Qual Tournament for II cat-12 22 Giorni 23 Ore
22Qual Tournament for I cat, ok -12 22 Giorni 23 Ore
23Qual Tournament for III-IV cat-19 23 Giorni
24ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Giorni 1 Ore
25ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 23 Giorni 1 Ore
26მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 28 Giorni 12 Ore
27Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 29 Giorni 18 Ore
28აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 29 Giorni 19 Ore
29აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 29 Giorni 19 Ore
30T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 33 Giorni 19 Ore
31T.Lomaia mem -B-G-10 33 Giorni 19 Ore
32T.Lomaia mem -B-G-12 33 Giorni 21 Ore
33T.Lomaia mem -B-G-8 33 Giorni 21 Ore
34აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 35 Giorni 17 Ore
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 35 Giorni 18 Ore
36Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 36 Giorni 17 Ore
37აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 36 Giorni 20 Ore
38"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 40 Giorni 18 Ore
39"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 40 Giorni 18 Ore
40"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Giorni 18 Ore
41"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 40 Giorni 18 Ore
42"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Giorni 18 Ore
43"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 40 Giorni 18 Ore
44Geo 77th Ch (Qualification) 41 Giorni 20 Ore
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მოსწავლეთა შორის 43 Giorni 19 Ore
46საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 და მე-4 კატეგორიებზე 50 Giorni 20 Ore
47საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 50 Giorni 20 Ore
48GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2017 52 Giorni 19 Ore
49GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2017 53 Giorni 18 Ore
50XII Poti International Chess Festival Open A 68 Giorni 11 Ore
Advertisement