Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 14 нас 1 Minuti
2УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 8 нас эрэгтэй 5 Minuti
3УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 18 нас 18 Minuti
42017 ахмадын хойд бүсийн аварга 1 Ore 1 Min.
5СХД-н Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын дарга Б.Мөнхцэцэгийн нэрэмжит Шатар сонирхог 1 Ore 2 Min.
6Орхон аймаг Баян-Өндөр сумын шатар сонирхогчдын тэмцээн 1 Ore 21 Min.
7СХД-н Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын дарга ЭМ 1 Ore 25 Min.
8УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 10 нас эрэгтэй 1 Ore 26 Min.
9ЗГХЭГ-н дарга УИХГ Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 8 нас охид 1 Ore 28 Min.
10Сонирхогчдын дүүргийн аварга 1 Ore 35 Min.
11Сонирхогчдын дүүргийн аварга 1 Ore 36 Min.
12УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 12 нас 1 Ore 49 Min.
13Баянзүрх дүүргийн шатар сонирхогчдын аварга шалгаруулах тэмцээн ЭМЭГТЭЙ 2 Ore 24 Min.
14Баянзүрх дүүргийн шатар сонирхогчдын аварга шалгаруулах тэмцээн ЭРЭГТЭЙ 2 Ore 26 Min.
15УИХ-н гишүүн Занданшатарын нэрэмжит тэмцээн 10 нас охид 3 Ore 1 Min.
162017 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - Рапид эрэгтэй 3 Ore 3 Min.
172017 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - Рапид эмэгтэй 3 Ore 12 Min.
18Сүхбаатар дүүргийн сонирхогчдын шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн - Эрэгтэй 3 Ore 22 Min.
192017 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - Блиц эрэгтэй 3 Ore 27 Min.
202017 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - Блиц - эмэгтэй 3 Ore 27 Min.
21Бүсийн аварга аххмад эмэгтэй 3 Ore 32 Min.
22СХД-н Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын дарга ЭМ 6 Ore 24 Min.
23Урт цагаан-Шинэ эхлэл 5-р тэмцээн 1 Giorni 2 Ore
242017 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - Рапид эрэгтэй 1 Giorni 3 Ore
25ШИХИХУТУГ ИС - 2017 (эр) 2 Giorni
26Дархан Уул аймаг Шинэ алхам сургууль 4-А ангийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3 Giorni
27ДА-Уул аймаг Шинэ Алхам бага сургууль 3 анги ангийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3 Giorni
28Шинэ алхам 2-р анги 3 Giorni
29Шинэ Алхам бага сургууль 1-А анги 3 Giorni
30РЦНК-2017 5 Giorni 8 Ore
31РЦНК-2017 17-18 эмэгтэй 5 Giorni 8 Ore
32РЦНК-2017 13-16 эрэгтэй.эмэгтэй 5 Giorni 9 Ore
33РЦНК-2017 11-12 эрэгтэй,эмэгтэй 5 Giorni 9 Ore
34РЦНК-2017 9-10 эрэгтэй 5 Giorni 9 Ore
35РЦНК-2017 9-10 эмэгтэй 5 Giorni 9 Ore
36РЦНК-2017 7-8 эрэгтэй 5 Giorni 9 Ore
37РЦНК-2017 7-8 эмэгтэй 5 Giorni 9 Ore
38РЦНК-2017 6-эмэгтэй 5 Giorni 9 Ore
39РЦНК-2017 6 нас эрэгтэй БГД- 40-р сургууль 5 Giorni 9 Ore
40Уран нүүдэл 2017.11.18 6 Giorni 4 Ore
41хэрлэн сум шатар сонирхогчдын аймгийн аварга 6 Giorni 4 Ore
42сургуулийн АШТэмцээн 4-5 анги 7 Giorni 6 Ore
43МАНДАЛГОВЬ-2017 ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН ЭРЭГТЭЙ 9 Giorni 4 Ore
44Улсын их хурлын гишүүн Д.Лүндээжанцангийн нэрэмжит Тэмүүлэл-2017 шатрын тэмцээн 13 Giorni 1 Ore
45ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал 13 Giorni 2 Ore
46ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн B ангилал 13 Giorni 2 Ore
47Болд группын 20 жилийн ойн нэрэмжит салбаруудын аварга шалгаруулах тэмцээн 13 Giorni 4 Ore
48Максмалл топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн 14 Giorni 3 Ore
49MAXMALL-н топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн (эм) 14 Giorni 4 Ore
50Шилдэг 100 өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 15 Giorni 4 Ore
Advertisement