Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 21.01.18 (15:00) 21 Minuten
2CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 33 Minuten
3Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-sınaq yarışı 7 yaşadək (2011-ci il və kiçik) 26-30.01.2018 1 Uren 9 Min.
4Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-4 dərəcə.26-30.01.2018 1 Uren 10 Min.
5Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-3 dərəcə.27-31.01.2018 1 Uren 10 Min.
6Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-2 dərəcə.25-31.01.2018 1 Uren 11 Min.
7 1 dərəcə Turniri 16-24.01.18--4№li İOEUGİŞM 1 Uren 56 Min.
8Azerbaijan Chess Championship 2018-Men 22 Uren 20 Min.
927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 2 Dagen 7 Uren
1027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 2 Dagen 7 Uren
1127-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 2 Dagen 7 Uren
12Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 3 Dagen 23 Uren
13Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 3 Dagen 23 Uren
14Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 3 Dagen 23 Uren
153 nömrəli RİOEUGİŞM II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 4 Dagen 2 Uren
16 1 dərəcə Turniri 16-24.01.2018--4№li İOEUGİŞM(Nəsimi məktəbi) 4 Dagen 22 Uren
173 nömrəli RİOEUGİŞM IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 26.01.2018 5 Dagen 2 Uren
183 nömrəli RİOEUGİŞM III dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı ) 26.01.2018 5 Dagen 2 Uren
19Elfim Nərimanov filiali II derece turniri "İlk 10 yerə mükafat" 5 Dagen 5 Uren
20Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri "İlk 10 yerə mükafat" 5 Dagen 5 Uren
21Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri "ilk 10 yerə mükafat" 5 Dagen 5 Uren
22Elfim Nərimanov filialı sinaq yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 5 Dagen 6 Uren
23"20 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsi"nə həsr olunmuş Blits turniri Dərəcəsizlər arasında 6 Dagen
24 4№li İOEUGİŞM "Tempo Turnir" 6 Dagen 2 Uren
25Blits turnir 4№li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi).14.01.18 6 Dagen 20 Uren
26TEMPO 13-01-2018 RSK 6 Dagen 21 Uren
27HƏR ŞƏNBƏ TEMPOTURNİR- SUMQAYIT 6 Dagen 22 Uren
28Ucar Qışı Blits Turnir. 7 Dagen
29Fuad Jafarov memorial-rapid 6 january 2018 7 Dagen 21 Uren
30HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
31HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
32HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək-2009-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
33HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək-2006-cı il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
34HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
35HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 7 Dagen 23 Uren
36Fuad Jafarov memorial-U10 3-9 january 2018 7 Dagen 23 Uren
37Fuad Jafarov memorial -open 4-11 january 2018 8 Dagen 21 Uren
38Fuad Jafarov memorial-Masters (Anatoliya hotel) 4-11 january 2018 9 Dagen 1 Uren
39"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 13 Dagen 19 Uren
40"31 December-International Solidarity Day of Azerbaijanis" Rating Tournament 15 Dagen 22 Uren
41Fuad Jafarov memorial-blitz team 3 january 2018 16 Dagen 8 Uren
4231 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-A qrupu (Gəncə) 17 Dagen 23 Uren
4331 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-B qrupu (Gəncə) 17 Dagen 23 Uren
4431 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-C qrupu (Gəncə) 17 Dagen 23 Uren
45"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 20 Dagen 7 Uren
46"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 20 Dagen 7 Uren
47"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 20 Dagen 7 Uren
481 dərəcə Turniri 22-30.-12-2017 B qr. 21 Dagen 2 Uren
493 nömrəli RİOEUGİŞM - "Yeni il" Blits turniri (30 dekabr 2017, saat 11:00) 21 Dagen 3 Uren
501 dərəcə Turniri 22-30.-12-2017 A qr. 21 Dagen 3 Uren