Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1XXX Torneo del Sabado Elite 2 Dagen 12 Uren
2Torneo Blitz Josue Cajeca Ajedrez Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 3 Dagen 5 Uren
3C. QUITUMBE 2018 Absoluto 8 Dagen 6 Uren
4C. QUITUMBE 2018 U10 U08 9 Dagen 6 Uren
5C. QUITUMBE 2018 U12 U14 9 Dagen 6 Uren
6Torneo Blitz "Mathias Guerrero" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 10 Dagen 5 Uren
7XXVIII Torneo del Sabado Elite 16 Dagen 12 Uren
8SELECTIVO PROVINCIAL U20 GUAYAS CATEGORIA ABSOLUTA 17 Dagen 4 Uren
9SELECTIVO PROVINCIAL U20 FEMENINO 17 Dagen 5 Uren
10Torneo Blitz Ajedrez Serie "B" ENA 18 Dagen 7 Uren
11SELECTIVO PROVINCIAL U20 GUAYAS CATEGORIA ABSOLUTA 21 Dagen 6 Uren
12CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA CADETES OPEN 22 Dagen 7 Uren
13CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUPERIOR VARONES 22 Dagen 7 Uren
14CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUPERIOR DAMAS 22 Dagen 7 Uren
15CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INTERMEDIA DAMAS 22 Dagen 7 Uren
16CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INFERIOR DAMAS 22 Dagen 7 Uren
17CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INTERMEDIA VARONES 22 Dagen 7 Uren
18CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INFERIOR VARONES 22 Dagen 7 Uren
19Torneo Blitz 17 años Mishell 22 Dagen 15 Uren
20TORNEO DEL SABADO ELITE XXVII 23 Dagen 13 Uren
21TORNEO DEL SABADO INFANTIL XXVII 23 Dagen 13 Uren
22Torneo Blitz Amigos Serie "B" ENA 25 Dagen 5 Uren
23Torneo del Sabado XXVI 30 Dagen 12 Uren
24Torneo Blitz Andres Ubilluz Serie "A" ENA 31 Dagen 4 Uren
25Torneo Blitz Amistad Serie "B" ENA 32 Dagen 5 Uren
26CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MINI FEMENINA 36 Dagen 9 Uren
27CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MINI FEMENINA 36 Dagen 9 Uren
28CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MINI VARONES 36 Dagen 9 Uren
29CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MINI VARONES 36 Dagen 9 Uren
30CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MICRO FEMENINA 36 Dagen 11 Uren
31CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MICRO VARONES 36 Dagen 11 Uren
32CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MICRO FEMENINA 36 Dagen 13 Uren
33CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MICRO VARONES 36 Dagen 13 Uren
34Torneo Blitz Mishell Ruiz II Serie "A" ENA 38 Dagen 5 Uren
35Torneo Cumpleañeros Serie "B" ENA 39 Dagen 5 Uren
36Torneo del Sabado Infantil XXIV 44 Dagen 12 Uren
37TORNEO DEL SÁBADO ELITE XXIV 44 Dagen 12 Uren
38Torneo Blitz Mishell Ruiz Serie "A" ENA 45 Dagen 6 Uren
39Torneo Blitz Mishell Ruiz serie "B" ENA 45 Dagen 8 Uren
40CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INFERIOR FEMENINO 62 Dagen 11 Uren
41CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INFERIOR MASCULINO 62 Dagen 11 Uren
42CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INTERMEDIA FEMENINO 62 Dagen 11 Uren
43CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 ELITE 62 Dagen 11 Uren
44CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INTERMEDIA MASCULINO 62 Dagen 11 Uren
45OPEN PASTAZA 2017 SUB 12 64 Dagen 11 Uren
46OPEN PASTAZA 2017 SUB 8 64 Dagen 11 Uren
47OPEN PASTAZA 2017 65 Dagen 5 Uren
48XXIII Torneo del Sabado Elite 9-12-2017 72 Dagen 13 Uren
49Torneo Blitz Mateo Cordova Serie "A" ENA 73 Dagen 5 Uren
50Torneo Blitz Marcelo Garcia Serie "A" ENA 80 Dagen 6 Uren