Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 6 Uren 12 Min.
2საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 10 Uren 16 Min.
3საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 10 Uren 17 Min.
4Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 11 Uren 20 Min.
5საკვალიფიკაციო ტურნირი 15 Uren 40 Min.
6Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 6 Dagen 7 Uren
7Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 6 Dagen 12 Uren
8Qual Tournament for IV-III cat-21 6 Dagen 13 Uren
9"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 7 Dagen 11 Uren
10"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 7 Dagen 12 Uren
11"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 7 Dagen 14 Uren
12საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 8 Dagen 8 Uren
13Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 13 Dagen 5 Uren
145 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 13 Dagen 9 Uren
154 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 13 Dagen 9 Uren
16Qual Tournament for III-IV cat-20 13 Dagen 13 Uren
17GEO 77th Ch (I League) 15 Dagen 12 Uren
18Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 20 Dagen 9 Uren
19Qual Tournament for II cat-12 20 Dagen 12 Uren
20Qual Tournament for I cat, ok -12 20 Dagen 12 Uren
21Qual Tournament for III-IV cat-19 20 Dagen 13 Uren
22ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Dagen 14 Uren
23ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 20 Dagen 14 Uren
24მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 26 Dagen 1 Uren
25Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 27 Dagen 8 Uren
26აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 27 Dagen 9 Uren
27აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 27 Dagen 9 Uren
28T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 31 Dagen 8 Uren
29T.Lomaia mem -B-G-10 31 Dagen 8 Uren
30T.Lomaia mem -B-G-12 31 Dagen 10 Uren
31T.Lomaia mem -B-G-8 31 Dagen 11 Uren
32აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 33 Dagen 7 Uren
33აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 33 Dagen 7 Uren
34Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 34 Dagen 6 Uren
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 34 Dagen 9 Uren
36"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 38 Dagen 8 Uren
37"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 38 Dagen 8 Uren
38"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 38 Dagen 8 Uren
39"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 38 Dagen 8 Uren
40"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 38 Dagen 8 Uren
41"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 38 Dagen 8 Uren
42Geo 77th Ch (Qualification) 39 Dagen 10 Uren
43"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მოსწავლეთა შორის 41 Dagen 8 Uren
44საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 და მე-4 კატეგორიებზე 48 Dagen 10 Uren
45საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 48 Dagen 10 Uren
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2017 50 Dagen 8 Uren
47GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2017 51 Dagen 7 Uren
48XII Poti International Chess Festival Open A 66 Dagen
49საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 14-16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 Dagen 12 Uren
50საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 Dagen 12 Uren
Advertisement