Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Israel (ISR)

Flag ISR
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Nat. Ch. 1-8 final 2017 Kiryat Ono 1 Uren 30 Min.
2אליפות מוזיאון הטבע-בית הפרשים 2017 4 Uren 40 Min.
3Kfar Saba Rapid (B) shahar arad (under 1959) 4 Uren 55 Min.
4Kfar Saba Rapid (A) shahar arad (over 1851) 5 Uren 4 Min.
5אליפות מוזיאון הטבע-בית המלכים 2017 5 Uren 7 Min.
6אליפות מוזיאון הטבע-בית הרצים 2017 5 Uren 10 Min.
7אליפות מוזיאון הטבע-בית הצריחים 2017 5 Uren 17 Min.
8אליפות מוזיאון הטבע-בית המלכות 2017 5 Uren 25 Min.
9Israel Rapid Championship 2017 11 Uren 44 Min.
10Mark Center Autumn 2017 B 1 Dagen
11Mark Center Autumn 2017 A 1 Dagen 1 Uren
12מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 15 מרכז 1 Dagen 22 Uren
13מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 13 מרכז 1 Dagen 22 Uren
14מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 11 מרכז 1 Dagen 22 Uren
15מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 9 מרכז 1 Dagen 22 Uren
16מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 7 מרכז 1 Dagen 22 Uren
17Nova chess tournament 2017 Group B 2 Dagen
18Nova chess tournament 2017 Group A 2 Dagen 13 Uren
19 Herzliya Championship Haim Kandelshine Memorial 2017 A 4 Dagen 2 Uren
20 אליפות החורף בכפר הירוק 2017 4 Dagen 4 Uren
21Kiryat Ono Autumn 2017 4 Dagen 5 Uren
22Herzliya Blitz Championship 2017 4 Dagen 11 Uren
23IM Ashkelon Closed Tournament 2017 4 Dagen 15 Uren
24תחרות בשח-קלאסי עד 1700 לשנת 2017 5 Dagen 5 Uren
25אליפות מוזיאון הטבע - בית החיילים 5 Dagen 13 Uren
26Herzliya Championship Haim Kandelshine Memorial 2017 B 6 Dagen
27Kfar Saba Autumn 2017 6 Dagen 7 Uren
28Ashdod chess shampionchip tournament 2017 8 Dagen 3 Uren
29אליפות מועדון ירושחמט מעל מד כושר 2000 8 Dagen 14 Uren
30שמינית גמר אליפות ישראל 2017, ירושחמט 8 Dagen 14 Uren
31אליפות ירושחמט פתיחת עד 1700 9 Dagen 2 Uren
32שח-סתיו 2017 עד 1700 10 Dagen 4 Uren
33Beer Sheva Club Championship 2017 B 10 Dagen 5 Uren
34Kiryat Ono Autumn 2017 rapid A 11 Dagen 7 Uren
35Kiryat Ono Autumn 2017 rapid B 11 Dagen 7 Uren
36Kiryat Ono Autumn 2017 rapid C 11 Dagen 7 Uren
37תחרות ילדי ב-ו חודש נובמבר 11 Dagen 9 Uren
38תחרות ילדי גן-א חודש נובמבר 11 Dagen 9 Uren
39תחרות 1200-1500 חודש נובמבר ראשון לציון 11 Dagen 9 Uren
40שח-סתיו עד 1450 11 Dagen 9 Uren
41Beer Sheva Club Championship 2017 A 16 Dagen 11 Uren
42Adi Rosen Memorial, Shoam 4.11.2017 - Amateurs 18 Dagen 6 Uren
43Adi Rosen Memorial, Shoam 4.11.2017 C 18 Dagen 6 Uren
44Adi Rosen Memorial, Shoam 4.11.2017 B 18 Dagen 6 Uren
45Adi Rosen Memorial, Shoam 4.11.2017 A 18 Dagen 6 Uren
46שמינית גמר אליפות ישראל לבוגרים 18 Dagen 10 Uren
47 2017 תחרות פתיחת עונה ווסק - אשקלון 24 Dagen 12 Uren
48Kfar Saba autumn 1400 26 Dagen 6 Uren
49Green Village Blitz Championship 27 Dagen 23 Uren
50Blitz ASA Tel-Aviv - 23.10.2017 30 Dagen 2 Uren
Advertisement