Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 FEMENINO 3 Dagen 19 Uren
2FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 ABSOLUTO 3 Dagen 19 Uren
3FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 FEMENINO 3 Dagen 19 Uren
4FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 ABSOLUTO 3 Dagen 19 Uren
5FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 ABSOLUTO 3 Dagen 19 Uren
6FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 ABSOLUTO 3 Dagen 19 Uren
7FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 FEMENINO 3 Dagen 19 Uren
8FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 ABSOLUTO 3 Dagen 19 Uren
9FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 FEMENINO 3 Dagen 19 Uren
10Primer Torneo Cerrado Del Club "Peon Avanza" 3 Dagen 22 Uren
11I Torneo Interno de la Escuela de Ajedrez SND - Sub 06 5 Dagen
12II Torneo Interno Escuela de Ajedrez SND 5 Dagen
13XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 14 6 Dagen 4 Uren
14XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 16, 18 Y 20 6 Dagen 4 Uren
15XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 12 6 Dagen 5 Uren
16XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 10 6 Dagen 5 Uren
17XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 8 6 Dagen 5 Uren
18FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 FEMENINO 10 Dagen 19 Uren
19FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 ABSOLUTO 10 Dagen 19 Uren
20TORNEO "EL BLITZ DE LAS CHICAS" 10 Dagen 20 Uren
21FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 FEMENINO 10 Dagen 20 Uren
22TORNEO ZONAL FEMENINO _ ZONA 2.5_ AÑO 2017 11 Dagen 5 Uren
23IRT UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A. 12 Dagen 1 Uren
24CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO C 12 Dagen 20 Uren
25CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO A 12 Dagen 21 Uren
26CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO B 12 Dagen 21 Uren
27VIII Torneo Shopping Fuente Salemma 13 Dagen 5 Uren
28Torneo Interno del Club Ovetense de Ajedrez 19 Dagen 2 Uren
29Torneo de ajedrez en los "Juegos Universitarios Ovetenses" 19 Dagen 21 Uren
30Copa Leonarda Sanchez 2017 24 Dagen 4 Uren
31Torneo de Ajedrez para Jugadores de Cafe 26 Dagen 19 Uren
32Torneo Mayor Encarnaceno 2017 32 Dagen 23 Uren
33VII Torneo Shopping Fuente Salemma 34 Dagen 4 Uren
34Torneo Nacional de ajedrez Inter-Ciudades en conmemoracion del aniversario de la ciudad de Coronel Oviedo 40 Dagen
35Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 10 41 Dagen 15 Uren
36Campeonato Mayor Femenino 2017 41 Dagen 23 Uren
37COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB Abierto 51 Dagen 18 Uren
38COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 10 55 Dagen 2 Uren
39COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 8 55 Dagen 2 Uren
40COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 14 a 18 55 Dagen 2 Uren
41COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 12 55 Dagen 2 Uren
42Torneo Abierto de Ajedrez Clasificatorio al Mayor Encarnaceno 2017 57 Dagen
43Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 09 69 Dagen 12 Uren
44III IRT Blitz Chess U.S.A. Paraguay 74 Dagen 17 Uren
45VI Torneo Shopping Fuente Salemma 76 Dagen 3 Uren
46TORNEO IRT RAPIDO DE AJEDREZ DOS REYES CHESS CLUB 77 Dagen 20 Uren
47FIDES te pone en JAQUE 81 Dagen 3 Uren
48Copa ELITE 2017 FINAL 82 Dagen 1 Uren
49Copa ELITE 2017 Clasificatorio 82 Dagen 21 Uren
50Clasificatorio Juegos Escolares Masculino 2017 83 Dagen 3 Uren
Advertisement