Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Peru (PER)

Flag PER
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Cusco - II Open Escuela Cusqueña de Ajedrez, GRUPO MAESTROS 1 Dagen 4 Uren
2Cusco - II Open Escuela Cusqueña de Ajedrez, GRUPO PROMESAS 1 Dagen 4 Uren
3TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO "APERTURA 2018" LIGA DE AJEDREZ DEL CUSCO 1 Dagen 10 Uren
4Cusco - II Open Escuela Cusqueña de Ajedrez, GRUPO SEMILLERO 1 Dagen 10 Uren
5VII TORNEO DE AJEDREZ CAT. LIBRE "ACADEMIA DE AJEDREZ STATUS" 1 Dagen 11 Uren
6VII TORNEO DE AJEDREZ SUB 08 "ACADEMIA DE AJEDREZ STATUS" 1 Dagen 11 Uren
71ER TORNEO ONLINE ROUND ROBIN -PERU -CLUB LIMACHESS PLATAFORMA LICHESS 1 Dagen 11 Uren
8VII TORNEO DE AJEDREZ SUB 11 "ACADEMIA DE AJEDREZ STATUS" 1 Dagen 12 Uren
9I TORNEO COLEGIO DE INGENIEROS DEL PERU 2018 1 Dagen 16 Uren
10Torneo Semillero Semifinal 2 Dagen 7 Uren
11Torneo de la Amistad Peón de Dama 4 Dagen 12 Uren
12TORNEO ITT NORMA DE GM "Magistral de Verano Absoluto 2018" 6 Dagen 2 Uren
13I TORNEO DE AJEDREZ MUNICIPALIDAD DE MIRAFLORES 6 Dagen 16 Uren
14Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 14 Absoluto 7 Dagen 10 Uren
15Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 12 Femenino 7 Dagen 10 Uren
16Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 14 Femenino 7 Dagen 11 Uren
17Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 16 Absoluto 7 Dagen 11 Uren
18Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 18 Absoluto 7 Dagen 11 Uren
19Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 18 Femenino 7 Dagen 11 Uren
20Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 16 Femenino 7 Dagen 11 Uren
21Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 12 Absoluto 7 Dagen 11 Uren
22Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 10 Absoluto 7 Dagen 12 Uren
23Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 8 Absoluto 7 Dagen 12 Uren
24Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 10 Femenino 7 Dagen 12 Uren
25Campeonato Nacional Juvenil 2018 - Sub 8 Femenino 7 Dagen 12 Uren
26I TORNEO DE MIRAFLORES 10 FEBRERO 2018 SUB 12 8 Dagen
27I TORNEO DE MIRAFLORES 10 FEB 2018 SUB 16 8 Dagen 1 Uren
28TORNEO ITT NORMA DE WIM "Magistral de Verano Femenino 2018" 8 Dagen 1 Uren
29TORNEO "BUSCANDO TALENTOS" 2018 LIGA DE AJEDREZ DEL CUSCO 8 Dagen 13 Uren
30torneo de estudio 10 Dagen 3 Uren
31I TORNEO DE AJEDREZ "JORGE CORI TELLO" VERANO-UNI 11 Dagen 6 Uren
32I TORNEO DE AJEDREZ "JORGE CORI TELLO" ESCOLAR ADUNI 11 Dagen 6 Uren
33I TORNEO DE AJEDREZ "JORGE CORI TELLO" ESCOLAR ADUNI 11 Dagen 20 Uren
34I TORNEO DE AJEDREZ "JORGE CORI TELLO" VERANO-UNI 11 Dagen 20 Uren
35TORNEO: I IRT UNIVERSIDAD RICARDO PALMA 2018 - SUB 1850 13 Dagen 4 Uren
36COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA C JUVENIL SUB 16 Elo menor o igual a 1800 14 Dagen 3 Uren
37MODAS2 MODA 14 Dagen 5 Uren
38COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA B OPEN Elo menor a 2100 14 Dagen 9 Uren
39COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA A MAGISTRAL Elo mayor o igual a 2100 14 Dagen 9 Uren
40I OPEN DE AJEDREZ TORRE FUERTE 2018 CATEGORIA TORRES 14 Dagen 11 Uren
41TORNEO CLUB LIMA CHESS 2018 14 Dagen 19 Uren
42IV TORNEO CLUB LIMA CHESS SABADO 03.02.2018 4. 30 PM 15 Dagen 7 Uren
43I OPEN TORRE FUERTE 2018 CATEGORIA TORRECITAS 15 Dagen 8 Uren
44Campeonato Blitz IRT Copa Latinoamericana 15 Dagen 10 Uren
45Torneo Rey de reyes Semillero ALfa 16 Dagen 11 Uren
46II Torneo IRT Blitz Trujillo 2018 21 Dagen 11 Uren
47TORNEO ITT NORMA DE MI "COPA CIUDAD DE LIMA" 21 Dagen 12 Uren
48I OPEN 2018 REY DE REYES - CATEGORÍA REYES 22 Dagen 5 Uren
49TORNEO DE AJEDREZ BLITZ "CASF Verano 2018" 22 Dagen 7 Uren
50CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO - HUANCAYO Sub 16 Absoluto 22 Dagen 7 Uren