Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Minuutit
22nd Category Tournament/Ch.H. 1 h. 19 min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 1 h. 27 min.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 3 h. 10 min.
52-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 17 h. 38 min.
61ին կարգի որակավորման մրցաշար 18 h.
7Tsaghkadzor Open 2017 - B 19 h. 57 min.
8A.Anastasyan Memorial - blitz 19 h. 58 min.
9 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 21 h. 11 min.
10ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 21 h. 11 min.
114-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 22 h. 8 min.
12CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 23 h. 11 min.
13 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 23 h. 24 min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 23 h. 46 min.
15Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 pv. 4 h.
16Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 1 pv. 4 h.
17Tsaghkadzor Open 2017 - A 1 pv. 5 h.
18T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 2 pv. 1 h.
19Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 2 pv. 18 h.
20Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 3 pv.
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 3 pv. 2 h.
22Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 3 pv. 20 h.
233rd Categori Tournament-CH 3 pv. 23 h.
24II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 5 pv. 22 h.
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 6 pv. 5 h.
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 8 pv.
27Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 8 pv. 21 h.
28Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 8 pv. 23 h.
29Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 9 pv. 4 h.
30Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 9 pv. 6 h.
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 9 pv. 22 h.
32 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 9 pv. 22 h.
33Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 9 pv. 23 h.
34<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 10 pv.
3512-ая шахматная олимпиада среди школьников 10 pv. 6 h.
36CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 12 pv.
37ՆՀՏ - արագ շախմատ 14 pv. 22 h.
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 15 pv. 2 h.
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 15 pv. 2 h.
403-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 15 pv. 6 h.
41Chess School of Abovyan is 10 year! 15 pv. 21 h.
42T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 16 pv. 1 h.
43T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 16 pv. 21 h.
444rd Category Tournament /Ch.H. 17 pv. 2 h.
45CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 17 pv. 2 h.
46Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 18 pv.
47Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 18 pv. 5 h.
48Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 18 pv. 14 h.
49Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 18 pv. 14 h.
50Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 18 pv. 23 h.
Advertisement