Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
110. ročník turnaje - Pravonín 24. 2. 2018 Soutěž rodinných dvojic 3 h. 33 min.
2HD16_20 (2003 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 4 h. 42 min.
3HD14 (2005 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 4 h. 43 min.
4HD12 (2007 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 4 h. 47 min.
5HD10 (2009 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 4 h. 49 min.
6OPEN Petřvald 2018 5 h. 12 min.
7ks17/18 5 h. 53 min.
8Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina B 6 h. 35 min.
9Regionálni soutěž Vysočina - Východ 2017/2018 pětičlenná družstva 7 h. 38 min.
10Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 33 14 h. 51 min.
11Okresní přebor družstev okresu Opava 2017 - 2018 15 h. 43 min.
12Druhé úterý B 16 h. 6 min.
1313. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR 16 h. 55 min.
14Regionální přebor SŠS 2017-2018 - skupina C 17 h. 11 min.
15Jihočeský šach.svaz,1. divize 17 h. 38 min.
16Krajský přebor Karlovy Vary 2017-2018 18 h. 2 min.
17Okresní přebor Nový Jičín 2017-18 18 h. 4 min.
18Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 32 18 h. 25 min.
19Krajský přebor MKŠS 2017/2018 18 h. 29 min.
20Okresní přebor I. třídy Vyškov 18 h. 33 min.
21XI. aprílový turnaj 18 h. 44 min.
22Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 19 h. 18 min.
23Regionální přebor UH 2017/2018 19 h. 24 min.
24Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 19 h. 28 min.
25Slezský open 2018 19 h. 36 min.
26Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 19 h. 45 min.
27OP družstev Brno-venkov 2017/18 19 h. 58 min.
28ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 20 h. 42 min.
29Krajský přebor SŠS 2017/2018 20 h. 49 min.
30Regionální přebor Vsetín 2017/2018 20 h. 52 min.
31KP ŠSOK 201718 21 h. 1 min.
32Krajská soutěž západ 2017/2018 - PDŠS 21 h. 18 min.
33Krajský přebor I 2017/2018 - PDŠS 21 h. 36 min.
34Přebor Prahy 2017-2018 - I. třída - skupina 11 21 h. 38 min.
35Zlínský krajský přebor 2017/2018 21 h. 46 min.
36Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2017-2018 21 h. 46 min.
37Krajská soutěž sever 2017/2018 - PDŠS 21 h. 48 min.
38REGIONÁLNÍ PŘEBOR KROMĚŘÍŽ 2017/2018 21 h. 57 min.
39Okresní přebor Karviná 2017/2018 22 h.
401. liga - zapad 2017/2018 22 h. 3 min.
41ŠSPK - Krajský přebor družstev III. třídy - 2017/18 22 h. 9 min.
421. liga V 17/18 22 h. 11 min.
43Regionální přebor Zlín 2017/2018 22 h. 11 min.
44Regionálni soutěž Vysočina - Západ 2017/2018 pětičlenná družstva 22 h. 12 min.
45Krajský přebor družstev ŠSLK 2017/2018 22 h. 23 min.
46Krajská soutěž jih 2017/2018 - PDŠS 22 h. 23 min.
47Jihočeský šach. svaz, 2. divize, skupina o postup 1 pv. 2 h.
48Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 31 1 pv. 2 h.
49Přebor Prahy 2017-2018 - I. třída - skupina 12 1 pv. 2 h.
50Okresní přebor Olomouc 2017/18 1 pv. 3 h.