Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Otevřený zářijový turnaj v rapid šachu 3 Minuutit
2Open Vysočina 2017 - blesk 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 16 Minuutit
3Přípravný rapid - září 2017 Sokol Buštěhrad 1 h. 20 min.
4Černá Hora rapid 2 1 h. 22 min.
5Krajský přebor 4čl. družstev v rapid šachu 2016 1 h. 33 min.
6Krajský přebor MKŠS 2017 - U20 1 h. 49 min.
7Krajský přebor MKŠS 2017 - U14 1 h. 52 min.
8Krajský přebor MKŠS 2017 - U12 1 h. 53 min.
9VELKÁ CENA Ústí n. L. v šachu čtyřčlenných družstev 2016 1. turnaj seriálu podzimních Velkých cen Ústeckého kraje 2016/2017 1 h. 54 min.
10Krajský přebor MKŠS 2017 - U10 1 h. 54 min.
111. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Sedlčany - 30.9.2017 3 h. 1 min.
12REGIONÁLNÍ PŘEBOR KROMĚŘÍŽ 2017/2018 3 h. 10 min.
13Zlínská krajská soutěž - západ 2017/2018 10 h. 16 min.
14Zlínský krajský přebor 2017/2018 10 h. 17 min.
15Regionální přebor SŠS 2017-2018 - skupina C 12 h. 6 min.
16Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 12 h. 38 min.
17Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2017 13 h. 2 min.
18Open Vysočina 2017 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 15 h. 3 min.
19Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 15 h. 38 min.
20Okresní přebor Karviná 2017/2018 15 h. 59 min.
211. liga mládeže 2017-2018, skupina B 17 h. 46 min.
22Regionální soutěž SŠS - skupina D 18 h. 19 min.
23Regionální soutěž SŠS - skupina C 18 h. 24 min.
24Regionální soutěž SŠS - skupina B 18 h. 32 min.
25Regionální soutěž SŠS - skupina A 18 h. 39 min.
2675 let TJ JAWA Brodce - 28.9.2017 18 h. 41 min.
27Krajský přebor SŠS 18 h. 52 min.
28PORG OPEN - 3B 19 h. 1 min.
29PORG OPEN - 2B 19 h. 2 min.
30PORG OPEN - 3A 19 h. 5 min.
31PORG OPEN - 2A 19 h. 8 min.
32Svatováclavský rapid 19 h. 10 min.
33PORG OPEN - 1A 19 h. 12 min.
34PORG OPEN - 1B 19 h. 38 min.
352. liga - D 2017/2018 20 h. 12 min.
36Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2017 21 h. 49 min.
37ŠSPK - Krajský přebor družstev III. třídy - 2017/18 22 h. 42 min.
38Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 23 h. 21 min.
39ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 23 h. 53 min.
40Mládí cup 2017_Hotel Lužnice C Planá nad Lužnicí 1 pv. 3 h.
41Mládí cup 2017_Hotel Lužnice A Planá nad Lužnicí 1 pv. 3 h.
42Mládí cup 2017_Hotel Lužnice B Planá nad Lužnicí 1 pv. 3 h.
43OP družstev Brno-venkov 2017/18 1 pv. 13 h.
4431. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 23. 09. 2017 1 pv. 14 h.
45Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2017 1 pv. 14 h.
46Zasmuky zari 2017 druhy tur. 1 pv. 15 h.
47Zasmuky zari 2017 1 pv. 15 h.
48Přebor Kobylisy 2017 C 1 pv. 15 h.
49Olympiáda družstev mládeže 2017 1 pv. 16 h.
50Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2017-2018 1 pv. 16 h.
Advertisement