Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Iceland (ISL)

Flag ISL
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial 1 h. 29 min.
2U-2000 mót TR 2017 2 h. 25 min.
3Kópavogsmeistaramót 2017 - liðakeppni 3.-4.bekkur 7 h. 38 min.
4Kópavogsmeistaramót 2017 - liðakeppni 5.-7.bekkur 7 h. 50 min.
5Jólaskákmót Vinaskákfélagsins 10 h. 34 min.
6Hraðskákmót taflfélaganna 2017 10 h. 49 min.
710 mínútna mót Hugins (N) 1 pv. 3 h.
8Hlemmur Square 3 1 pv. 6 h.
9Atskakmot Reykjavikur og atskakmot Hugins 2017 2 pv. 2 h.
10Skákþing Garðabæjar 2017 5 pv. 2 h.
11Steinþór Baldursson Memorial - Youth Championship 2018 5 pv. 13 h.
12Northern Lights Open 2017 7 pv. 5 h.
13Unglingameistaramót Hugins 2017 (sudur) 8 pv. 6 h.
14Atskákmót Akureyrar 10 pv. 8 h.
15Hradkvöld 6. nóvember 2017 15 pv. 3 h.
16Atkvöld 30. okt. 2017 16 pv. 6 h.
17Framsýnarmótið í skák 2017 17 pv. 9 h.
18Stúlknameistaramót Taflfélags Reykjavíkur 2017 17 pv. 9 h.
19Barna- og unglingameistaramót Taflfélags Reykjavíkur 17 pv. 9 h.
20Æskan og ellin XIV 2017 18 pv. 9 h.
21Bikarsyrpa TR 17/18: Mót 3 24 pv. 7 h.
22Icelandic Team Championship 2017-18 4. Divison 27 pv. 15 h.
23Icelandic Team Championship 2017-18 - 2nd Divison 29 pv. 9 h.
24Icelandic Team Championship 2017-18 - 3. Divison 31 pv. 9 h.
25Icelandic Team Championship 2017-18 - 1st division 31 pv. 9 h.
26Hraðskákmót Hugins (s) 2017 37 pv.
27Haustmót Skákfélags Akureyrar - seinni hluti 38 pv. 7 h.
28Elítukvöld 12.okt 40 pv. 17 h.
29Alþjóða geðheilbrigðismótið 2017 41 pv. 1 h.
30Individual European Championship 45 pv. 4 h.
31Teams finals 45 pv. 4 h.
32European team backgammon championship 2017 45 pv. 5 h.
33Super Jackpot 45 pv. 8 h.
34Íslandsmót ungmenna 2017 - 10 - 11 ára 45 pv. 10 h.
35Íslandsmót Ungmenna 2017 - 8 ára og yngri 45 pv. 11 h.
36Íslandsmót ungmenna 2017 12-16 ára 46 pv. 9 h.
37Islandsmot Ungmenna 2017 - 9 -10 - stúlkur 46 pv. 9 h.
38Íslandsmót Ungmenna 2017 - 9 -10 ára - strákar 46 pv. 9 h.
39Elítukvöld 5.okt 48 pv. 1 h.
40Meistaramót Hugins 2017 (sudur) 48 pv. 1 h.
41Icelandic Team Championship 2016-17 - 2nd division 49 pv. 7 h.
42Haustmot Vinaskakfelagsins 51 pv. 10 h.
4310 ára afmælisskákmót Vikingaklubbsins 52 pv. 6 h.
44Bikarsyrpa TR 17/18: Mót 2 52 pv. 7 h.
45Sunnudagsmót Breiðablik 52 pv. 12 h.
46Elítukvöld 28.sept 54 pv. 17 h.
47Héraðsmót HSÞ 2017 55 pv. 7 h.
48Hraðskákmót T.R. 2017 56 pv. 2 h.
49Hlemmur Square 2 59 pv. 2 h.
50Nordic Championship for Scholastic Teams 2017 - b-group 59 pv. 4 h.
Advertisement