Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Latvia (LAT)

Flag LAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1LSKcemp2018 59 Minuutit
2Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 1 h. 57 min.
3Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 3 h. 45 min.
4Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 3 h. 45 min.
5Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 3 h. 45 min.
6Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 3 h. 46 min.
7Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 3 h. 47 min.
8Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 3 h. 47 min.
9Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 5 h. 27 min.
10NBS Cempionats saha 2018 6 h. 24 min.
1146th Ceribu kauss final 12 h. 55 min.
1246. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 13 h. 39 min.
13 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 15 h. 41 min.
14 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 15 h. 41 min.
15Ogre Chess Spring 2018 1 pv. 3 h.
16Latvian 2018 senior chess championship 1 pv. 6 h.
17Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 pv. 11 h.
18Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 1 pv. 11 h.
19149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 1 pv. 11 h.
20Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 1 pv. 16 h.
21XII Termo-Eko cup 2018 2 pv. 4 h.
22Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 2 pv. 10 h.
23Rudaga-Kaissa II-2018 2 pv. 10 h.
24Rudaga-Kaissa I-2018 2 pv. 11 h.
25Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 2 pv. 11 h.
26Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 2 pv. 11 h.
27Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 pv. 11 h.
28Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 pv. 11 h.
29Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 5 pv. 7 h.
30Latvian Championship final-2018 8 pv. 5 h.
31Latvian Women chess championship 2018 8 pv. 5 h.
32Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 9 pv. 6 h.
33Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 9 pv. 8 h.
34Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 9 pv. 11 h.
35GM A.Gipslis memorial -2018 10 pv. 9 h.
36Pavela Pikas pieminas turnirs 10 pv. 10 h.
37Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 10 pv. 10 h.
38Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 10 pv. 10 h.
39Zirgu galotne 10.02.2018 10 pv. 11 h.
40148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 13 pv. 4 h.
41150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 14 pv. 6 h.
42Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 16 pv. 6 h.
43Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 16 pv. 10 h.
44Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 16 pv. 11 h.
45Dobeles sveču šaha turnīrs 2018. 17 pv. 3 h.
46Ikskile Regional rapid chess cup-IV-2017/2018 17 pv. 10 h.
47Treniņu turnīrs Структура Ботвинника 17 pv. 11 h.
48Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2018. 2. posms 17 pv. 12 h.
49147 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 31.01.2018. 20 pv. 4 h.
50Junioru Kauss - I -2018 (Junior Cup) 23 pv. 2 h.