Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: South Africa (RSA)

Flag RSA
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Bellville Club Champs 2018 Section B 45 Minuutit
2King Cars PECC Grand Prix First Leg 2018 1 h. 8 min.
3Morris Club Challenge 9 h. 21 min.
4Onder-Weskus Prestige - U18 9 h. 55 min.
5Onder-Weskus Prestige - U15 9 h. 56 min.
6Onder-Weskus Prestige U13 9 h. 56 min.
7Onder-Weskus Prestige U11 9 h. 57 min.
8Onder-Weskus Prestige - U9 9 h. 58 min.
92018 Boardwalk Pearson Open ( B Section) 21 h. 12 min.
102018 Boardwalk Pearson Open ( A Section) 21 h. 14 min.
112018 Blou Bul Open A Section 23 h. 24 min.
122018 Blou Bul Open B Section 23 h. 24 min.
132018 Blou Bul Open C Section 23 h. 25 min.
142018 Blou Bul Open D Section 23 h. 27 min.
152018 Blou Bul Open E Section 23 h. 37 min.
162018 Blou Bul Open F Section 23 h. 37 min.
17WP Team Blitz 2018 - A Section 1 pv. 2 h.
18WP Team Blitz 2018 - B Section 1 pv. 2 h.
19Welgemoed Chess Challenge 2018 - U14 1 pv. 6 h.
20Bellville Club Champs 2018 Section A 1 pv. 8 h.
21JNW Club - Trinityhouse Little Falls Open 2018 - u10 Section 1 pv. 11 h.
22Despatch Open - A 1 pv. 15 h.
23Despatch Open - B 1 pv. 15 h.
24JNW Club - Trinityhouse Little Falls Open 2018 - A Section 2 pv.
25JNW Club - Trinityhouse Little Falls Open 2018 - B Section 2 pv.
26JNW Club - Trinityhouse Little Falls Open 2018 - C Section 2 pv.
27JNW Club - Trinityhouse Little Falls Open 2018 - D Section 2 pv.
28BO-WESKUS PRESTIGE 2018 SEUNS OPE RONDTE 1 2 pv. 1 h.
29BO-WESKUS PRESTIGE 2018 DOGTERS OPE RONDTE 1 2 pv. 1 h.
30BO-WESKUS PRESTIGE 2018 SEUNS 15 RONDTE 1 2 pv. 2 h.
31BO-WESKUS PRESTIGE 2018 DOGTERS 15 RONDTE 1 2 pv. 2 h.
32BO-WESKUS PRESTIGE 2018 DOGTERS 13 2 pv. 2 h.
33BO-WESKUS PRESTIGE 2018 SEUNS 13 RONDTE 1 2 pv. 2 h.
34BO-WESKUS PRESTIGE 2018 DOGTERS 11 RONDTE 1 2 pv. 2 h.
35ZF Mgcawu Qualifier Open Chess Tournament SECTION C 2 pv. 2 h.
36ZF Mgcawu Qualifier Open Chess Tournament SECTION B 2 pv. 2 h.
37BO-WESKUS PRESTIGE 2018 SEUNS 11 RONDTE 1 2 pv. 2 h.
38ZF Mgcawu Qualifier Open Chess Tournament SECTION A 2 pv. 2 h.
39BO-WESKUS PRESTIGE 2018 SEUNS 9 RONDTE 1 2 pv. 3 h.
40BO-WESKUS PRESTIGE 2018 DOGTERS 9 RONDTE 1 2 pv. 3 h.
41BO-WESKUS PRESTIGE 2018 ROUND 1 2 pv. 3 h.
42North Boland Trials 2018 - U20 G & B 2 pv. 5 h.
43North Boland Trials 2018 - U18 G 2 pv. 5 h.
44North Boland Trials 2018 - U18 B 2 pv. 5 h.
45North Boland Trials 2018 - U15 G 2 pv. 5 h.
46North Boland Trials 2018 - U15 B 2 pv. 5 h.
47North Boland Trials 2018 - U13 G 2 pv. 5 h.
48North Boland Trials 2018 - U13 B 2 pv. 5 h.
49North Boland Trials 2018 - U11 G 2 pv. 5 h.
50North Boland Trials 2018 - U11 B 2 pv. 5 h.