Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Armenia (ARM)

Flag ARM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
12nd Yerevan Open 13 Ώρες 28 λ.
2<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 16 Ώρες 27 λ.
3T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 18 Ώρες 48 λ.
43 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 19 Ώρες 52 λ.
54 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 21 Ώρες 38 λ.
6Autumn - 2017 1 Ημέρες 14 Ώρες
7Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 2 Ημέρες 21 Ώρες
8IV կարգի որակավորման մրցաշար 3 Ημέρες 16 Ώρες
9Tournament dedicated to Independence Day 3 Ημέρες 18 Ώρες
10Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 3 Ημέρες 20 Ώρες
11Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 4 Ημέρες 16 Ώρες
12Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 13 Ημέρες 20 Ώρες
13Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի մարզադպրոցի առաջնություն 2017թ. 18 Ημέρες 21 Ώρες
14ՀՀ նախագահի` "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար 23 Ημέρες 21 Ώρες
15ՀՀ Վետերան շախմատիստների /50+/արագ շախ. թիմային միջմարզային գավաթի 28 Ημέρες 21 Ώρες
16Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված կայծակնային մրցաշար 31 Ημέρες 18 Ώρες
17T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 31 Ημέρες 19 Ώρες
18Lazr Sargsyani hushamrcashar 32 Ημέρες 18 Ώρες
19Ուսումնամարզական մրցաշար 32 Ημέρες 19 Ώρες
20ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 32 Ημέρες 22 Ώρες
2178th Armenian CH The 1st League 33 Ημέρες 18 Ώρες
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 34 Ημέρες 19 Ώρες
23Abovyan OPEN-2017 42 Ημέρες 17 Ώρες
24T. Petrosyan Chess House 1/8 F 46 Ημέρες 20 Ώρες
25ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 48 Ημέρες 20 Ώρες
26Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 52 Ημέρες 21 Ώρες
27Armenian Women's CH. The 1st League 54 Ημέρες 14 Ώρες
28Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 55 Ημέρες 17 Ώρες
29Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 57 Ημέρες 20 Ώρες
3010-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 57 Ημέρες 22 Ώρες
312-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 61 Ημέρες 22 Ώρες
32Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 64 Ημέρες 14 Ώρες
33Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 64 Ημέρες 14 Ώρες
34Lake Sevan 2017 64 Ημέρες 19 Ώρες
35CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 65 Ημέρες 20 Ώρες
36Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 66 Ημέρες 15 Ώρες
37Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 66 Ημέρες 17 Ώρες
38Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 66 Ημέρες 18 Ώρες
39T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 67 Ημέρες 20 Ώρες
40Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 76 Ημέρες 19 Ώρες
41Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 76 Ημέρες 19 Ώρες
42Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 76 Ημέρες 20 Ώρες
434 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 78 Ημέρες 20 Ώρες
44ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 78 Ημέρες 20 Ώρες
45CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 78 Ημέρες 20 Ώρες
464 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 78 Ημέρες 22 Ώρες
47Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 78 Ημέρες 22 Ώρες
4805.07.2017 81 Ημέρες 18 Ώρες
49Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 82 Ημέρες
50ՆՀՏ - եզրափակիչ 82 Ημέρες 13 Ώρες
Advertisement