Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Armenia (ARM)

Flag ARM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Tsaghkadzor Open 2017 - A 39 Λεπτά
22nd Category Tournament/Ch.H. 45 Λεπτά
3«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 1 Ώρες 10 λ.
4Tsaghkadzor Open 2017 - B 1 Ώρες 27 λ.
52-րդ կարգ .Աջափնյակ 25.11.2017 2 Ώρες 3 λ.
6 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 2 Ώρες 14 λ.
74-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 2 Ώρες 31 λ.
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 2 Ώρες 37 λ.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 2 Ώρες 39 λ.
103-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 3 Ώρες
112-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատային ակադեմիա 23 Ώρες 20 λ.
121-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատային ակադեմիա 23 Ώρες 38 λ.
13CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 1 Ημέρες 2 Ώρες
14A.Anastasyan Memorial - blitz 2 Ημέρες 4 Ώρες
15 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 2 Ημέρες 23 Ώρες
16ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 2 Ημέρες 23 Ώρες
17Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Ημέρες 3 Ώρες
18Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 4 Ημέρες 7 Ώρες
19Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 4 Ημέρες 7 Ώρες
20T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 5 Ημέρες 4 Ώρες
21Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 5 Ημέρες 22 Ώρες
22Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 6 Ημέρες 3 Ώρες
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 6 Ημέρες 5 Ώρες
24Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 7 Ημέρες
253rd Categori Tournament-CH 7 Ημέρες 3 Ώρες
26II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 9 Ημέρες 1 Ώρες
27T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 9 Ημέρες 8 Ώρες
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 11 Ημέρες 3 Ώρες
29Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 12 Ημέρες
30Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 12 Ημέρες 3 Ώρες
31Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 12 Ημέρες 8 Ώρες
32Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 12 Ημέρες 9 Ώρες
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 13 Ημέρες 1 Ώρες
34 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 13 Ημέρες 1 Ώρες
35Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 13 Ημέρες 2 Ώρες
36<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 13 Ημέρες 4 Ώρες
3712-ая шахматная олимпиада среди школьников 13 Ημέρες 9 Ώρες
38CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 15 Ημέρες 3 Ώρες
39ՆՀՏ - արագ շախմատ 18 Ημέρες 1 Ώρες
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 18 Ημέρες 5 Ώρες
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 18 Ημέρες 5 Ώρες
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 18 Ημέρες 9 Ώρες
43Chess School of Abovyan is 10 year! 19 Ημέρες
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 19 Ημέρες 5 Ώρες
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 20 Ημέρες
464rd Category Tournament /Ch.H. 20 Ημέρες 5 Ώρες
47CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 20 Ημέρες 6 Ώρες
48Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 21 Ημέρες 3 Ώρες
49Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 21 Ημέρες 8 Ώρες
50Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 21 Ημέρες 17 Ώρες
Advertisement