Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Austria (AUT)

Flag AUT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
11. Klasse Süd Play off 2017/2018 9 Λεπτά
2International Chess Open Graz 2018 B 19 Λεπτά
3Die 19. offenen Klagenfurter Schachstadtmeisterschaften 2 Ώρες 7 λ.
4Faschingsturnier 2018 des USK Uttendorf 2 Ώρες 13 λ.
5International Chess Open Graz 2018 A 10 Ώρες 23 λ.
6Vbg. Rallye in Bregenz 28.1.2018 Jugend 10 Ώρες 49 λ.
7Vbg. Rallye in Bregenz - Schüler 10 Ώρες 52 λ.
8Vereinsmeisterschaft 11 Ώρες 48 λ.
916. Offene Rudener Gemeindemeisterschaft 12 Ώρες 44 λ.
10Offene Wiener Senioren Landesmeisterschaft 2018 14 Ώρες 14 λ.
11NÖ Landesliga 2017/2018 15 Ώρες 14 λ.
12Wiener Schachschülerliga Volksschule 18 Ώρες 36 λ.
134. Offene Pinzgauer Schnellschach-Meisterschaft 2018 23 Ώρες 21 λ.
14Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft - Volksschulen 1 Ημέρες 14 Ώρες
15Wiener Vereinsmeisterschaft 2017/2018 B-Liga Nord 1 Ημέρες 15 Ώρες
1624. Offene Ansfeldner Stadtmeisterschaft 2018 1 Ημέρες 15 Ώρες
17AUT STMK 1718 NORD 1. Klasse Ennstal 1 Ημέρες 16 Ώρες
1812. Salzkammergut Schachopen 2018 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 1 Ημέρες 21 Ώρες
1912. Salzkammergut Schachopen 2018 (A-Turnier) 1 Ημέρες 21 Ώρες
20Offene Wolfsberger Stadtmeisterschaft 2018 2 Ημέρες
21Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 2 Ημέρες 1 Ώρες
22Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 2 Ημέρες 1 Ώρες
23Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 2 Ημέρες 1 Ώρες
24Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 2 Ημέρες 1 Ώρες
25Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Mitte 2 Ημέρες 1 Ώρες
26Osttiroler Bezirksmeisterschaft 2018 2 Ημέρες 14 Ώρες
277. Internationales Villach Open - 10-17.02.2018 - Admira Villach 2 Ημέρες 15 Ώρες
28Wiener Vereinsmeisterschaft 2017/2018 2. Klasse Süd 2 Ημέρες 16 Ώρες
29Wiener Vereinsmeisterschaft 2017/2018 2. Klasse Nord 2 Ημέρες 16 Ώρες
30Wiener Kinderliga 2017/2018 2 Ημέρες 16 Ώρες
31Wiener Vereinsmeisterschaft 2017/2018 B-Liga Süd 2 Ημέρες 16 Ώρες
32Wiener Vereinsmeisterschaft 2017/2018 Landesliga 2 Ημέρες 16 Ώρες
33Wiener Kinderliga 2017/2018 - Finale 2 Ημέρες 16 Ώρες
34NÖ Mostviertel Schülerliga 2017/18 2 Ημέρες 17 Ώρες
35Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft 2 Ημέρες 18 Ώρες
361. Bundesliga 2017/2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
37Frauenbundesliga 2017/2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
38Kinder- und Jugendturnier U8/U10 2 Ημέρες 19 Ώρες
39Kinder- und Jugendturnier 2017-18 U12 - U18 Ranshofen 2 Ημέρες 19 Ώρες
4036. SCA Wolfmayer CUP 2018 Teilnehmer 2 Ημέρες 20 Ώρες
41AUT STMK 1718 SUED 1. KLASSE SUEDWEST 2 Ημέρες 20 Ώρες
42AUT STMK SUED 1. KLASSE SUEDWEST - PLAYOFF 2 Ημέρες 20 Ώρες
43Österreichische Blitz Meisterschaften Team Frauen 2018 2 Ημέρες 22 Ώρες
44Salzburger 1. Klasse Süd 2017/2018 3 Ημέρες
45Salzburger 1. Klasse Nord 2017/2018 3 Ημέρες
46Salzburger Landesliga A 2017/2018 3 Ημέρες
47NÖSV 1.Klasse Mostviertel 2017/18 3 Ημέρες
48AUT STMK 1718 SUED 1. KLASSE OST 3 Ημέρες 1 Ώρες
49Steirische Landesliga 2017/2018 3 Ημέρες 2 Ώρες
50International Chess Open Graz 2018 C 3 Ημέρες 12 Ώρες