Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Primorsko open 2017 5 Ώρες 22 λ.
2190th open MGU 23 - 24 September 2017 190-ти открит турнир МГУ 23 - 24 Септември 2017 5 Ώρες 30 λ.
3Турнир по ускорен шахмат купа "Дюни" - Приморско 6 Ώρες 44 λ.
4II Шахматен турнир „Нова Загора“ 8 Ώρες 56 λ.
5Турнир „55 години ШК „Марица - изток“ - А група 8 Ώρες 58 λ.
6Турнир „55 години ШК „Марица - изток“ - Б група 9 Ώρες 1 λ.
74th BLITS open MGU 22 September 2017 4-ти открит турнир по БЛИЦ шахмат МГУ 22 Септември 2017 1 Ημέρες 5 Ώρες
8191st open MGU 30 September - 1 Octomber 2017 191-ви открит турнир МГУ 30 Септември - 1 Октомври 2017 1 Ημέρες 6 Ώρες
94th RAPID open MGU 22 September 2017 4-ти открит турнир по ускорен шахмат МГУ 22 Септември 2017 1 Ημέρες 7 Ώρες
103rd Rapid Chess Tournament MARITSA CUP Tsaratsovo, 22.09.2017 1 Ημέρες 8 Ώρες
11Турнир по блиц за купа "Дюни" - Приморско 2 Ημέρες 6 Ώρες
12"Купата на Bulgaria Mall" XVII - 08.10.2017 2 Ημέρες 8 Ώρες
138-и ШАБЛА ОПЕН - 2017, ТЮЛЕНОВО 2 Ημέρες 20 Ώρες
143-rd Pernik classic open tournament Pernik 23-24.09.2017 5 Ημέρες 4 Ώρες
15Пети мемориал "Иван Добрев" 17.09.2017 6 Ημέρες 6 Ώρες
163-ти турнир по ускорен шахмат "НОВА ЗОРА" 17 Септември гр. Плевен 3rd rapid "NEW DAWN" 17th September Pleven 6 Ημέρες 7 Ώρες
1716th Memorial Kesarovski-Stanchev "A" Tournament 10 Ημέρες 10 Ώρες
1816th Memorial Kesarovski-Stanchev "B" Tournament 10 Ημέρες 11 Ώρες
1916th Memorial Kesarovski-Stanchev "C" Tournament 10 Ημέρες 11 Ώρες
2016th Memorial Kesarovski-Stanchev "D Tournament {Seniors} 10 Ημέρες 13 Ώρες
21Троян опен 2017 12 Ημέρες 2 Ώρες
22189th open MGU 9 - 10 September 2017 189-ти открит турнир МГУ 9 - 10 Септември 2017 12 Ημέρες 13 Ώρες
23189th open MGU 10 September 2017 Blits 189-ти открит турнир МГУ 10 Септември 2017 Блиц 13 Ημέρες 2 Ώρες
2416th Memorial Kesarovski - Stanchev Blitz Tournament 14 Ημέρες 1 Ώρες
25XVНационална работническа спартакиада на енергетиците в България6-10-09-2017 Мъже 14 Ημέρες 12 Ώρες
26XV Национална работническа спартакиада на енергетиците в България 6-10-09-2017г ЖЕНИ 14 Ημέρες 13 Ώρες
27ICCF Albena Chess Blitz Tournament 16 Ημέρες 10 Ώρες
2816th Memorial Kesarovski-Stanchev "E" Tournament {Children} 20 Ημέρες 7 Ώρες
293rd Memorial Dimitar Georgiev , Petrich 02-03.09.2017 Prize fund: 3 000 BGN 20 Ημέρες 10 Ώρες
3042 Международен турнир "Морско конче" - момчета до 8 г. 21 Ημέρες 3 Ώρες
3142 Международен турнир "Морско конче" - момчета до 10 г. 21 Ημέρες 3 Ώρες
3242 Международен турнир "Морско конче" - момчета до 16 г. 21 Ημέρες 3 Ώρες
3342 Международен турнир "Морско конче" - момичета до 10г. 21 Ημέρες 3 Ώρες
3442 Международен турнир "Морско конче" - момичета до 16г. 21 Ημέρες 3 Ώρες
35II турнир МАРИНОПОЛЦИ - 2017 II tournament MARINOPOLTSI - 2017 34 Ημέρες 7 Ώρες
36V турнир "Слънчеви лъчи" 35 Ημέρες 10 Ώρες
37ДОП Сеньори 2017 36 Ημέρες
3815 Август Денят на Варна БЛИЦ 38 Ημέρες 3 Ώρες
39Деца Денят на Варна III МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН ФЕСТИВАЛ ЗА КУПАТА НА ОБЩИНА ВАРНА, 38 Ημέρες 11 Ώρες
40Денят на Варна 14-15.08.2017 III МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН ФЕСТИВАЛ ЗА КУПАТА НА ОБЩИНА ВАРНА, 38 Ημέρες 11 Ώρες
41Шахматен турнир за деца "Първомай" - А група 40 Ημέρες 14 Ώρες
4224th Chess Cup Tournament ABRITUS, rapid 41 Ημέρες 10 Ώρες
43"Купа на Миньора" 41 Ημέρες 12 Ώρες
44Шахматен турнир за деца "Първомай" - Б група 42 Ημέρες 9 Ώρες
45Slavia 86 open Sofia 5-6.08.2017 48 Ημέρες 7 Ώρες
46ШАХМАТЕН ГРАН ПРИ ПО БЛИЦ НА ОТКРИТО, ГРУПА А4+Б4, 05.08.2017 г. Бургас - между "Флората" и "Пантеона" в морската градина 49 Ημέρες 5 Ώρες
47BURGAS CHESS BOMB TOUR 2017, B4 (U16) Бургас, 05.08.2017 - между “Флората” и “Пантеона” в Бургаската морска градина 49 Ημέρες 5 Ώρες
481-ви открит шахматен турнир за деца "Млад интелект" 49 Ημέρες 11 Ώρες
4903.08.2017г. Шахматен дом "Л. Ованезов"-Варна, ускорен 5 кръга www.ovanezov.free.bg 51 Ημέρες 3 Ώρες
50Опен ЦСКА-Блиц 53 Ημέρες 1 Ώρες
Advertisement