Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U15 U18 5 Ώρες 27 λ.
2TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U12 5 Ώρες 27 λ.
3TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U10 5 Ώρες 28 λ.
4TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U8 5 Ώρες 35 λ.
5ADELCA 2018, BLITZ 5 Ώρες 44 λ.
6CAMPEONATO NACIONAL U-20 FEMENINO 5 Ώρες 51 λ.
7CAMPEONATO NACIONAL U-20 MASCULINO 5 Ώρες 52 λ.
8Torneo de Ajedrez Blitz Grupo Elite ESCUELA NACIONAL DE AJEDREZ (Cesar Ruiz) 1 Ημέρες 7 Ώρες
9Torneo de Ajedrez Blitz Grupo B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 2 Ημέρες 7 Ώρες
10XXX Torneo del Sabado Elite 7 Ημέρες 14 Ώρες
11Torneo Blitz Josue Cajeca Ajedrez Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 8 Ημέρες 7 Ώρες
12C. QUITUMBE 2018 Absoluto 13 Ημέρες 8 Ώρες
13C. QUITUMBE 2018 U10 U08 14 Ημέρες 8 Ώρες
14C. QUITUMBE 2018 U12 U14 14 Ημέρες 8 Ώρες
15Torneo Blitz "Mathias Guerrero" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 15 Ημέρες 6 Ώρες
16XXVIII Torneo del Sabado Elite 21 Ημέρες 14 Ώρες
17SELECTIVO PROVINCIAL U20 GUAYAS CATEGORIA ABSOLUTA 22 Ημέρες 6 Ώρες
18SELECTIVO PROVINCIAL U20 FEMENINO 22 Ημέρες 6 Ώρες
19Torneo Blitz Ajedrez Serie "B" ENA 23 Ημέρες 8 Ώρες
20SELECTIVO PROVINCIAL U20 GUAYAS CATEGORIA ABSOLUTA 26 Ημέρες 8 Ώρες
21CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA CADETES OPEN 27 Ημέρες 8 Ώρες
22CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUPERIOR VARONES 27 Ημέρες 8 Ώρες
23CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUPERIOR DAMAS 27 Ημέρες 8 Ώρες
24CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INTERMEDIA DAMAS 27 Ημέρες 8 Ώρες
25CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INFERIOR DAMAS 27 Ημέρες 8 Ώρες
26CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INTERMEDIA VARONES 27 Ημέρες 9 Ώρες
27CAMPEONATO COLEGIAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA INFERIOR VARONES 27 Ημέρες 9 Ώρες
28Torneo Blitz 17 años Mishell 27 Ημέρες 16 Ώρες
29TORNEO DEL SABADO ELITE XXVII 28 Ημέρες 14 Ώρες
30TORNEO DEL SABADO INFANTIL XXVII 28 Ημέρες 14 Ώρες
31Torneo Blitz Amigos Serie "B" ENA 30 Ημέρες 7 Ώρες
32Torneo del Sabado XXVI 35 Ημέρες 14 Ώρες
33Torneo Blitz Andres Ubilluz Serie "A" ENA 36 Ημέρες 6 Ώρες
34Torneo Blitz Amistad Serie "B" ENA 37 Ημέρες 7 Ώρες
35CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MINI FEMENINA 41 Ημέρες 10 Ώρες
36CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MINI FEMENINA 41 Ημέρες 10 Ώρες
37CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MINI VARONES 41 Ημέρες 11 Ώρες
38CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MINI VARONES 41 Ημέρες 11 Ώρες
39CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MICRO FEMENINA 41 Ημέρες 13 Ώρες
40CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA MICRO VARONES 41 Ημέρες 13 Ώρες
41CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MICRO FEMENINA 41 Ημέρες 15 Ώρες
42CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PRE-MICRO VARONES 41 Ημέρες 15 Ώρες
43Torneo Blitz Mishell Ruiz II Serie "A" ENA 43 Ημέρες 6 Ώρες
44Torneo Cumpleañeros Serie "B" ENA 44 Ημέρες 6 Ώρες
45Torneo del Sabado Infantil XXIV 49 Ημέρες 14 Ώρες
46TORNEO DEL SÁBADO ELITE XXIV 49 Ημέρες 14 Ώρες
47Torneo Blitz Mishell Ruiz Serie "A" ENA 50 Ημέρες 7 Ώρες
48Torneo Blitz Mishell Ruiz serie "B" ENA 50 Ημέρες 10 Ώρες
49CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INFERIOR FEMENINO 67 Ημέρες 12 Ώρες
50CAMPEONATO INTERCOLEGIAL PASTAZA 2017 INFERIOR MASCULINO 67 Ημέρες 12 Ώρες