Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES MASCULINO 14 Ημέρες 15 Ώρες
2IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES FEMENINO 14 Ημέρες 16 Ώρες
3I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 MASCULINO 17 Ημέρες 20 Ώρες
4I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 FEMENINO 18 Ημέρες 16 Ώρες
5FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U12 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
6FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U08 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
7FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U18 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
8FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U12 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
9FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U10 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
10FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U08 U.E. SAN JOSE LA SALLE 23 Ημέρες 22 Ώρες
11XV Torneo del Sabado Activo 25 Ημέρες 17 Ώρες
12II TORNEO POR EQUIPOS MACAS CULTURAL 2017 33 Ημέρες 5 Ώρες
13II TORNEO MACAS CULTURAL 2017 SUB 08 36 Ημέρες 10 Ώρες
14II TORNEO MACAS CULTURAL 2017 SUB 14 38 Ημέρες 13 Ώρες
15II TORNEO MACAS CULTURAL 2017 SUB 10 38 Ημέρες 16 Ώρες
16II TORNEO MACAS CULTURAL 2017 CATEGORIA SUB 10 39 Ημέρες 9 Ώρες
17I Torneo Cerrado el Descuento-Sultana de los Andes 45 Ημέρες 11 Ώρες
18IRT SALINAS 2017 Categoria OPEN 52 Ημέρες 12 Ώρες
19IRT SALINAS 2017 Categoria INFANTIL 52 Ημέρες 12 Ώρες
20XIVTorneo Sabatino Macas 2017 55 Ημέρες 19 Ώρες
21IRT SALINAS 2017 Categoria U14 59 Ημέρες 7 Ώρες
22IRT SALINAS 2017 Categoria OPEN 59 Ημέρες 7 Ώρες
23IRT SALINAS 2017 Categoria U08 59 Ημέρες 16 Ώρες
24IRT SALINAS 2017 Categoria U10 62 Ημέρες 15 Ώρες
25IRT SALINAS 2017 Categoria U12 62 Ημέρες 15 Ώρες
26TOPE PROVINCIAL TENA 2017 CATEGORIA U08 63 Ημέρες 19 Ώρες
27TOPE PROVINCIAL TENA 2017 CATEGORIA U14 64 Ημέρες 10 Ώρες
28TOPE PROVINCIAL TENA 2017 CATEGORIA U10 64 Ημέρες 10 Ώρες
29TOPE PROVINCIAL TENA 2017 OPEN 64 Ημέρες 10 Ώρες
30Campeonato Procincial de Morona Santiago U14 Absoluto B, 2017 71 Ημέρες 11 Ώρες
31Tsachila 2017, Absoluto blitz 77 Ημέρες 13 Ώρες
32Campeonato Provincial de Morona Santiago U14 Femenino, 2017 79 Ημέρες 18 Ώρες
33Campeonato Pronvincial de Morona Santiago U14 Absoluto, 2017 79 Ημέρες 18 Ώρες
34XIII Torneo del Sabado Activo Morona Santiago 79 Ημέρες 18 Ώρες
35Tsachila 2017, U18 80 Ημέρες 14 Ώρες
36Tsachilla 2017, U12 80 Ημέρες 14 Ώρες
37Tsachilla 2017, U8 80 Ημέρες 14 Ώρες
38Tsachilla 2017, U10 80 Ημέρες 14 Ώρες
39CAMPEONATO NACIONAL U-14 ABSOLUTO 2017 94 Ημέρες 11 Ώρες
40CAMPEONATO NACIONAL U-14 FEMENINO 94 Ημέρες 11 Ώρες
41CAMPEONATO NACIONAL U-8 FEMENINO 94 Ημέρες 12 Ώρες
42CAMPEONATO NACIONAL U-8 ABSOLUTO 2017 94 Ημέρες 13 Ώρες
43Campeonato Provincial U8 Absoluto 102 Ημέρες 17 Ώρες
44Campeonato Provincial U8 Femenino, 2017 102 Ημέρες 17 Ώρες
45Interescolar 2016 2017, Varones U10 110 Ημέρες 12 Ώρες
46Interescolar 2016 2017, Damas U12 110 Ημέρες 12 Ώρες
47Interescolar 2016 2017, Varones U12 110 Ημέρες 12 Ώρες
48U10 Campeonato Estudiantil, 2017 110 Ημέρες 16 Ώρες
49U12 Campeonato Estudiantil, 2017 110 Ημέρες 17 Ώρες
50U8 Campeonato Estudiantil, 2017 110 Ημέρες 17 Ώρες
Advertisement