Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Finland (FIN)

Flag FIN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Matin paiva weekend tournament, A-ryhmä 10 Ώρες 33 λ.
2Matin paiva weekend tournament, B-ryhmä 11 Ώρες 3 λ.
3Työväentalosarja Seinäjoella 13 Ώρες 42 λ.
4Ekenäs SK, 20 + 20 min., 1/2018.02.22. 1 Ημέρες 21 Ώρες
5Käpylän mestaruus 2018 2 Ημέρες 8 Ώρες
6Salon Shakkikerhon järjestämä Tomi Tocklinin 50-vuotisjuhlaturnaus 6 Ημέρες 10 Ώρες
7Oulun avoin pikashakkimestaruus 7 Ημέρες 15 Ώρες
8Ekenäs SK, 5 + 5 min., 2/2018, 15.02.2018 8 Ημέρες 11 Ώρες
9KäpSK:n rap 3/2018 8 Ημέρες 17 Ώρες
10Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 13.02.2018 11 Ημέρες 8 Ώρες
11Nordic Youth Chess Championship 2018 group E 13 Ημέρες 11 Ώρες
12Nordic Youth Chess Championship 2018 group D 13 Ημέρες 11 Ώρες
13Nordic Youth Chess Championship 2018 group C 13 Ημέρες 11 Ώρες
14Nordic Youth Chess Championship 2018 group B 13 Ημέρες 11 Ώρες
15Nordic Youth Chess Championship 2018 group A 13 Ημέρες 11 Ώρες
16MaSan 20- vuotisjuhlaturnaus 13 Ημέρες 13 Ώρες
17Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, B-ryhmä 14 Ημέρες 7 Ώρες
18Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, A-ryhmä 14 Ημέρες 7 Ώρες
19Kaakonketju 2018 14 Ημέρες 12 Ώρες
20Turun turnajaiset B-ryhmä 14 Ημέρες 17 Ώρες
21Turun turnajaiset A-ryhmä 14 Ημέρες 17 Ώρες
22Turun turnajaiset C-ryhmä 14 Ημέρες 17 Ώρες
23Turun turnajaiset D-ryhmä 14 Ημέρες 17 Ώρες
24KäpSK:n helmikuun 2018 blixt 16 Ημέρες 7 Ώρες
25Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 2/2018.02.01 23 Ημέρες 8 Ώρες
26Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 26 Ημέρες 22 Ώρες
2739. Jyväskylän Talven turnaus, B-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 27 Ημέρες 10 Ώρες
2839. Jyväskylän Talven turnaus, A-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 27 Ημέρες 11 Ώρες
29Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 28 Ημέρες 10 Ώρες
30Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, ya ja lukio 28 Ημέρες 12 Ώρες
31KäpSK:n rap 2/2018 30 Ημέρες 7 Ώρες
32Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, A-ryhmä 34 Ημέρες 10 Ώρες
33Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, B-ryhmä 34 Ημέρες 10 Ώρες
34OSS ELO 2018 34 Ημέρες 12 Ώρες
35Akaan nappulaturnaus 20.1.2018 35 Ημέρες 14 Ώρες
36Akaan shakin nappulaturnaus (ei selo) 20.1.2018 35 Ημέρες 15 Ώρες
37Ekenäs SK, 5 + 5 min., 1/2018 37 Ημέρες 6 Ώρες
38KäpSK:n tammikuun nopea shakki 37 Ημέρες 7 Ώρες
39Kajaanin Shakin päivän turnaus 2018 42 Ημέρες 14 Ώρες
40KäpSK:n tammikuun 2018 blixt 44 Ημέρες 6 Ώρες
41Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 09.01.2018 45 Ημέρες 19 Ώρες
42EP:n Shakkipiirin mestaruusturnaus 48 Ημέρες 14 Ώρες
43Misakoshakin mestaruusturnaus 2018 Cafe Misako 48 Ημέρες 16 Ώρες
44Helsingin Mestaruus 2018, M-ryhmä 50 Ημέρες 14 Ώρες
45Helsingin Mestaruus 2018, S 50+ ryhmä 50 Ημέρες 15 Ώρες
46Helsingin Mestaruus 2018, S 65+ ryhmä 50 Ημέρες 15 Ώρες
47Helsingin Mestaruus 2018, A-ryhmä 50 Ημέρες 15 Ώρες
48Helsingin Mestaruus 2018, B-ryhmä 50 Ημέρες 15 Ώρες
49Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 1/2018.01.04 51 Ημέρες 7 Ώρες
50JyS Uuden Vuoden Shakkirieha (pikapelit) 2017 56 Ημέρες 5 Ώρες