Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Greece (GRE)

Flag GRE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
15th Anogia Chess Club Championship 2017 1 Λεπτά
2ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Β΄ΤΟΠΙΚΟ 14 Λεπτά
3ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Α΄ΤΟΠΙΚΟ 14 Λεπτά
421ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ - ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 15 Λεπτά
55ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ -18:00 28 Λεπτά
61ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 19/11 στις 18:00 στην ΠΣ Περιστερίου Χρηματικά έπαθλα και φιλοξενίες σε διεθνή τουρνουά 33 Λεπτά
7Νεανικό Τουρνουά ΕΑΠ - Μεσημεριανή Νοέμβριος 2017 1 Ώρες 12 λ.
88o Παιδικό Τουρνουά Rapid Καλλιθέας 1 Ώρες 29 λ.
9OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP A 2 Ώρες 43 λ.
10SOP Blitz & Rapid (4th Rapid) 2 Ώρες 48 λ.
11OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP B 2 Ώρες 48 λ.
126ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Α Γκρουπ) 3 Ώρες 5 λ.
13ESOTERIKO PROTATHLIMA AIGIALEIAS 4 Ώρες 17 λ.
141ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 19/11 στις 18:00 στην ΠΣ Περιστερίου Χρηματικά έπαθλα και φιλοξενίες σε διεθνή τουρνουά 4 Ώρες 29 λ.
156ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Γ Γκρουπ) 6 Ώρες 13 λ.
166ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Β Γκρουπ) 6 Ώρες 13 λ.
17ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ 7 Ώρες 4 λ.
18ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 7 Ώρες 4 λ.
19ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ Συλλόγων 7 Ώρες 38 λ.
20ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 7 Ώρες 44 λ.
218o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Ανοικτό Πρωτάθλημα Α' όμιλος 7 Ώρες 49 λ.
22ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 7 Ώρες 55 λ.
23ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 8 Ώρες
24ESSAMTH Autumn Tournament 2017 - Group A 8 Ώρες 6 λ.
25ESSAMTH Autumn Tournament 2017 - Group B 8 Ώρες 8 λ.
264th youth under 16 tournament SA Sykeon 2017 - Youth GP 2017-2018 A 8 Ώρες 18 λ.
278o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Ανοικτό Πρωτάθλημα Β' όμιλος 8 Ώρες 57 λ.
2818o "ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΜΑΒΙΛΗΣ JUNIOR" 9 Ώρες 18 λ.
291ο εσωτερικο πρωταθλημα 9 Ώρες 57 λ.
30CHESS SQUARE ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 12 Ώρες
3112th team youth championship under 12 ESSTH-CHALK 2017 12 Ώρες 27 λ.
321ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13 Ώρες 10 λ.
33Sub Division by A.s.o.p DIAS- B΄GROUP K1600 22 Ώρες 52 λ.
34Sub Division by A.s.o.p DIAS- Α΄GROUP U1400 22 Ώρες 53 λ.
351ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 23 Ώρες 39 λ.
368o Φθινοπωρινό Νεανικό Open Σ.Ο.Αιγάλεω 1 Ημέρες
3712ο Τουρνουά Rapid Εστίας ΝΣ - Νέων Κ14 - Σάββατο 18/11 - 18:30 1 Ημέρες
382ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα ΣΣΖ 1 Ημέρες
3912ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 1 Ημέρες 1 Ώρες
401ο Αξιολογημένο Τουρνουά Ιωαννίνων 2017-2018 1 Ημέρες 2 Ώρες
412o ANOIKTO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ - ΚΥΒΕΛΕΙΑ 2017 1 Ημέρες 2 Ώρες
42166ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ( ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ) 1 Ημέρες 8 Ώρες
4343ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 1 Ημέρες 22 Ώρες
4489ο RAPID ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 1 Ημέρες 23 Ώρες
454ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 2 Ημέρες 1 Ώρες
46ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (-16 ΕΤΩΝ) ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 2 Ημέρες 1 Ώρες
471ο CHESS RAPID ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Σάββατο 25 Νοεμβρίου ώρα 17.00 2 Ημέρες 4 Ώρες
4814ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ "Εις μνήμην Παναγιώτη Αναιρούση" 2 Ημέρες 7 Ώρες
494th International Chess Open Tournament "Vardaris" 2 Ημέρες 9 Ώρες
50ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 3 Ημέρες 6 Ώρες
Advertisement