Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Honduras (HON)

Flag HON
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
11er. Clasificatorio al Campeonato Nacional Absoluto 2018 5 Ημέρες 21 Ώρες
2Torneo Navideño Open 2017 30 Ημέρες 1 Ώρες
3Torneo Navideño Uniplaza 2017 34 Ημέρες 20 Ώρες
4Torneo Round Robind Licoa 41 Ημέρες 8 Ώρες
5Torneo de Liga diciembre 2017 41 Ημέρες 8 Ώρες
6Torneo de Ajedrez Good Future LALEC 46 Ημέρες 23 Ώρες
7Torneo de Ajedrez Intercampus UNICAH 2017 61 Ημέρες 19 Ώρες
8Torneo Ajedrez Blitz, Intercampus UNICAH 2017 61 Ημέρες 19 Ώρες
9Torneo Jurasico SPS 2017 76 Ημέρες 2 Ώρες
10Torneo Jurasico SPS Infantil 2017 76 Ημέρες 6 Ώρες
11Torneo Celebracion Dia del Medico 2017 79 Ημέρες 18 Ώρες
128o Torneo Promesas LICEA. Rodolfo Deras 84 Ημέρες 2 Ώρες
131er. Campeonato Centroamericano y del Caribe Honduras 2017 103 Ημέρες 19 Ώρες
14Torneo Clasificatorio Seleccion Nacional 2017 114 Ημέρες 18 Ώρες
15Campeonato Nacional U-20 2017 124 Ημέρες 22 Ώρες
16Torneo de Ajedrez Semana de la Juventud UNITEC 2017 133 Ημέρες 4 Ώρες
17Torneo Internacional "Prof. Luis Garcia" 2017 142 Ημέρες 21 Ώρες
18Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Rapidas Femenino 148 Ημέρες 5 Ώρες
19Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Rapidas Masculino 148 Ημέρες 5 Ώρες
20Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Convencional Femenino 149 Ημέρες
21Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Convencional Masculino 149 Ημέρες 1 Ώρες
22Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Blitz Femenino 149 Ημέρες 4 Ώρες
23Juegos CODICADER Intermedios 2017 - Blitz Masculino 149 Ημέρες 4 Ώρες
24Campeonato Nacional de Rapidas 2017 153 Ημέρες 20 Ώρες
25Torneo de Ajedrez "Lic. Carlos Ustariz" 2017 166 Ημέρες 16 Ώρες
26VI Torneo Promesas Licea 2017 - Rodolfo Vessely Garay 173 Ημέρες 2 Ώρες
27Torneo de Liga Copaneca De Ajedrez 188 Ημέρες 16 Ώρες
28Torneo de Ajedrez UNICAH - Facultad de Ingenieria Civil 189 Ημέρες 20 Ώρες
29V Torneo Promesas LICEA 2017 U-14 "Tomas Lozano" 192 Ημέρες 20 Ώρες
30V Torneo Promesas LICEA 2017U18 "Tomas Lozano" 192 Ημέρες 20 Ώρες
31Torneo Rescate De Valores LALEC 200 Ημέρες 17 Ώρες
32Toneo entreno Juliano 2017 202 Ημέρες 16 Ώρες
33Campeonato Feria Juniana 2017 - Open 208 Ημέρες 5 Ώρες
34TORNEO RAPIDAS LICEA - TOMAS LOZANO 209 Ημέρες 20 Ώρες
35Torneo Promesas Tomas Lozano U14 210 Ημέρες 1 Ώρες
36Campeonato Uniplaza Santa Rosa de Copan 214 Ημέρες 5 Ώρες
37Torneo de Entrenamiento junio 2017 club Jurasico 222 Ημέρες 22 Ώρες
38Torneo Promesas 229 Ημέρες 8 Ώρες
39Liga Ceibeña de Ajedrez 233 Ημέρες 20 Ώρες
40Campeonato de Liga Sampedrana 2017 237 Ημέρες
41TORNEO PROMESAS DE LICEA HERNAN ARGUELLO 2017 CAT SUB18 237 Ημέρες 22 Ώρες
42TORNEO "PROMESAS LICEA HERNAN ARGUELLO" LICEA SUB-14 237 Ημέρες 22 Ώρες
43TORNEO BLITZ "GALERIAS DEL VALLE" 244 Ημέρες 21 Ώρες
44TORNEO DE BLITZ ANIVERSARIO CLUB JURÁSICO 2017 257 Ημέρες 16 Ώρες
45Campeonato Regional de Blitz Licoa 2017 257 Ημέρες 21 Ώρες
46Torneo De Ajedrez Rapido LICOA 257 Ημέρες 21 Ώρες
472do. Campeonato Gran Prix (SPS) 2017 263 Ημέρες 23 Ώρες
48Torneo de Ajedrez LALEC 269 Ημέρες 20 Ώρες
49Torneo Uniplaza abril 2017 271 Ημέρες 5 Ώρες
50Torneo UCENM LALEC 271 Ημέρες 5 Ώρες