Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Latvia (LAT)

Flag LAT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Riga 2017th chess championship 8 Ώρες 40 λ.
2Latvian Women chess championship 2017 10 Ώρες 1 λ.
3VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 14 Ώρες 3 λ.
4 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 1 Ημέρες 11 Ώρες
5"Supersahiste" A (1999-2004) 1 Ημέρες 14 Ώρες
6 "Supersahiste" B (2005-...) 1 Ημέρες 14 Ώρες
7Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 1 Ημέρες 15 Ώρες
8Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 1 Ημέρες 15 Ώρες
9Aizp.novada tempo 7.kārta 1 Ημέρες 21 Ώρες
10Ikskile Regional rapid chess cup-I-2017/2018 2 Ημέρες 15 Ώρες
11Tematisks turnīrs- Itāļu atklātne. 23.09.2017 2 Ημέρες 15 Ώρες
12Ikmēneša Tempo turnīrs "Rēzekne-2017", 9.posms 2 Ημέρες 17 Ώρες
13Rumbas kauss - 2017 2 Ημέρες 20 Ώρες
14sezonas atklāšanas ātrspeles turnīrs 3 Ημέρες 10 Ώρες
15XIV Latgale Chess Autumn B 2017 4 Ημέρες 18 Ώρες
16XIV Latgale Chess Autumn A 2017 4 Ημέρες 19 Ώρες
17134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 4 Ημέρες 19 Ώρες
18133 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 20.09.2017. 5 Ημέρες 9 Ώρες
19VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 7 Ημέρες 3 Ώρες
20Kuldigas 53th Cup & D.Reiznieces-Ozolas 12th cup 9 Ημέρες 14 Ώρες
21Dobeles Senās pils svētku šaha turnīrs 10 Ημέρες 10 Ώρες
22132 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 13.09.2017. 12 Ημέρες 9 Ώρες
23Liepājas KSS čempionāts, A 12 Ημέρες 15 Ώρες
24Liepājas KSS čempionāts, B 12 Ημέρες 15 Ώρες
25XIV Latgale Chess Autumn C 2017 14 Ημέρες 15 Ώρες
26XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 14 Ημέρες 15 Ώρες
27Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 1 stage 15 Ημέρες 11 Ώρες
28Olaine district chess tournament for children 10.09.2017. 15 Ημέρες 16 Ώρες
29V Salaspils District Open Rapid Chess Championship 16 Ημέρες 14 Ώρες
30Latvian Teams Chess Championship 2017 17 Ημέρες 9 Ώρες
31131 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 06.09.2017. 19 Ημέρες 9 Ώρες
32Ikmēneša Tempoturnīrs šahā "Malta-2017" 9.posms 23 Ημέρες 17 Ώρες
33Knowledge Day blitz-2017 01.09. 24 Ημέρες 10 Ώρες
34130 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 30.08.2017. 26 Ημέρες 9 Ώρες
35Treniņu turnīrs Rudaga 29.08.2017 27 Ημέρες 12 Ώρες
36Vasaras noslēguma turnīrs, Kuldīga 28 Ημέρες 9 Ώρες
37Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 8. posms 30 Ημέρες 17 Ώρες
38129 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 23.08.2017. 33 Ημέρες 9 Ώρες
39Rīgas Svētki šahā ātrajā šahā 20.08.2017.Vērmaņdārzs. 35 Ημέρες 21 Ώρες
40Rīgas Svētki šahā ātrspēlē 19.08.2017.Vērmaņdārzs 35 Ημέρες 21 Ώρες
41Rīgas Svētki šahā 19.08.2017.(Bērni/Jaunieši) Krastmalā 35 Ημέρες 21 Ώρες
42Rīgas Svētki šahā 19.08.2017.(Pieaugušie/Seniori) Krastmalā 35 Ημέρες 21 Ώρες
43Daugava Chess Summer blitz cup (20.08.2017) 36 Ημέρες 16 Ώρες
44Daugava Chess Summer rapid cup (19.08.2017) 37 Ημέρες 12 Ώρες
45Riga Technical University Open 2017 - Tournament E 39 Ημέρες 21 Ώρες
46128 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 16.08.2017. 40 Ημέρες 9 Ώρες
47Riga Technical University Open 2017 - Blitz 42 Ημέρες 17 Ώρες
48Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2017 8.posms 42 Ημέρες 18 Ώρες
49Riga Technical University Open 2017 - Tournament D 43 Ημέρες 13 Ώρες
50Riga Technical University Open 2017 - Tournament C 43 Ημέρες 13 Ώρες
Advertisement