Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Latvia (LAT)

Flag LAT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1LSKcemp2018 8 Ώρες 39 λ.
2Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 9 Ώρες 37 λ.
3Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 11 Ώρες 25 λ.
4Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 11 Ώρες 25 λ.
5Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 11 Ώρες 25 λ.
6Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 11 Ώρες 26 λ.
7Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 11 Ώρες 27 λ.
8Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 11 Ώρες 27 λ.
9Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 13 Ώρες 7 λ.
10NBS Cempionats saha 2018 14 Ώρες 4 λ.
1146th Ceribu kauss final 20 Ώρες 35 λ.
1246. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 21 Ώρες 19 λ.
13 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 23 Ώρες 21 λ.
14 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 23 Ώρες 21 λ.
15Ogre Chess Spring 2018 1 Ημέρες 11 Ώρες
16Latvian 2018 senior chess championship 1 Ημέρες 14 Ώρες
17Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 Ημέρες 18 Ώρες
18Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 1 Ημέρες 18 Ώρες
19149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 1 Ημέρες 18 Ώρες
20Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 2 Ημέρες
21XII Termo-Eko cup 2018 2 Ημέρες 12 Ώρες
22Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 2 Ημέρες 18 Ώρες
23Rudaga-Kaissa II-2018 2 Ημέρες 18 Ώρες
24Rudaga-Kaissa I-2018 2 Ημέρες 18 Ώρες
25Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
26Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
27Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
28Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 Ημέρες 19 Ώρες
29Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 5 Ημέρες 15 Ώρες
30Latvian Championship final-2018 8 Ημέρες 13 Ώρες
31Latvian Women chess championship 2018 8 Ημέρες 13 Ώρες
32Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 9 Ημέρες 14 Ώρες
33Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 9 Ημέρες 16 Ώρες
34Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 9 Ημέρες 19 Ώρες
35GM A.Gipslis memorial -2018 10 Ημέρες 17 Ώρες
36Pavela Pikas pieminas turnirs 10 Ημέρες 17 Ώρες
37Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 10 Ημέρες 17 Ώρες
38Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 10 Ημέρες 17 Ώρες
39Zirgu galotne 10.02.2018 10 Ημέρες 19 Ώρες
40148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 13 Ημέρες 12 Ώρες
41150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 14 Ημέρες 14 Ώρες
42Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 16 Ημέρες 13 Ώρες
43Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 16 Ημέρες 18 Ώρες
44Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 16 Ημέρες 19 Ώρες
45Dobeles sveču šaha turnīrs 2018. 17 Ημέρες 11 Ώρες
46Ikskile Regional rapid chess cup-IV-2017/2018 17 Ημέρες 17 Ώρες
47Treniņu turnīrs Структура Ботвинника 17 Ημέρες 18 Ώρες
48Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2018. 2. posms 17 Ημέρες 19 Ώρες
49147 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 31.01.2018. 20 Ημέρες 12 Ώρες
50Junioru Kauss - I -2018 (Junior Cup) 23 Ημέρες 10 Ώρες