Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Уран нүүдэл 2017.11.18 9 Ώρες 18 λ.
2РЦНК-2017 13-16 эрэгтэй.эмэгтэй 11 Ώρες 44 λ.
3РЦНК-2017 11-12 эрэгтэй,эмэгтэй 11 Ώρες 45 λ.
4РЦНК-2017 9-10 эрэгтэй 11 Ώρες 46 λ.
5РЦНК-2017 7-8 эмэгтэй 11 Ώρες 48 λ.
6РЦНК-2017 6-эмэгтэй 11 Ώρες 48 λ.
7РЦНК-2017 6 нас эрэгтэй БГД- 40-р сургууль 11 Ώρες 50 λ.
8РЦНК-2017 9-10 эмэгтэй 11 Ώρες 51 λ.
9сургуулийн АШТэмцээн 4-5 анги 16 Ώρες 31 λ.
10МАНДАЛГОВЬ-2017 ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН ЭРЭГТЭЙ 2 Ημέρες 14 Ώρες
11Улсын их хурлын гишүүн Д.Лүндээжанцангийн нэрэмжит Тэмүүлэл-2017 шатрын тэмцээн 6 Ημέρες 11 Ώρες
12ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал 6 Ημέρες 12 Ώρες
13ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн B ангилал 6 Ημέρες 12 Ώρες
14Болд группын 20 жилийн ойн нэрэмжит салбаруудын аварга шалгаруулах тэмцээн 6 Ημέρες 14 Ώρες
15Максмалл топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн 7 Ημέρες 14 Ώρες
16MAXMALL-н топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн (эм) 7 Ημέρες 14 Ώρες
17Шилдэг 100 өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 8 Ημέρες 15 Ώρες
18Монгол-Америкийн хамтарсан ЭРДМИН ХХК -ийн нэрэмжит ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ тэмцээн 11 Ημέρες 18 Ώρες
19П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит тэмцээн 9-10 эм 12 Ημέρες 9 Ώρες
20МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 12 Ημέρες 9 Ώρες
21МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 12 Ημέρες 10 Ώρες
22МУГД П.Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 8 нас эр 12 Ημέρες 10 Ώρες
23МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 12 Ημέρες 10 Ώρες
24МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 12 Ημέρες 10 Ώρες
25МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 13 Ημέρες 10 Ώρες
26МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 13-18 нас Open 13 Ημέρες 13 Ώρες
27МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 нас Open 13 Ημέρες 13 Ώρες
28Хэнтий аймгийн 2018 оны шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн Насанд хүрэгчид (эрэгтэй) 13 Ημέρες 14 Ώρες
29Хэнтий аймгийн 2018 оны Шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн насанд хүрэгчид (Эмэгтэй) 13 Ημέρες 14 Ώρες
30Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөр үеийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас охид 13 Ημέρες 15 Ώρες
31П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 14 Ημέρες 19 Ώρες
32П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 15 Ημέρες 6 Ώρες
33П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эм 15 Ημέρες 6 Ώρες
34Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас хөвгүүд 15 Ημέρες 12 Ώρες
35Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 охид 15 Ημέρες 12 Ώρες
36Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 нас хөвгүүд 15 Ημέρες 12 Ώρες
37Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 охид 15 Ημέρες 12 Ώρες
38Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 нас хөвгүүд 15 Ημέρες 12 Ώρες
39Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас охид 15 Ημέρες 12 Ώρες
40Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 хөвгүүд 15 Ημέρες 12 Ώρες
41Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 охид 15 Ημέρες 12 Ώρες
42Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас хөвгүүд 15 Ημέρες 13 Ώρες
43Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас охид 15 Ημέρες 13 Ώρες
44Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас хөвгүүд 15 Ημέρες 13 Ώρες
45Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас хөвгүүд 15 Ημέρες 13 Ώρες
46Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас охид 15 Ημέρες 13 Ώρες
47БЗД-ийн 1, 3, 4, 7-р хорооны шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн 19 Ημέρες 10 Ώρες
48Хүүхдийн ордон 60 жил 21 Ημέρες 11 Ώρες
49Тэмцээн их нүүдэл-2017 ИХ НҮҮДЭЛ 2017 22 Ημέρες 10 Ώρες
50ШУА-н Аварга шалгаруулах Эрэгтэй ганцаарчилсан 23 Ημέρες 9 Ώρες
Advertisement