Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Campeonato Nacional Abierto - Fiestas Patrias 2017 7 Ημέρες 1 Ώρες
2Campeonato Nacional Blitz de Secundaria "Dedicado al Señor Mauricio Garcia Sevilla" 9 Ημέρες 7 Ώρες
3Torneo Magistral MF Jose Luis Fonseca in Memoriam 2017 29 Ημέρες 3 Ώρες
4Campeonato Nacional Femenino 2017 29 Ημέρες 7 Ώρες
5II Campeonato de Ajedrez Blitz 2017 ¨ Javier Arasquitain¨ 35 Ημέρες 23 Ώρες
6IV TORNEO DE AJEDREZ DE GALERIAS SANTO DOMINGO A MODALIDAD BLITZ 37 Ημέρες 3 Ώρες
7III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centroamerica categoria sub 14 Femenino 38 Ημέρες 3 Ώρες
8III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 14 Absoluto 38 Ημέρες 3 Ώρες
9III Edicion del Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 10 38 Ημέρες 3 Ώρες
10III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America Categoria sub 8 38 Ημέρες 3 Ώρες
11III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 12 absoluto 38 Ημέρες 3 Ώρες
12III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 12 Femenino 38 Ημέρες 3 Ώρες
13Campeonato Nacional de Ajedrez Rapido 2017 40 Ημέρες
14Campeonato Nacional Senior de Ajedrez Activo 2017 49 Ημέρες 22 Ώρες
1560 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - MASCULINO ABSOLUTO NACIDOS ENTRE 2000 Y 2002 51 Ημέρες 7 Ώρες
1660 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - FEMENINO NACIDOS ENTRE 2000 Y 2002 51 Ημέρες 7 Ώρες
1760 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - FEMENINO NACIDOS ENTRE 1999 Y 2002 53 Ημέρες 6 Ώρες
18TORNEO JULIO RAMIREZ DE ARELLANO in Memoriam 2017 57 Ημέρες 1 Ώρες
19Final Torneo de Ajedrez Escolar ¨Copa de Oro Denis Martinez¨ 2017 59 Ημέρες 7 Ώρες
20IV Torneo de Escolar Ajedrez ¨Copa de Oro Denis Martinez¨ 2017 67 Ημέρες 1 Ώρες
21Campeonato Nacional Juvenil Sub 20, ramas masculinas y femeninas 2017 92 Ημέρες 2 Ώρες
22Torneo Blitz 123 Aniversario COI Y X Semana Olimpica Nicaraguense, 2017. 93 Ημέρες 6 Ώρες
23XVIII GRAND PRIX MN. JUAN GOMEZ ARGENAL IN MEMORIAM 2017 99 Ημέρες 2 Ώρες
24Torneo Internacional de Ajedrez UAM 2017 102 Ημέρες 2 Ώρες
25Campeonato Nacional de Ajedrez 2017 Absoluto 106 Ημέρες 7 Ώρες
26Departamental de Ajedrez Por Equipos 2017 Categorias Infantil - Juvenil 120 Ημέρες 2 Ώρες
27III Torneo Escolar de Ajedrez Copa de Oro "Denis Martinez" Torneo Colegial E-Sport 120 Ημέρες 23 Ώρες
28FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 121 Ημέρες 7 Ώρες
29FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 121 Ημέρες 7 Ώρες
30FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 121 Ημέρες 7 Ώρες
31FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 121 Ημέρες 7 Ώρες
32TORNEO UNIVERSITARIO MARLON ZELAYA 2017 FEMENINO 123 Ημέρες 13 Ώρες
33TORNEO UNIVERSITARIO MARLON ZELAYA 2017 123 Ημέρες 13 Ώρες
34Torneo Blitz Madrecitas Nicaraguenses - León 2017 - Primera Fase Asociacion de Ajedrez de Leon - ASODAL 124 Ημέρες 23 Ώρες
35I Torneo de Maestros Masculino Ruben Dario, 2017 126 Ημέρες 11 Ώρες
36I Torneo Mixto de Maestros Ruben Dario 2017 127 Ημέρες 1 Ώρες
37FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 128 Ημέρες 7 Ώρες
38Juegos Escolares Nacional 2017 absoluto sub 12 141 Ημέρες 4 Ώρες
39Juegos Escolares Nacional 2017 Femenino sub 12 141 Ημέρες 7 Ώρες
40Torneo Nacional Escolar de Ajedrez sub-17 Jinotega absoluto 147 Ημέρες 22 Ώρες
41Torneo Nacional Escolar de Ajedrez sub-17 Jinotega Femenino 147 Ημέρες 22 Ώρες
42Mini Olimpiadas Keiser University 151 Ημέρες 4 Ώρες
43Chess Blitz Tournament in Obsequium of MN Manuel Flores "El Tirador" 154 Ημέρες 2 Ώρες
44Clasificatorio Departamental Carazo 2017 CODICADER Masculino 154 Ημέρες 8 Ώρες
45Clasificatorio Departamental Carazo 2017 CODICADER Femenino 154 Ημέρες 9 Ώρες
46II Torneo Escolar de Ajedrez Copa de Oro"Denis Martinez" Torneo Colegial E-S 155 Ημέρες 22 Ώρες
47Campeonato Nacional Femenino Final 2017-FENANIC 170 Ημέρες 1 Ώρες
48Torneo de Ajedrez MN Manuel Flores - "El Tirador" In live. 170 Ημέρες 2 Ώρες
49II Torneo de Ajedrez ANDECI 2017 181 Ημέρες 2 Ώρες
50Eliminatoria Municipal de Ajedrez Juegos Escolares Primaria Masc Jinotepe 181 Ημέρες 8 Ώρες
Advertisement