Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: South Africa (RSA)

Flag RSA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1PE Chess Club Open 2017: B Section 2 Ώρες 11 λ.
2PE Chess Club Open 2017: A Section 2 Ώρες 19 λ.
3Frances Baard Chess League 2017 Premier Division 2 Ώρες 44 λ.
4New Market Mall Rapid - Alberton - 2017-09-29&30 Open 3 Ώρες 12 λ.
52017 National Club Championships B-Section 3 Ώρες 43 λ.
62017 University of Fort Hare Open A section 17 Ώρες 36 λ.
72017 University of Fort Hare Open B section 17 Ώρες 36 λ.
82017 University of Fort Hare Open C section 17 Ώρες 37 λ.
92017 Swartkop Club Term 3 Swiss 19 Ώρες 53 λ.
102017 Swartkop Club Term 3 Round Robin 2 20 Ώρες 5 λ.
112017 National Club Championships A-Section 22 Ώρες 32 λ.
122017 University of Fort Hare Heritage Day Open 2 Ημέρες 2 Ώρες
13Randburg Chess Club Spring Swiss 2017 2 Ημέρες 3 Ώρες
14EThekwini Chess League 2017 2 Ημέρες 21 Ώρες
15PECC Club Champs D Section 2017 3 Ημέρες 16 Ώρες
16The Metro Open 2017 - Rising Stars 4 Ημέρες 15 Ώρες
17The Metro Open 2017 - Senior Cadets 4 Ημέρες 18 Ώρες
18The Metro Open 2017 - Masters 4 Ημέρες 18 Ώρες
19The Metro Open 2017 - Prestige 4 Ημέρες 18 Ώρες
20The Metro Open 2017 - Junior Cadets 4 Ημέρες 18 Ώρες
212017 Western Province League C Section 4 Ημέρες 21 Ώρες
22The Metro Open 2017 - Blitz 4 Ημέρες 22 Ώρες
232017 Western Province League D Section 5 Ημέρες 17 Ώρες
242017 Western Province League Premier Section 5 Ημέρες 19 Ώρες
252017 Western Province League B Section 5 Ημέρες 21 Ώρες
26Vosloorus Rapid 5 Ημέρες 23 Ώρες
272017 BCVO Landswyd Ope 6 Ημέρες 1 Ώρες
282017 BCVO Landswyd O15 6 Ημέρες 1 Ώρες
292017 BCVO Landswyd O13 6 Ημέρες 2 Ώρες
302017 BCVO Landswyd O11 6 Ημέρες 2 Ώρες
312017 BCVO Landswyd O9 6 Ημέρες 2 Ώρες
322017 BCVO Landswyd O7 6 Ημέρες 2 Ώρες
33Assumption Invitational high school tournament 6 Ημέρες 3 Ώρες
34The Metro Open 2017 - Masters 6 Ημέρες 14 Ώρες
352017 Gauteng Schools Team Finals LSEN u/15 Open 7 Ημέρες 18 Ώρες
36Pretoria Chess Club Summer Swiss 2017 8 Ημέρες 5 Ώρες
37Randburg Chess Club Thematic Rapid III 2017 9 Ημέρες 7 Ώρες
38JEFFREY'S BAY CHESS TOURNAMENT D SECTION 10 Ημέρες 3 Ώρες
39JEFFREY'S BAY CHESS TOURNAMENT C SECTION 10 Ημέρες 3 Ώρες
40JEFFREY'S BAY CHESS TOURNAMENT B SECTION 10 Ημέρες 3 Ώρες
41JEFFREY'S BAY CHESS TOURNAMENT A SECTION 10 Ημέρες 3 Ώρες
422017 GSSD Chess Championships u/15 10 Ημέρες 23 Ώρες
432017 GSSD Chess Championships u/17 10 Ημέρες 23 Ώρες
442017 GSSD Chess Championships u/19 10 Ημέρες 23 Ώρες
45JCC Wits 2017 Open A 11 Ημέρες 3 Ώρες
46JCC Wits 2017 Development Section 11 Ημέρες 15 Ώρες
47JCC Wits 2017 Junior Section 11 Ημέρες 15 Ώρες
48JCC Wits 2017 B-Section 11 Ημέρες 15 Ώρες
492017 Gauteng Schools Team Finals u/17 Mixed 11 Ημέρες 18 Ώρες
50De Tuinen Primary School's Invitational U13 11 Ημέρες 23 Ώρες
Advertisement