Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TorneoÚltima actualización
1Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 22 5 Horas 50 Min.
2Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj 6 Horas 57 Min.
3Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2018 7 Horas 24 Min.
4Městský přebor Ostrava 2017/2018 7 Horas 32 Min.
5Kobyliský rapid 2017/2018 5. turnaj 7 Horas 34 Min.
6Memoriál Tomáše Baštince B FIDE turnaj 7 Horas 44 Min.
7Memoriál Tomáše Baštince C národní OPEN 7 Horas 46 Min.
8Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 32 7 Horas 59 Min.
9Kouřim OPEN 2018 B / starší žáci 8 Horas 4 Min.
10Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 33 8 Horas 5 Min.
11Kouřim OPEN 2018 A / mladší žáci 8 Horas 7 Min.
12Oddílový přebor Orel Opava 8 Horas 30 Min.
13Open Marianske Lazne 2018 - A1 - velmistrovsky turnaj 9 Horas 7 Min.
14Open Marianske Lazne 2018 - A2 - velmistrovsky turnaj 9 Horas 15 Min.
15Open Marianske Lazne 2018 - B1 - mistrovsky turnaj 9 Horas 15 Min.
16Open Marianske Lazne 2018 - B2 - mistrovsky turnaj 9 Horas 16 Min.
17Open Marianske Lazne 2018 - B3 - mistrovsky turnaj 9 Horas 17 Min.
18Open Marianske Lazne 2018 - C - open 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 9 Horas 25 Min.
19Open Marianske Lazne 2018 - D - seniori 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 9 Horas 49 Min.
20Krajský přebor dětí do osmi let 2018 10.2.2018 Pravonín 9 Horas 52 Min.
21Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 10 Horas 6 Min.
22Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 31 10 Horas 20 Min.
23Přebor Prahy 2017-2018 - I. třída - skupina 12 10 Horas 22 Min.
24Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina A 10 Horas 37 Min.
25Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina B 10 Horas 45 Min.
26Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie Střední školy 10 Horas 49 Min.
2722. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 10 Horas 55 Min.
28Základní turnaj 2017/2018 11 Horas 21 Min.
29Open QCC České Budějovice 2018 11 Horas 26 Min.
30Přebor Prahy 2017-2018 - Přeborová skupina 11 Horas 47 Min.
31CHESS LADY 2018 11 Horas 59 Min.
32Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 1. stupeň ZŠ 12 Horas 13 Min.
33Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 2. stupeň ZŠ 12 Horas 13 Min.
34Okresní přebor škol v šachu-mladší 12 Horas 15 Min.
35Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) kat.ZŠ a vícel. gymnázia 14 Horas 12 Min.
36Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS)- kat. Základní školy 14 Horas 12 Min.
37Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) - kat. Střední školy 14 Horas 12 Min.
38GP Zlínského kraje mládeže 2. turnaj H12 14 Horas 45 Min.
39GP Zlínského kraje mládeže 2. turnaj H10 14 Horas 45 Min.
40ŠSPK Okresní kolo přeboru škol pro okresy PM, PJ, PS a Rokycany kategorie ZŠ01 15 Horas 57 Min.
41Krajský přebor škol kategorie A 16 Horas 49 Min.
42Krajský přebor škol kategorie B 17 Horas 6 Min.
43Krajský přebor škol kategorie C 17 Horas 45 Min.
44Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 21 20 Horas 30 Min.
45POHÁR města Říčany 2018 1 Días 7 Horas
46Kouřim OPEN 2018 C / dorost 1 Días 8 Horas
47Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj B - 1. stupeň ZŠ 1 Días 8 Horas
48Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj A - 2. stupeň ZŠ 1 Días 8 Horas
49Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Días 10 Horas
5071. ročník Memoriálu Dr. Karla Treybala 1 Días 12 Horas