Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournoisDernière mise à jour
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատային ակադեմիա 15 Heures 45 Min.
21-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատային ակադեմիա 16 Heures 3 Min.
3Tsaghkadzor Open 2017 - A 16 Heures 47 Min.
4Tsaghkadzor Open 2017 - B 16 Heures 53 Min.
5«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 18 Heures 17 Min.
6 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 18 Heures 59 Min.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 18 Heures 59 Min.
84-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 19 Heures 1 Min.
92nd Category Tournament/Ch.H. 19 Heures 6 Min.
103-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 19 Heures 7 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 19 Heures 8 Min.
12CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 19 Heures 14 Min.
13A.Anastasyan Memorial - blitz 1 Jours 20 Heures
14 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 2 Jours 15 Heures
15ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 2 Jours 15 Heures
16Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2 Jours 19 Heures
17Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 3 Jours 23 Heures
18Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 3 Jours 23 Heures
19T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 4 Jours 20 Heures
20Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 5 Jours 14 Heures
21Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 5 Jours 20 Heures
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 5 Jours 21 Heures
23Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 6 Jours 16 Heures
243rd Categori Tournament-CH 6 Jours 19 Heures
25II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 8 Jours 18 Heures
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 9 Jours 1 Heures
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 10 Jours 20 Heures
28Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 11 Jours 16 Heures
29Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 11 Jours 19 Heures
30Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 12 Jours
31Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 12 Jours 1 Heures
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 12 Jours 17 Heures
33 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 12 Jours 18 Heures
34Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 12 Jours 18 Heures
35<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 12 Jours 20 Heures
3612-ая шахматная олимпиада среди школьников 13 Jours 1 Heures
37CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 14 Jours 19 Heures
38ՆՀՏ - արագ շախմատ 17 Jours 17 Heures
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 17 Jours 22 Heures
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 17 Jours 22 Heures
413-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 18 Jours 2 Heures
42Chess School of Abovyan is 10 year! 18 Jours 17 Heures
43T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 18 Jours 21 Heures
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 19 Jours 17 Heures
454rd Category Tournament /Ch.H. 19 Jours 22 Heures
46CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 19 Jours 22 Heures
47Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 20 Jours 19 Heures
48Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 21 Jours 1 Heures
49Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 21 Jours 10 Heures
50Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 21 Jours 10 Heures
Advertisement