Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournoisDernière mise à jour
1Արմավիր մարզի եզրափակիչ առաջնություն 10 Heures 34 Min.
2Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 10 տ. 10 Heures 44 Min.
3Կոտայքի մարզի պաատանեկան առաջնություն, մինչև 12տ. 10 Heures 44 Min.
4Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 14 տ. 10 Heures 50 Min.
5Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 16 տ. 10 Heures 51 Min.
6Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 Heures 56 Min.
7«64» շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 Heures 10 Min.
8Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար - Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 11 Heures 16 Min.
9Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 11 Heures 22 Min.
10Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 11 Heures 24 Min.
11Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 11 Heures 29 Min.
12Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 11 Heures 31 Min.
13Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 11 Heures 37 Min.
14Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 11 Heures 38 Min.
15Loru marzi minchev 12 tarekanneri arajnutyun 11 Heures 48 Min.
16Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 11 Heures 53 Min.
17Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Heures 22 Min.
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 12 Heures 31 Min.
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Քանաքեռ-Զեյթուն 12 Heures 41 Min.
20Loru marzi minchev 10 tarekan aghjikneri arajnutyun 12 Heures 46 Min.
21Loru marzi minchev 10 tarekanneri arajnutyun 12 Heures 47 Min.
22CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 13 Heures 1 Min.
23Shirak Region Chempionship 14 Heures 11 Min.
244-րդ կարգ-Աջափնյակ 12.02.2018 1 Jours 11 Heures
25Loru marzi minchev 12-16 tarekan aghjikneri arajnutyun 1 Jours 12 Heures
26Loru marzi minchev 14 tarekanneri arajnutyun 1 Jours 12 Heures
27Loru marzi minchev 16 tarekanneri arajnutyun 3 Jours 12 Heures
28Արմավիրի Շախմատի Դպրոց 4 կարգի որակավորման մրցաշար 6 Jours 12 Heures
29Շիրակի մարզի 16 տարեկանների առաջնություն 6 Jours 16 Heures
30ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 6 Jours 16 Heures
31Շիրակի մարզի 14 տարեկանների առաջնություն 7 Jours 10 Heures
32Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն 7 Jours 11 Heures
33Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն/փոքրեր/ 7 Jours 12 Heures
34ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 7 Jours 15 Heures
35Մարզադպրոցի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 8 Jours 13 Heures
364-րդ կարգի որակավորման մրց./ շախ. տուն 8 Jours 13 Heures
37ՆՀՏ - արագ շախմատ 10 Jours 10 Heures
38ԿՈՐՅՈՒՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 11 Jours 14 Heures
39IV կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 13 Jours 12 Heures
40CLASSIFICATION FOR III CATEGORY 13 Jours 12 Heures
41Արմավիր մարզի մինչև 10տ․ պատանիների եզրափակիչ 18 Jours 12 Heures
42Արմավիր մարզի մինչև 12տ․ պատանիների եզրափակիչ 18 Jours 14 Heures
43Արմավիր մարզի մինչև 14 տարեկան պատանիների եզրափակիչ 18 Jours 14 Heures
44Kotayqi marzi 2018 tghamardkanc arajnutyun 18 Jours 15 Heures
45Yerevan CH. 1/4 Final 19 Jours 9 Heures
46Շիրակի մարզի 12 տարեկանների առաջնություն 19 Jours 12 Heures
47Շիրակի մարզի 10 տարեկանների առաջնություն 19 Jours 12 Heures
48Երևանի մ.12 տ. առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 19 Jours 13 Heures
49Երևանի մ.10 տ. առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 19 Jours 14 Heures
50Արագ շախմատի մրցաշար Հայոց բանակի օրվան նվիրված 25 Jours 13 Heures