Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.TournoisDernière mise à jour
1Чемпіонат України з шахів серед дівчат до 16 років - півфінал 1 Heures 27 Min.
25-й командний кубок Поділля (Вінниця) 11 Heures 19 Min.
3Кубок Федерації шахів Херсонської області (класична гра) 11 Heures 57 Min.
4The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among boys till 16 Heures 44 Min.
5The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among girls till 16 Heures 44 Min.
6Чемпіонат України з шахів серед юнаків до 16 років - півфінал 16 Heures 50 Min.
7Вінницькі Веремії - 2017 (Вінниця) 19 Heures 14 Min.
8Фінал Чемпіонату Мукачева з класичних шахів - 2017 19 Heures 47 Min.
9"Open blitz Chess School - 2017" №2 1 Jours 12 Heures
10Відкритий чемпіонат Львівської області серед чоловіків та жінок 1 Jours 14 Heures
11"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 1 Лига 1 Jours 14 Heures
12"Kyiv chess cup -2017" rapid chess, children's league (9th tournament) major league 1 Jours 15 Heures
13Першість шахової школи Василя Іванчука на 1 розряд 1 Jours 15 Heures
14Першість шахової школи Василя Іванчука на 2 розряд 1 Jours 15 Heures
15Полуфинал Кубка ДЮСШ (блиц) 2017 1 Jours 16 Heures
16"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 2 Лига 1 Jours 16 Heures
17Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 1 Jours 18 Heures
18Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 1 Jours 19 Heures
19Спартакіада учнів навчальних закладів м. Чорноморська 2017-2018 н.р. з шашок 3 Jours 14 Heures
20Осінні канікули - 2017 5 Jours 19 Heures
21Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року Бліц (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 8 Jours 10 Heures
22Открытый квалификационный турнир 2 разряда, Шахова Школа 8 Jours 13 Heures
23Открытый квалификационный турнир 3 разряда, Шахова Школа 8 Jours 13 Heures
24Квалификационный турнир 4 разряда и безразрядников, "Шахова Школа" 8 Jours 13 Heures
25St. Michael's Cup - Group A 8 Jours 14 Heures
26VI етап Кубка області "Юні таланти" 8 Jours 15 Heures
27Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 8 Jours 16 Heures
28Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Швидких Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 8 Jours 16 Heures
29Рапід Жмеринка 8 Jours 17 Heures
30 Championship of Nikolaev region semifinal - 2017 8 Jours 17 Heures
31Відкритий чемпіонат Миколаївської області з шахів 2017 року серед чоловіків (півфінал) 8 Jours 17 Heures
32St. Michael's Cup - Group B 8 Jours 17 Heures
33St. Michael's Cup - Group B 8 Jours 20 Heures
34OPZ Blitz stage 8 2017 9 Jours 9 Heures
35Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Класичних Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 9 Jours 12 Heures
36Листопадові Львівські Традиції (з нормами мм,жмг,жмм) 10 Jours 8 Heures
37November Lviv Tradition (IM-group A) 10 Jours 8 Heures
38Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 10 Jours 9 Heures
39Осінь-2017 турнір "серед 2-1 розрядів" Вінниця 11 Jours 18 Heures
40Меморіал Богатирчука - А 15 Jours 9 Heures
41Відкрита першість м.Кам"янка-Бузька 15 Jours 13 Heures
42Кваліфікаційний турнір (м. Миколаїв) 15 Jours 14 Heures
43Кваліфікаційний турнір на виконання IІ розряду м. Львів 15 Jours 14 Heures
44Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (м.Миколаїв) 15 Jours 14 Heures
45Ukraine Chess Championship - 2017 (Boys - 14) semifinal 15 Jours 14 Heures
46Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед юнаків до 14 років 15 Jours 14 Heures
47KIEV CHESS CENTER (Rapid, 2017-11-05) 15 Jours 14 Heures
48Ukraine Chess Championship - 2017 (Girls - 14) semifinal 15 Jours 15 Heures
49Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед дівчат до 14 років 15 Jours 15 Heures
50Чемпіонат МДЮСШ№6 серед 3-их розрядів 15 Jours 16 Heures
Advertisement