Sélection de la Fédération    ECU Logo

Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.TournoisDernière mise à jour
1Клубний Чемпіонат Івано-Франківської області 2018 року Класика 2 Heures 49 Min.
2"Шахова Школа" Турнір з нормою Майстра Спорту України 4 Heures 41 Min.
3"Шахова Школа" Турнір з нормою КМС 4 Heures 41 Min.
4"Cup Obolon 2017 - 2018 - blitz -4" 4 Heures 46 Min.
5"Kyiv chess cup -2018" rapid chess, children's league (2th tournament) major league 5 Heures 29 Min.
6"Кубок Киева – 2018" по быстрым шахматам, детская лига. (2-й турнир) 1 Лига 5 Heures 31 Min.
7"Кубок Киева – 2018" по быстрым шахматам, детская лига. (2-й турнир) 2 Лига 5 Heures 33 Min.
8Відкритий чемпіонат Вінниці серед 1-юнацький 6 Heures 14 Min.
9Відкритий чемпіонат Вінниці серед 2-х розрядів 6 Heures 16 Min.
10Відкритий чемпіонат Вінниці серед 3-х розрядів 6 Heures 27 Min.
11Чемпіонат України з шахів (класичні, сезон 2017-2018 років) серед юнаків - фінал Попередня реєстрація 7 Heures 26 Min.
12Ukraine Boys 20 Championship попередня реєстрація 7 Heures 27 Min.
13Ukraine Girls 20 Championship попередня реєстрація 7 Heures 28 Min.
14Чемпіонат України з шахів (класичні, сезон 2017-2018 років) серед дівчат - фінал попередня реєстрація 7 Heures 29 Min.
15Weekend tournament - february 2018 8 Heures 11 Min.
16Меморіал О.Ф.Бабіна, турнір B 10 Heures 5 Min.
17Меморіал О.Ф.Бабіна, турнір А 10 Heures 6 Min.
18Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 11 Heures 27 Min.
19Відкритий чемпіонат Вінниці серед безрозрядників 11 Heures 58 Min.
201 етап Кубок Львівської області "Юні таланти" Попередня реєстрація 12 Heures 11 Min.
21Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 12 Heures 22 Min.
22III chess tournament "Memory Nebesna Sotnia & heroes ATO" 1 Jours 4 Heures
235 Меморіал Ольховського (Вінниця) 1 Jours 10 Heures
24"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 2 Jours 3 Heures
25"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 2 Jours 3 Heures
26"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 2 Jours 3 Heures
27Шаховий турнір "Меморіал Е.М.Будовича", етап кубку "Шахові легенди України" Турнір В Попередня реєстрація 2 Jours 7 Heures
28Кубок Мукачева з класичних шахів (Фінал) - 2018 - online-games http://view.livechesscloud.com/f1d960e1-9bbf-41ca-99d4-502ec1d8c9ec 2 Jours 9 Heures
29Шаховий турнір "Меморіал Е.М.Будовича", етап кубку "Шахові легенди України" Турнір А Попередня реєстрація 2 Jours 11 Heures
30Дитячий турнір пам"яті Небесної сотні (Попередня реєстрація) 2 Jours 15 Heures
31Чемпіонат Закарпатської області серед жінок 3 Jours 11 Heures
32Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, blitz 3 Jours 16 Heures
33Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, rapid 3 Jours 16 Heures
34Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, classic 3 Jours 16 Heures
35Чемпіонат Могилева-Подільського 4 Jours 3 Heures
36Чемпіонат Києва з шахів серед аматорських команд 2018 (FREUD HOUSE club, 17.03) 4 Jours 4 Heures
37Фінал чемпіонату України серед юнаків до 16 років з класичних шахів (Вінниця) 4 Jours 15 Heures
38Фінал чемпіонату України серед дівчат до 16 років з класичних шахів (Вінниця) 4 Jours 15 Heures
39Півфінал Кубку Мукачева з класичних шахів 5 Jours 8 Heures
40FCO 2018 Open 20 Rapid 5 Jours 10 Heures
41FCO 2018 Open U20 Blitz 5 Jours 10 Heures
42Christmas 2018 Open Championship of a town Rapid 5 Jours 10 Heures
43Christmas 2018 Open Championship of a town Blitz 5 Jours 10 Heures
44Чемпіонат Закарпатської області серед дітей до 8 та до 10 років 5 Jours 14 Heures
45Першість шахової школи В.Іванчука на 1 розряд 6 Jours 7 Heures
46A.Shmirin & L.Muchnik Memorial -2018 (rapid) 6 Jours 7 Heures
47Першість шахової школи В.Іванчука на 2 розряд 6 Jours 8 Heures
48Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду 6 Jours 8 Heures
492-ий Етап Шахові надії Прикарпаття 2018 Блискавична Гра в Шахи 6 Jours 8 Heures
50"Chess School - 2018" rapid № 1 6 Jours 9 Heures