Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 44 Минути
2Azerbaijan Women's Championship 1 Часови 1 мин.
3White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 1 Часови 8 мин.
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 1 Часови 10 мин.
5I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 1 Часови 46 мин.
68 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 6 Часови 48 мин.
710 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 1 Денови 1 Часови
8Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 1 Денови 7 Часови
9I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 2 Денови 22 Часови
10White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 2 Денови 22 Часови
11White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 2 Денови 22 Часови
12 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 3 Денови 4 Часови
13TEMPO 17-02-2018 RSK 4 Денови
14"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 4 Денови 2 Часови
15Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 4 Денови 4 Часови
1612 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 Денови 6 Часови
1712 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 Денови 6 Часови
1814 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Денови 6 Часови
1916 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Денови 6 Часови
2014 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Денови 7 Часови
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 7 Денови 9 Часови
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 7 Денови 9 Часови
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 7 Денови 9 Часови
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 7 Денови 9 Часови
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 7 Денови 9 Часови
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 7 Денови 9 Часови
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 7 Денови 9 Часови
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 7 Денови 9 Часови
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 7 Денови 9 Часови
30AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 7 Денови 9 Часови
31"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 7 Денови 23 Часови
3216 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 9 Денови 7 Часови
33" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 11 Денови 2 Часови
34" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 17 Денови 4 Часови
35TEMPO 03-02-2018 RSK 18 Денови
36"Kings of 64" - Masters group 18 Денови 2 Часови
37"Kings of 64" - Challengers Group 18 Денови 3 Часови
38"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 18 Денови 3 Часови
39ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 18 Денови 8 Часови
40II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 19 Денови 1 Часови
41CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 19 Денови 4 Часови
42IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 Денови
43III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 Денови 1 Часови
44Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 20 Денови 6 Часови
4527-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 21 Денови 1 Часови
4627-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 21 Денови 1 Часови
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 21 Денови 2 Часови
48Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 21 Денови 2 Часови
49Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 21 Денови 2 Часови
50Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 21 Денови 3 Часови