Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Georgia (GEO)

Flag GEO
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1GEO CF Cup 2017 U12 Girls 9 Часови 17 мин.
2GEO CF Cup 2017 U12 Boys 9 Часови 19 мин.
3GEO CF Cup 2017 U10 Girls 9 Часови 52 мин.
4GEO CF Cup 2017 U10 Boys 9 Часови 54 мин.
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 9 Часови 56 мин.
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 10 Часови 46 мин.
7''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 18 Часови 11 мин.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 1 Денови 11 Часови
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 2 Денови 8 Часови
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 4 Денови 7 Часови
11European Individual Chess Championship 2018 4 Денови 7 Часови
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 4 Денови 9 Часови
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 4 Денови 12 Часови
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 5 Денови 16 Часови
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 11 Денови 7 Часови
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 11 Денови 13 Часови
17Qual Tournament for IV-III cat-21 11 Денови 13 Часови
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 12 Денови 12 Часови
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 12 Денови 13 Часови
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 12 Денови 15 Часови
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 13 Денови 8 Часови
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 18 Денови 5 Часови
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Денови 10 Часови
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Денови 10 Часови
25Qual Tournament for III-IV cat-20 18 Денови 14 Часови
26GEO 77th Ch (I League) 20 Денови 12 Часови
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 25 Денови 9 Часови
28Qual Tournament for II cat-12 25 Денови 13 Часови
29Qual Tournament for I cat, ok -12 25 Денови 13 Часови
30Qual Tournament for III-IV cat-19 25 Денови 14 Часови
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 25 Денови 15 Часови
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 25 Денови 15 Часови
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 31 Денови 2 Часови
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 32 Денови 8 Часови
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Денови 9 Часови
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Денови 9 Часови
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 36 Денови 8 Часови
38T.Lomaia mem -B-G-10 36 Денови 8 Часови
39T.Lomaia mem -B-G-12 36 Денови 11 Часови
40T.Lomaia mem -B-G-8 36 Денови 11 Часови
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 38 Денови 7 Часови
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 38 Денови 8 Часови
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 39 Денови 7 Часови
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 39 Денови 10 Часови
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 43 Денови 8 Часови
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 43 Денови 8 Часови
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Денови 8 Часови
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 43 Денови 8 Часови
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Денови 8 Часови
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 43 Денови 8 Часови
Advertisement