大会選択

による分類

国選択: Armenia (ARM)

Flag ARM
番号大会名最新アップデート
1IV կարգի որակավորման մրցաշար 16 時間 5 分
2Tournament dedicated to Independence Day 18 時間 17 分
3Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 20 時間 11 分
42nd Yerevan Open 1 日 13 時間
53 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 1 日 16 時間
64 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 1 日 16 時間
7Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 1 日 16 時間
8Autumn - 2017 1 日 19 時間
91 4 日 16 時間
10Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 10 日 20 時間
11Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի մարզադպրոցի առաջնություն 2017թ. 15 日 21 時間
12ՀՀ նախագահի` "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար 20 日 21 時間
13ՀՀ Վետերան շախմատիստների /50+/արագ շախ. թիմային միջմարզային գավաթի 25 日 20 時間
14Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված կայծակնային մրցաշար 28 日 18 時間
15T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 28 日 19 時間
16Lazr Sargsyani hushamrcashar 29 日 18 時間
17Ուսումնամարզական մրցաշար 29 日 19 時間
18ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 29 日 21 時間
1978th Armenian CH The 1st League 30 日 18 時間
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 31 日 19 時間
21Abovyan OPEN-2017 39 日 17 時間
22T. Petrosyan Chess House 1/8 F 43 日 20 時間
23ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 45 日 20 時間
24Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 49 日 20 時間
25Armenian Women's CH. The 1st League 51 日 14 時間
26Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 52 日 16 時間
27Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 54 日 20 時間
2810-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 54 日 22 時間
292-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 58 日 22 時間
30Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 61 日 14 時間
31Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 61 日 14 時間
32Lake Sevan 2017 61 日 19 時間
33CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 62 日 20 時間
34Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 63 日 15 時間
35Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 63 日 17 時間
36Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 63 日 18 時間
37T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 64 日 20 時間
38Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 73 日 19 時間
39Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 73 日 19 時間
40Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 73 日 20 時間
414 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 75 日 20 時間
42ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 75 日 20 時間
43CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 75 日 20 時間
444 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 75 日 21 時間
45Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 75 日 22 時間
4605.07.2017 78 日 18 時間
47Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 79 日
48ՆՀՏ - եզրափակիչ 79 日 13 時間
493-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 79 日 16 時間
50Մարտունու տարածաշրջանի 3-րդ կարգի մրցաշար 82 日 1 時間
Advertisement