国選択    ECU Logo

大会選択

による分類

国選択: Armenia (ARM)

Flag ARM
番号大会名最新アップデート
14-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 2 分
2Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 25 分
32nd Category Tournament/Ch.H. 1 時間 31 分
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 1 時間 39 分
53-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 3 時間 22 分
62-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 17 時間 50 分
71ին կարգի որակավորման մրցաշար 18 時間 12 分
8Tsaghkadzor Open 2017 - B 20 時間 9 分
9A.Anastasyan Memorial - blitz 20 時間 10 分
10 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 21 時間 23 分
11ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 21 時間 23 分
124-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 22 時間 20 分
13CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 23 時間 23 分
14 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 23 時間 36 分
15Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 日 4 時間
16Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 1 日 4 時間
17Tsaghkadzor Open 2017 - A 1 日 5 時間
18T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 2 日 1 時間
19Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 2 日 19 時間
20Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 3 日
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 3 日 2 時間
22Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 3 日 21 時間
233rd Categori Tournament-CH 4 日
24II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 5 日 22 時間
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 6 日 5 時間
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 8 日
27Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 8 日 21 時間
28Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 9 日
29Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 9 日 5 時間
30Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 9 日 6 時間
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 9 日 22 時間
32 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 9 日 22 時間
33Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 9 日 23 時間
34<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 10 日 1 時間
3512-ая шахматная олимпиада среди школьников 10 日 6 時間
36CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 12 日
37ՆՀՏ - արագ շախմատ 14 日 22 時間
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 15 日 2 時間
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 15 日 2 時間
403-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 15 日 6 時間
41Chess School of Abovyan is 10 year! 15 日 21 時間
42T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 16 日 1 時間
43T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 16 日 21 時間
444rd Category Tournament /Ch.H. 17 日 2 時間
45CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 17 日 3 時間
46Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 18 日
47Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 18 日 5 時間
48Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 18 日 14 時間
49Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 18 日 14 時間
50Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 18 日 23 時間
Advertisement