大会選択

による分類

国選択: Serbia (SRB)

Flag SRB
番号大会名最新アップデート
1Kup Sumadije 2018 9 時間 11 分
2Finale GP Nisa GSS&NAIS "Dragutin Sahovic 2017" 9 時間 19 分
3Turnir za osvajanje I kategorije 9 時間 32 分
4GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 10 時間 12 分
5IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 10 時間 12 分
6Memorijalni turnir ''Jovan Mijatovic 2018'' 11 時間 5 分
7Kategorni turnir IV-36 za četvrtu kategoriju Niš, OŠ Dušan Radović, 22-24.januar 2018. 12 時間 17 分
8Third Saturday 64 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 05.02.-10.02.2018 14 時間 32 分
9GM Round robin Third Saturday 66 - Novi Sad 11.02.-16.02.2018 14 時間 32 分
10IM Round robin Third Saturday 65 - Novi Sad 11.02.-16.02.2018 14 時間 32 分
11Third Saturday 70 open under 2200 - Novi Sad 11.02.-12.02.2018 14 時間 33 分
12Third Saturday 71 open under 2200 - Novi Sad 13.02.-15.02.2018 14 時間 33 分
13Memorijalni turnir ''Jovan Mijatovic 2018'' 14 時間 43 分
14Januarski brzopotezni turnir ŠK "Niš", Niš - 24.01.2018.god., 18h - Minimalni nag. fond: 4.500 din. 16 時間 56 分
15III Tradicionalni turnir "Ilija Vojnović-Ilis" Banatsko Karađorđevo januar 2018. 21 時間 24 分
169. Vikend turnir "Sretenje 2018" Borča 1 日 10 時間
17Svetosavski rejting turnir 1 日 11 時間
18Februarski klupski- Stari grad 1 日 11 時間
19Amateri 1800 - 2018 1 日 11 時間
20ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 21.01.2018. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 1 日 12 時間
21Third Saturday 68 Swiss semi-closed tournament-Novi Sad 20.01-21.01.2018 1 日 12 時間
22RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP BAJSA 28.01.2018. GODINE- START 9,30 CASOVA 1 日 14 時間
23Otvoreno prvenstvo Paraćina za 2018. god. 30.01-04.02. 1 日 14 時間
24Third Saturday 72 Novi Sad - 23.01.-25.01.2018 1 日 15 時間
25Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Девојчице 2006. и 2007. годиште 1 日 16 時間
26Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Девојчице 2008. и 2009. годиште 1 日 16 時間
27Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Дечаци 2004. и 2005. годиште 1 日 16 時間
28Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Дечаци 2006. и 2007. годиште 1 日 16 時間
29Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Дечаци 2008. и 2009. годиште 1 日 16 時間
30Првенство ОШ Земуна 2017/2018. Меморијал "Милорад Божовић"- ОШ "Гаврило Принцип" Дечаци 2010. годиште и млађи 1 日 16 時間
31Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 4", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - IV Kadetski trofej Pantelej "OSNOVAC NA POTEZU", 21.01.2018. 1 日 16 時間
32Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 4", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - IV Kadetski trofej Pantelej "OSNOVAC NA POTEZU", 21.01.2018. 1 日 16 時間
33Radnički Open 1 日 16 時間
34Amateri 1700-2018 1 日 19 時間
35Otvoreno prvenstvo Sente 2018 1 日 19 時間
36Svetosavski turnir Decaci III i IV razred 1 日 20 時間
37Svetosavski turnir Decaci V i VI razred 1 日 20 時間
38Svetosavski turnir Decaci I i II razred 1 日 20 時間
39Svetosavski turnir Devojcice V, VI, VII i VIII razred 1 日 20 時間
408. Tradicionalni Svetosavski open rejting turnir 1 日 20 時間
41Svetosavski turnir Decaci VII i VIII razred 1 日 21 時間
42Svetosavski turnir Devojcice I, II, III i IV razred 1 日 21 時間
43МЕМОРИЈАЛ "БОЖИДАР ЋЕТКОВИЋ" - субота 20.01.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 2 日 11 時間
44Svetosavski turnir ,, Pantelej ,, B Niš, Restoran Lion plus, 2-4.02.2018. 2 日 19 時間
45VIII Svetosavski turnir ,, Pantelej ,, - A Restoran Lion plus; 2-4.februar 2018. 2 日 19 時間
46Kadetski GP 5 - Crveni Krst Niš, OŠ Vožd Karađorđe, 9:30 2 日 19 時間
47Blitz Car Konstantin 2018-17 Niš, OŠ Dušan Radović, 25.januar , Igrači do 2100 2 日 19 時間
48RAPID-1. Otvoreno ekipno i pojedinacno prvenstvo Backe Topole Backa Topola, 24.02.2018 2 日 20 時間
49Bogojavljanski cuger-Varvarin 2018 3 日 11 時間
50Third Saturday 58 3 日 18 時間