Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ТурнирПоследно обновяване
1Tsaghkadzor Open 2017 - A 11 Часа 26 Мин.
2 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 12 Часа 3 Мин.
3ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 12 Часа 5 Мин.
4Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 12 Часа 6 Мин.
5CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 14 Часа 29 Мин.
6 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 14 Часа 42 Мин.
73rd Categori Tournament-CH 15 Часа 4 Мин.
8Շիրակի մարզի 1/4 առաջնությւոն 15 Часа 16 Мин.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 15 Часа 29 Мин.
10T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 15 Часа 52 Мин.
11Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 15 Часа 56 Мин.
12Tsaghkadzor Open 2017 - B 1 Дни 14 Часа
13A.Anastasyan Memorial - blitz 1 Дни 14 Часа
14Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 Дни 14 Часа
15II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 2 Дни 14 Часа
16T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 2 Дни 20 Часа
172nd Category Tournament/Ch.H. 2 Дни 20 Часа
183-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 4 Дни 15 Часа
19Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 5 Дни 12 Часа
20Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 5 Дни 15 Часа
21Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 5 Дни 20 Часа
22Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 5 Дни 21 Часа
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 6 Дни 13 Часа
24 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 6 Дни 13 Часа
25Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 6 Дни 14 Часа
26<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 6 Дни 16 Часа
2712-ая шахматная олимпиада среди школьников 6 Дни 21 Часа
28CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 8 Дни 15 Часа
29ՆՀՏ - արագ շախմատ 11 Дни 13 Часа
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 11 Дни 17 Часа
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 11 Дни 17 Часа
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 11 Дни 21 Часа
33Chess School of Abovyan is 10 year! 12 Дни 12 Часа
34T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 12 Дни 17 Часа
35T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 13 Дни 12 Часа
364rd Category Tournament /Ch.H. 13 Дни 17 Часа
37CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 13 Дни 18 Часа
38Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 14 Дни 15 Часа
39Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 14 Дни 20 Часа
40Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 15 Дни 5 Часа
41Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 15 Дни 5 Часа
42Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 15 Дни 14 Часа
43Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 16 Дни 15 Часа
443 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 17 Дни 17 Часа
454 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 17 Дни 17 Часа
46 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 21 Дни 12 Часа
47III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 21 Дни 12 Часа
48Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 21 Дни 14 Часа
49Kotayqi marz 12-rd olimpiada Eghvardi taratsashrjanayin pul 21 Дни 14 Часа
50Kotayqi marz 12-rd olimpiada Hrazdani taratsashrjanayin phul 22 Дни 14 Часа
Advertisement