Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ТурнирПоследно обновяване
1I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 15 Часа 24 Мин.
210 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 15 Часа 32 Мин.
3Azerbaijan Women's Championship 15 Часа 38 Мин.
48 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 21 Часа 16 Мин.
5Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 22 Часа 21 Мин.
6White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 2 Дни 11 Часа
7White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 2 Дни 12 Часа
8I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 2 Дни 12 Часа
9White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 2 Дни 13 Часа
10White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 2 Дни 13 Часа
11 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 2 Дни 19 Часа
12TEMPO 17-02-2018 RSK 3 Дни 14 Часа
13"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 3 Дни 17 Часа
14Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 3 Дни 18 Часа
1512 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 3 Дни 21 Часа
1612 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 3 Дни 21 Часа
1714 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 Дни 20 Часа
1816 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 6 Дни 21 Часа
1914 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 6 Дни 21 Часа
20AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 7 Дни
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 7 Дни
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 7 Дни
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 7 Дни
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 7 Дни
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 7 Дни
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 7 Дни
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 7 Дни
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 7 Дни
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 7 Дни
30"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 7 Дни 13 Часа
3116 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Дни 21 Часа
32" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 10 Дни 17 Часа
33" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 16 Дни 18 Часа
34TEMPO 03-02-2018 RSK 17 Дни 15 Часа
35"Kings of 64" - Masters group 17 Дни 16 Часа
36"Kings of 64" - Challengers Group 17 Дни 17 Часа
37"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 17 Дни 17 Часа
38ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 17 Дни 23 Часа
39II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 18 Дни 15 Часа
40CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 18 Дни 19 Часа
41IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 19 Дни 15 Часа
42III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 19 Дни 15 Часа
43Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 19 Дни 20 Часа
4427-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 20 Дни 16 Часа
4527-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 20 Дни 16 Часа
46Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 20 Дни 16 Часа
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 20 Дни 16 Часа
48Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 20 Дни 16 Часа
49Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 20 Дни 17 Часа
50HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 20 Дни 17 Часа