Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.ТурнирПоследно обновяване
1XII JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES MENORES ABSOLUTO 4 Часа 30 Мин.
2XII JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES MENORES FEMENINO 5 Часа 9 Мин.
3XXI Torneo del sabado Infantil 18-11-2017 3 Дни 13 Часа
4TORNEO SHECID 4 Дни 5 Часа
5TORNEO SHECID 5 Дни 15 Часа
6PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2000 ABSOLUTO 9 Дни 10 Часа
7PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-1700 ABSOLUTO 9 Дни 10 Часа
8PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2300 ABSOLUTO 9 Дни 10 Часа
9XX Torneo el sabado Elite 11-11-2017 Morona Santiago 10 Дни 12 Часа
10XX Torneo del Sábado Infantil Morona Santiago 10 Дни 13 Часа
11XIX TORNEO DEL SABADO OPEN MORONA SANTIAGO 10 Дни 14 Часа
12XIX TORNEO DEL SABADO INFANTIL MORONA SANTIAGO 11 Дни 7 Часа
13II TORNEO CERRADO "SULTANA DE LOS ANDES" 23 Дни 5 Часа
14PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA ABIERTA 23 Дни 9 Часа
15PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA INFANTIL 23 Дни 9 Часа
16V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-10 VARONES 24 Дни 5 Часа
17V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-16 DAMAS 24 Дни 5 Часа
18V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 DAMAS 24 Дни 5 Часа
19V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 VARONES 24 Дни 6 Часа
20V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 DAMAS 24 Дни 6 Часа
21V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 VARONES 24 Дни 6 Часа
22FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 16 24 Дни 12 Часа
23FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 11 24 Дни 12 Часа
24FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 9 24 Дни 12 Часа
25FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 7 24 Дни 12 Часа
26XVII Torneo del sabado INFANTIL 28-10-2017 24 Дни 12 Часа
27II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 10-08 29 Дни 8 Часа
28II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 14-12 29 Дни 8 Часа
29II IRT IBARRA 2017 ABSOLUTO 30 Дни 6 Часа
30XVII torneo del sabdo infantil MORONA SANTIAGO 14-10-2017 38 Дни 11 Часа
31XVII Torneo del Sabado Abierto MORONA SANTIAGO 14-10-2017 38 Дни 11 Часа
32XVITorneo del Sabado MORONA SANTIAGO Elite 07-10-2017 42 Дни 7 Часа
33XVI Torneo del Sábado MORONA SANTIAGO Infantil 07-10-2017 42 Дни 7 Часа
34I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 FEMENINO 44 Дни 7 Часа
35I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 44 Дни 7 Часа
36Campeonato Escolar Pastaza 2017 Femenino 46 Дни 11 Часа
37Campeonato Escolar Pastaza 2017 46 Дни 11 Часа
38IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-12 51 Дни 9 Часа
39IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-23 51 Дни 9 Часа
40IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-16 51 Дни 9 Часа
41IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-10 51 Дни 10 Часа
42IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-08 51 Дни 10 Часа
43IRT AMERICANO 2017 BLITZ 52 Дни 10 Часа
44IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES MASCULINO 76 Дни 9 Часа
45IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES FEMENINO 76 Дни 10 Часа
46I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 MASCULINO 79 Дни 14 Часа
47I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 FEMENINO 80 Дни 10 Часа
48FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U12 U.E. SAN JOSE LA SALLE 85 Дни 17 Часа
49FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U08 U.E. SAN JOSE LA SALLE 85 Дни 17 Часа
50FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U18 U.E. SAN JOSE LA SALLE 85 Дни 17 Часа
Advertisement