Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ТурнирПоследно обновяване
1Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 9 Часа 47 Мин.
2საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 13 Часа 51 Мин.
3საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 13 Часа 52 Мин.
4Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 14 Часа 55 Мин.
5საკვალიფიკაციო ტურნირი 19 Часа 15 Мин.
6Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 6 Дни 10 Часа
7Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 6 Дни 16 Часа
8Qual Tournament for IV-III cat-21 6 Дни 16 Часа
9"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 7 Дни 15 Часа
10"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 7 Дни 16 Часа
11"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 7 Дни 18 Часа
12საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 8 Дни 11 Часа
13Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 13 Дни 9 Часа
145 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 13 Дни 13 Часа
154 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 13 Дни 13 Часа
16Qual Tournament for III-IV cat-20 13 Дни 17 Часа
17GEO 77th Ch (I League) 15 Дни 15 Часа
18Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 20 Дни 12 Часа
19Qual Tournament for II cat-12 20 Дни 16 Часа
20Qual Tournament for I cat, ok -12 20 Дни 16 Часа
21Qual Tournament for III-IV cat-19 20 Дни 17 Часа
22ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Дни 18 Часа
23ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 20 Дни 18 Часа
24მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 26 Дни 5 Часа
25Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 27 Дни 11 Часа
26აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 27 Дни 12 Часа
27აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 27 Дни 12 Часа
28T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 31 Дни 12 Часа
29T.Lomaia mem -B-G-10 31 Дни 12 Часа
30T.Lomaia mem -B-G-12 31 Дни 14 Часа
31T.Lomaia mem -B-G-8 31 Дни 14 Часа
32აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 33 Дни 10 Часа
33აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 33 Дни 11 Часа
34Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 34 Дни 10 Часа
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 34 Дни 13 Часа
36"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 38 Дни 11 Часа
37"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 38 Дни 11 Часа
38"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 38 Дни 11 Часа
39"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 38 Дни 11 Часа
40"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 38 Дни 11 Часа
41"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 38 Дни 11 Часа
42Geo 77th Ch (Qualification) 39 Дни 13 Часа
43"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მოსწავლეთა შორის 41 Дни 12 Часа
44საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 და მე-4 კატეგორიებზე 48 Дни 13 Часа
45საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 48 Дни 13 Часа
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2017 50 Дни 12 Часа
47GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2017 51 Дни 11 Часа
48XII Poti International Chess Festival Open A 66 Дни 4 Часа
49საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 14-16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 Дни 16 Часа
50საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 Дни 16 Часа
Advertisement