Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.ТурнирПоследно обновяване
1ШИХИХУТУГ ИС - 2017 (эр) 18 Часа 45 Мин.
2Дархан Уул аймаг Шинэ алхам сургууль 4-А ангийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1 Дни 18 Часа
3ДА-Уул аймаг Шинэ Алхам бага сургууль 3 анги ангийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1 Дни 18 Часа
4Шинэ алхам 2-р анги 1 Дни 18 Часа
5Шинэ Алхам бага сургууль 1-А анги 1 Дни 18 Часа
6РЦНК-2017 4 Дни 2 Часа
7РЦНК-2017 17-18 эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
8РЦНК-2017 13-16 эрэгтэй.эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
9РЦНК-2017 11-12 эрэгтэй,эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
10РЦНК-2017 9-10 эрэгтэй 4 Дни 3 Часа
11РЦНК-2017 9-10 эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
12РЦНК-2017 7-8 эрэгтэй 4 Дни 3 Часа
13РЦНК-2017 7-8 эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
14РЦНК-2017 6-эмэгтэй 4 Дни 3 Часа
15РЦНК-2017 6 нас эрэгтэй БГД- 40-р сургууль 4 Дни 3 Часа
16Уран нүүдэл 2017.11.18 4 Дни 22 Часа
17хэрлэн сум шатар сонирхогчдын аймгийн аварга 4 Дни 22 Часа
18сургуулийн АШТэмцээн 4-5 анги 6 Дни
19МАНДАЛГОВЬ-2017 ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН ЭРЭГТЭЙ 7 Дни 22 Часа
20Улсын их хурлын гишүүн Д.Лүндээжанцангийн нэрэмжит Тэмүүлэл-2017 шатрын тэмцээн 11 Дни 20 Часа
21ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал 11 Дни 20 Часа
22ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн B ангилал 11 Дни 20 Часа
23Болд группын 20 жилийн ойн нэрэмжит салбаруудын аварга шалгаруулах тэмцээн 11 Дни 23 Часа
24Максмалл топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн 12 Дни 22 Часа
25MAXMALL-н топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн (эм) 12 Дни 22 Часа
26Шилдэг 100 өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 13 Дни 23 Часа
27Монгол-Америкийн хамтарсан ЭРДМИН ХХК -ийн нэрэмжит ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ тэмцээн 17 Дни 2 Часа
28П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит тэмцээн 9-10 эм 17 Дни 17 Часа
29МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 17 Дни 18 Часа
30МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 17 Дни 18 Часа
31МУГД П.Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 8 нас эр 17 Дни 18 Часа
32МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 17 Дни 18 Часа
33МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 17 Дни 18 Часа
34МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 18 Дни 18 Часа
35МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 13-18 нас Open 18 Дни 21 Часа
36МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 нас Open 18 Дни 21 Часа
37Хэнтий аймгийн 2018 оны шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн Насанд хүрэгчид (эрэгтэй) 18 Дни 22 Часа
38Хэнтий аймгийн 2018 оны Шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн насанд хүрэгчид (Эмэгтэй) 18 Дни 22 Часа
39Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөр үеийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас охид 18 Дни 23 Часа
40П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 20 Дни 3 Часа
41П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 20 Дни 14 Часа
42П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эм 20 Дни 14 Часа
43Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас хөвгүүд 20 Дни 20 Часа
44Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 охид 20 Дни 20 Часа
45Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 нас хөвгүүд 20 Дни 20 Часа
46Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 охид 20 Дни 20 Часа
47Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 нас хөвгүүд 20 Дни 20 Часа
48Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас охид 20 Дни 20 Часа
49Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 хөвгүүд 20 Дни 20 Часа
50Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 охид 20 Дни 20 Часа
Advertisement