Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneuUltima actualizare
1Azərbaycan Respublikası Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Şahmat üzrə çempionatı, 22-26 yanvar 2018, Bakı şəhəri 11 Minute
2HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
3HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
4HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək-2009-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
5HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək-2006-cı il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
6HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
7HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 1 Ore 56 Min.
8AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) 2 Ore 50 Min.
9Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 3 Ore 39 Min.
10Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 3 Ore 39 Min.
11Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 3 Ore 39 Min.
12 1 dərəcə Turniri 16-24.01.18--4№li İOEUGİŞM 18 Ore 16 Min.
13Azerbaijan Chess Championship 2018-Men 18 Ore 30 Min.
14Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-sınaq yarışı 7 yaşadək (2011-ci il və kiçik) 26-30.01.2018 20 Ore 35 Min.
15Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-4 dərəcə.26-30.01.2018 20 Ore 35 Min.
16Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-3 dərəcə.27-31.01.2018 20 Ore 36 Min.
17Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-2 dərəcə.25-31.01.2018 20 Ore 36 Min.
183 nömrəli RİOEUGİŞM - II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 21 Ore 27 Min.
1927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Zile 2 Ore
2027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Zile 2 Ore
2127-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Zile 2 Ore
22AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 26-30 yanvar 2018 1 Zile 2 Ore
23AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 26-30 yanvar 2018 1 Zile 2 Ore
24Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 1 Zile 3 Ore
25Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 1 Zile 3 Ore
26Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" IV dərəcə yarışı 1 Zile 3 Ore
27Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" sınaq yarışı 1 Zile 3 Ore
28" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 21.01.18 (15:00) 2 Zile 19 Ore
29Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri "ilk 10 yerə mükafat" 3 Zile 3 Ore
30Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri "İlk 10 yerə mükafat" 3 Zile 3 Ore
31Elfim Nərimanov filiali II derece turniri "İlk 10 yerə mükafat" 3 Zile 3 Ore
32TEMPO 20-01-2018 RSK 3 Zile 17 Ore
33CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 3 Zile 21 Ore
343 nömrəli RİOEUGİŞM II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 7 Zile 23 Ore
35 1 dərəcə Turniri 16-24.01.2018--4№li İOEUGİŞM(Nəsimi məktəbi) 8 Zile 18 Ore
363 nömrəli RİOEUGİŞM III dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı ) 26.01.2018 8 Zile 23 Ore
37"20 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsi"nə həsr olunmuş Blits turniri Dərəcəsizlər arasında 9 Zile 21 Ore
38 4№li İOEUGİŞM "Tempo Turnir" 9 Zile 23 Ore
39Blits turnir 4№li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi).14.01.18 10 Zile 16 Ore
40TEMPO 13-01-2018 RSK 10 Zile 17 Ore
41HƏR ŞƏNBƏ TEMPOTURNİR- SUMQAYIT 10 Zile 19 Ore
42Ucar Qışı Blits Turnir. 10 Zile 20 Ore
43Fuad Jafarov memorial-rapid 6 january 2018 11 Zile 17 Ore
44Fuad Jafarov memorial-U10 3-9 january 2018 11 Zile 20 Ore
45Fuad Jafarov memorial -open 4-11 january 2018 12 Zile 18 Ore
46Fuad Jafarov memorial-Masters (Anatoliya hotel) 4-11 january 2018 12 Zile 21 Ore
47"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 17 Zile 16 Ore
48"31 December-International Solidarity Day of Azerbaijanis" Rating Tournament 19 Zile 18 Ore
49Fuad Jafarov memorial-blitz team 3 january 2018 20 Zile 4 Ore
5031 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-A qrupu (Gəncə) 21 Zile 19 Ore