Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 51 Minute
2Campionat Territorial del Barcelones (170020) 53 Minute
3Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 1 Ore 9 Min.
4Obert Tardor Tàrrega 2017 1 Ore 16 Min.
5Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 1 Ore 35 Min.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 9 Ore 8 Min.
7XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 9 Ore 10 Min.
8XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 9 Ore 12 Min.
9XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 9 Ore 14 Min.
10XXXIV Torneig per Equips Carlos Grau 2017 9 Ore 28 Min.
11VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local] 10 Ore 4 Min.
12XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera" 11 Ore 56 Min.
13VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 3'+2" 12 Ore 11 Min.
14Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 16 Ore 51 Min.
15 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 16 Ore 55 Min.
16III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 17 Ore 3 Min.
17III Tancat Sant Boi 2017 Grup B -ELO 1750 a 2150- Event code 168144 17 Ore 4 Min.
18Campionat de Catalunya de Blitz per Equips (event code 170034) 18 Ore 25 Min.
19Campionat Absolut de Barcelona (170019) 21 Ore 52 Min.
20Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 1 Zile 15 Ore
21I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 1 Zile 15 Ore
22I TORNEIG TARDOR GERUNDA 1 Zile 16 Ore
23XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 1 Zile 16 Ore
24XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 1 Zile 16 Ore
25IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 Zile 18 Ore
26IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 1 Zile 19 Ore
27XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 2 Zile 7 Ore
28XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 2 Zile 7 Ore
29XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 2 Zile 7 Ore
30III Obert Actiu Ciutat de Badalona sub 2350 2 Zile 16 Ore
31XXI Open Ideal Clave 3 Zile 11 Ore
32Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 3 Zile 19 Ore
33II Open Club d'Escacs Barcelona 3 Zile 21 Ore
34XIX Social Actiu Sant Martí 2017 4 Zile 18 Ore
35XVII OPEN D'ESCACS ACTIU FESTA MAJOR DE SANT ADRIA 2017 5 Zile 13 Ore
36XXV Open d'Escacs Actius Vallfogona de Balaguer Code: 167102 5 Zile 15 Ore
37III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 5 Zile 18 Ore
38III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 5 Zile 20 Ore
39V Open Internacional Escacs Rapids Escola Escacs Osona 2017 (165423) 6 Zile 15 Ore
40Llampec de La Gleva 2017 6 Zile 16 Ore
41IV Torneig Escolar d'Escacs de Cervera 6 Zile 16 Ore
42VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 10' 7 Zile 11 Ore
43XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 7 Zile 13 Ore
44Ve ChessPizza 20:00 7 Zile 16 Ore
45XXXV Social Sant Martí 2017 9 Zile 16 Ore
46IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 10 Zile 10 Ore
47IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 10 Zile 10 Ore
48IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 10 Zile 10 Ore
49XIV Diada 11 de Setembre d'Escacs Actius 11 Zile 15 Ore
50VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 5' 11 Zile 15 Ore
Advertisement