Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1Obert Tardor Tàrrega 2017 3 Ore 28 Min.
2II Open Club d'Escacs Barcelona 4 Ore 22 Min.
3VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 4 Ore 39 Min.
4VIIIé CAMPIONAT NADALENC 5 Ore 28 Min.
5III Campionat de ràpides "La llufa" 21h 5 Ore 32 Min.
6Torneig Solidari MultiCapacitats 9.30h 5 Ore 39 Min.
7CEEB Escolar d'escacs individual Sub-18 7 Ore 29 Min.
8XXXII Torneig "Josep Rubiralta" 2017 7 Ore 47 Min.
9Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-10 7 Ore 55 Min.
10Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-12 7 Ore 55 Min.
11Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-14 7 Ore 56 Min.
12ESCOLA PINEDA - Cicle Superior Primària - Curs 2017-18 9 Ore 8 Min.
13XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 9 Ore 43 Min.
14PARE MANYANET - 4art.PRIMÀRIA - CURS 2017-18 10 Ore 25 Min.
15III Obert Actiu Ciutat de Badalona sub 2350 11 Ore 24 Min.
16Ràpides de Festa Major del Clot - Camp de l'Arpa 11 Ore 40 Min.
17Jocs Escolars de l'Hospitalet - Escacs - Grup Benjamins-Prebenjamins 12 Ore 7 Min.
18Torneig Escolar del Consell Esportiu de LH- Grans (Cadets,Infantil,Alevi) 12 Ore 23 Min.
19IX Torneig d'Escacs Actius del Foment Martinenc (175820) 12 Ore 45 Min.
20V TORNEIG LLAMPEC Memorial Miquel Triay Mójica Club Escacs Cornella 17 Ore 2 Min.
21ESCOLA MARIA OSSÓ - GRANS - CURS 2017-2018 17 Ore 30 Min.
22Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 19 Ore 10 Min.
23IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 1 Zile 3 Ore
24CEEB Escolar d'escacs individual Sub-16 1 Zile 8 Ore
25V Obert Club Escacs Cornella Memorial Dr. Josep Vallve i Piñol 1 Zile 8 Ore
26Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 14 i Sub 16- 1 Zile 9 Ore
27Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 12 - 1 Zile 9 Ore
28Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 8 i Sub 10- 1 Zile 9 Ore
29VII Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2018 1 Zile 11 Ore
30PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 1 Zile 13 Ore
31PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 1 Zile 13 Ore
32ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - GRUP DIMARTS CURS 2017/2018 1 Zile 20 Ore
33XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 2 Zile 6 Ore
34PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 2 Zile 7 Ore
35PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 2 Zile 7 Ore
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 PRIMER GRUP 2 Zile 7 Ore
37Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 2 Zile 18 Ore
38Campionat Territorial del Barcelones (170020) 2 Zile 18 Ore
39Campionat Absolut de Barcelona (170019) 2 Zile 18 Ore
40I TORNEIG TARDOR GERUNDA 3 Zile 5 Ore
41XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 3 Zile 6 Ore
42I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 3 Zile 6 Ore
43Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub18 3 Zile 7 Ore
44Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub16 3 Zile 7 Ore
45Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub14 3 Zile 7 Ore
46Social Amposta 2017 3 Zile 7 Ore
47Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 3 Zile 9 Ore
48PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 3 Zile 9 Ore
49PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 3 Zile 9 Ore
50PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 3 Zile 9 Ore
Advertisement