Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1XII OBERT D'ESCACS SOCIETAT CORAL COLON SABADELL 2018 2 Ore 23 Min.
2IV OPEN BLITZ INTERNACIONAL 9 Ore 57 Min.
3XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (183169) V Memorial Josep Paredes 10 Ore 44 Min.
4XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (183167) V Memorial Josep Paredes 11 Ore 41 Min.
5XIII Obert Escacs d' Igualada i de l' Anoia 12 Ore 30 Min.
64er Obert del formatge 13 Ore 18 Min.
7Campionat de Tarragona de Veterans 2018 13 Ore 48 Min.
8VI CERRADO UE MONTCADA - NORMAS MI 14 Ore
9XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP B (-1950 FIDE) 14 Ore
10XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP A 14 Ore
11VI TORNEO BLITZ FISCHER RANDOM DIA INTERACIONAL DEL TRABAJO 14 Ore 1 Min.
12Territorial de Tarragona dels JEEC-Sub-12 Catalunya edats 2018. Camp Tarragona EMPARELLAMENTS DEFINITIUS SERAN ELS PUBLICATS A L'INICI DE LA RONDA 14 Ore 27 Min.
13Territorial de Tarragona dels JEEC-Sub-10 Catalunya edats 2018. Camp Tarragona EMPARELLAMENTS DEFINITIUS SERAN ELS PUBLICATS A L'INICI DE LA RONDA 14 Ore 38 Min.
14Territorial de Tarragona dels JEEC-Sub-8 Catalunya edats 2018. Camp Tarragona EMPARELLAMENTS DEFINITIUS SERAN ELS PUBLICATS A L'INICI DE LA RONDA 15 Ore 26 Min.
15Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-12 15 Ore 27 Min.
16VII Obert Escacs Vall del Tenes 2018 (182710) 15 Ore 45 Min.
17VII Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2018 17 Ore 27 Min.
18Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-16 19 Ore 17 Min.
19XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup C V Memorial Josep Paredes 1 Zile 11 Ore
20Jocs Escolars de l'Hospitalet - Escacs - Grup Benjamins-Prebenjamins 1 Zile 12 Ore
21SAGRAT COR DE SARRIA 6è 1er i 2on ESO 2018 1 Zile 15 Ore
22Torneig Escolar del Consell Esportiu de LH- Grans (Cadets,Infantil,Alevi) 1 Zile 22 Ore
23Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2018 - Vallès Occidental sub10 1 Zile 22 Ore
24Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2018 - Vallès Occidental sub16 1 Zile 22 Ore
25Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2018 - Vallès Occidental sub14 1 Zile 22 Ore
26Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2018 - Vallès Occidental sub12 1 Zile 22 Ore
27Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2018 - Vallès Occidental sub8 1 Zile 22 Ore
28Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-18 2 Zile 14 Ore
29LIGA CATALANA CAT SUB 12 GIRONA 2 Zile 14 Ore
30Campionat Catalunya Sub 16 i 18 - Fase Pla Lleida 2 Zile 15 Ore
31Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-08 2 Zile 15 Ore
32Campionat Catalunya Sub 8 - Fase Pla Lleida 2 Zile 15 Ore
33Campionat Catalunya Sub 14 - Fase Pla Lleida 2 Zile 15 Ore
34Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-14 2 Zile 15 Ore
35LLIGA TERRITORIAL JEEC a les TERRES DE L'EBRE - Alevi - FASE TERRES DE L'EBRE del CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - SUB-12 2 Zile 15 Ore
36LLIGA TERRITORIAL JEEC a les TERRES DE L'EBRE - BENJAMI - FASE TERRES DE L'EBRE del CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - SUB-10 2 Zile 15 Ore
37LLIGA TERRITORIAL JEEC a les TERRES DE L'EBRE - PREBENJAMI - FASE TERRES DE L'EBRE del CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - SUB-8 2 Zile 15 Ore
38Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2018 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-10 2 Zile 16 Ore
39XXIII Torneig Individual EEBCN 2 Zile 21 Ore
4047è TORNEIG SOCIAL DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 3 Zile 9 Ore
41XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup A -Event Code 180369- 3 Zile 11 Ore
42XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B -Event Code 180370- 3 Zile 11 Ore
43III Open Internacional Escacs de la Universitat de Vic (182506) 3 Zile 11 Ore
44Campionat de Catalunya Universitari 2018 (183091) 3 Zile 11 Ore
45Campionat Veterans de Girona 2018 (179591) 3 Zile 12 Ore
46XX Obert del Tres Peons grup A (165442) 3 Zile 13 Ore
47XX Obert del Tres Peons grup B (165443) 3 Zile 13 Ore
48II Torneig Escolar Tres Peons Grup A 3 Zile 13 Ore
49II Torneig Escolar Tres Peons Grup B 3 Zile 13 Ore
50PRIMR CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR CARRER RIBES 3 Zile 15 Ore