Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Finland (FIN)

Flag FIN
Nr.TurneuUltima actualizare
1Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 2 Ore 29 Min.
2Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 2 Ore 34 Min.
3Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 3-luokka 4 Ore 54 Min.
4Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 2-luokka 4 Ore 56 Min.
5Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 1-luokka 4 Ore 59 Min.
6Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 5- ja 6-luokka 5 Ore 7 Min.
7Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 4-luokka 5 Ore 11 Min.
8Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 yläaste 5 Ore 18 Min.
9Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 7 Ore 53 Min.
10Tampereen seudun koulumestaruus, yläaste 1 Zile 5 Ore
11Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 5-6 1 Zile 5 Ore
12Tampereen seudun koululaismestaruus, 4. luokka 1 Zile 5 Ore
13Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 1-2 1 Zile 5 Ore
14Tampereen seudun koululaismestaruus, 3. luokka 1 Zile 5 Ore
15KäpSK:n nopea shakki 11/2017 2 Zile 22 Ore
16Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2017-11-16 3 Zile
17Porin koulaisten mestaruus 15.11.2017, 4. luokka 4 Zile 8 Ore
18Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 5. luokka 4 Zile 8 Ore
19Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 14.11.2017 4 Zile 10 Ore
20Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 7 Zile 5 Ore
21Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 8 Zile 4 Ore
22Turun turnajaiset 8 Zile 8 Ore
23Käpylän mestaruus 2017 8 Zile 9 Ore
24Turun turnajaiset 8 Zile 9 Ore
25Turun turnajaiset 8 Zile 9 Ore
26Raahen turnaus 2017 14 Zile 1 Ore
27Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja ya&lukio 15 Zile 4 Ore
28Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 3-4 lk 15 Zile 5 Ore
29Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 5-6 lk 15 Zile 5 Ore
30Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 1-2 lk 15 Zile 6 Ore
31KäpSK:n marraskuun 2017 blixt 16 Zile 23 Ore
32Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 7/2017.11.02. 17 Zile
33LauttSSK mestaruus 2017 18 Zile
34Shakin tuki 20v juhlaturnaus 22 Zile 4 Ore
35TUL Joy Games Seinäjoki 5+5 min 22 Zile 6 Ore
36Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2017 22 Zile 7 Ore
37Ekenäs SK, 20 + 20 min., 3/2017.10.26 23 Zile 12 Ore
38ESK:n pikashakkimestaruus 2017 Ponnen Maja 29 Zile 22 Ore
39KäpSK:n nopea shakki 10/2017 30 Zile 21 Ore
40Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 38 Zile 1 Ore
41Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.10.2017 40 Zile
42Raputurnaus 2017 41 Zile 8 Ore
43Opeskelijain SM-turnaus 7.-8.10.2017 42 Zile 4 Ore
44Joukkuepikashakin Helsingin mestaruus 2017, A-ryhmä 44 Zile 7 Ore
45Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 6/2017.10.05 45 Zile
46HM joukkueblixtit 2017 M-ryhmä 47 Zile 3 Ore
47TammerSh ELO-turnaus A 48 Zile
48TammerSh ELO-turnaus B 48 Zile
49TammerSh ELO-turnaus C 48 Zile
50TammerSh ELO-turnaus D 48 Zile
Advertisement